ОСМОКЛАСНИЦИ 2009-2010 - равносметка първа част

  • 28 394
  • 449
  •   1
Отговори
# 45
SofiaV, тъй като предлагаш да те линчуваме ,аз ще се възползвам първа.
Това ваше решение костваше доста притеснения и сълзи на моята дъщеря днес ,защото тя е детото,останало зад чертата за 91 НЕГ , с бал точно след последното прието момиче. В този смисъл ти "благодаря" за напрежението , на което ще бъдем подложени още една седмица.

П.П. Къде се вмествате в класацията можехте да разберете като само сравните вашия бал с минималния в съответната паралелка.

П.П. Съжалявам ,че се изказвам грубо, но всички които са останали за второ класиране само на крачка от първото си желанието си ще ме разберат.

# 46
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Урааааааа,приети сме по първо желание в НПМГ,браво на момчето ми!!!!

# 47
Айде, ще замълча, потребителе, ама само да ви кажа язък на тези толкова добри математици, защото в математическата влизат с 3.90 .. Айде моооля ви.. И все пак комплексите, които избивате, си остават !  Joy

P.S. гост77 много добре те разбирам!   Peace

# 48
  • Мнения: 348
Нямам нищо против високите оценки .. но много интересно как ето тази личност
38. Ирина Б- Пеши - БЕЛ 5.554, Математика - 6.00 - СМГ с английски
е изкарала 6.00 по мат като тази година се предупреди, че НЯМА пълни шестици... Много странно ... Като започнат някои да избиват комплекси, аман!  Tired Wink


Ех, българино с твоята фентъзи! Медалите от международни олимпиади наистина не се равняват на шестици - те са над шестобалната с-ма!
Но виж, прав(а) си, че родителите на такива деца са личности!

И аз се присъединявам - дружни благодарости за Знаток!!!

# 49
  • София
  • Мнения: 99
Знаток, хиляди благодарности и от мен.  newsm51 Не знам от къде взимаш толкова сила и време. Но ти наистина си ЗЛАТНА! Без теб сме за никъде. Лично ще  те почерпя едно на 15.09., когато отидем да изпратим децата в 91 НЕГ.

На всички, които са доволни от постигнатите резултати - ЧЕСТИТО!  smile3501
На останалите - стискам палци на следващото класиране!  newsm17 newsm10

# 50
Изинете, не се сдържах...
Относно въпроса за 6.00 по математика
http://www.minedu.government.bg/opencms/opencms/documents/frontp … m_matematika.html
6.00 е твърде малко за тези деца!!!
Специални поздрави за Пеши!
Поздрави на всички класирани и успех на чакащите II класиране!

# 51
  • София
  • Мнения: 99
Нямах мрежа 5 часа и сега не мога да ви изчета Simple Smile!
 Очаквам да ме линчувате, но все пак: Светли в последния момент реши, че тъй като кандидатства само за да види къде ще се впише в класацията, ще напише като 1-во желание, това в което балът е най-висок -  91НЕГ.
 Накратко: Освобождаваме за II-ро класиране 1 място за момиче в 91НЕГ Grinning

SofiaV, това малко ми прилича на гавра с тези, които тръпнат в очакване на второ класиране и са първи под чертата. Дано не ти се случи ти да изпиташ това!  smile3516

# 52
  • Мнения: 156
Айде, ще замълча, потребителе, ама само да ви кажа язък на тези толкова добри математици, защото в математическата влизат с 3.90 .. Айде моооля ви.. И все пак комплексите, които избивате, си остават !  Joy

P.S. гост77 много добре те разбирам!   Peace


Що не се засрамите, не стига , че не сте изчели наредбата за прием, за да задавате въпроси защо детето има 6, ама и коментирате.
  Да има и деца с 3,90 , но не е въпрос кой ,как ще влезе, а кой как ще излезе.
А стига коментари , кой какви комплекси избива. Май Вие избивате комплекси.

# 53
  • Хасково
  • Мнения: 592
И аз да се запиша в темата Simple Smile
Ще сме със профил : Системно програмиране с интензивно изучаване на АЕ Simple Smile  Peace

# 54
  • България
  • Мнения: 2 164
ЗНАТОК, ЗЛАТНА СИ! БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ВСИЧКО, КОЕТО НАПРАВИ ЗА НАС ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА! newsm51

# 55
  • Мнения: 465
Момичета,възможно ли е момиче с бал 27.54 от 23 училища посочени  да има "недостатъчен бал за първо класиране"?
Благодаря ви предварително и поздравления за успехите на децата ви!

# 56
  • Мнения: 2 829
Айде, ще замълча, потребителе, ама само да ви кажа язък на тези толкова добри математици, защото в математическата влизат с 3.90 .. Айде моооля ви.. И все пак комплексите, които избивате, си остават !  Joy



много тъпо изказване,както и предното ooooh!

# 57
  • Мнения: 2 829
Момичета,възможно ли е момиче с бал 27.54 от 23 училища посочени  да има "недостатъчен бал за първо класиране"?
Благодаря ви предварително и поздравления за успехите на децата ви!


зависи какво е писало Thinking
но се съмнявам
вижте в сайта на Рио софия
има статистика и си погледнете кои желания сте писали


както и внимателно си въведете данните
да не е станало някаква грешка

# 58
  • Мнения: 258
Браво, Знаток, за новата тема! smile3501
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРИЕТИ ПО ПЪРВО ЖЕЛАНИЕ!  thumbsup  cheers      ideauu   55
На всички за второ класиране желая успех!  newsm10
Притесненията свършиха, но ще ми липсвате момичета! Явно след записване на всички деца, ще имаме нова тема за ОСМОКЛАСНИЦИ 2009/10! Joy Joy Joy

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ей, пак гости се намесиха с глупости. Ами шестици имат, някъде повече от 6 деца от олимпиади и национални тестове - има ги в сайта на МОН. Четете си там и се разбрахме да не отговаряме на гости с такива жлъчни вапроси.    

И наистина е важно как излизат, а не как влизат.    

Като цяло, гостите са обикновено деца - ами дечица допитвайте се и до родителите, кое как става. 


Веселче сигурно има грешка.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт