ОСМОКЛАСНИЦИ 2009-2010 - равносметка първа част

  • 28 398
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 587
Още една равносметка си правя. РИО Варна се изложи много. Все още никаква статистика няма . Ето вижте http://rio-varna.hit.bg/RIO-priem09.htm

# 31
  • Варна
  • Мнения: 817
Статистиката за Варна я има в МГ, днес минах от там към 19ч. и беще голяма лудница, утре сутринта ще отидем пак, то и без това не става за плаж.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 266
Поздравления мами! Поздравления, че сте такива и имате най-прекрасните деца на света! И не се отказвайте от второ класиране, защото ще стискаме палци все така успешно!
Аз съм много щастлива. Днес изпаднах в истерия в офиса - виках, ревах, смеех се...абе луда работа. Не можех да повярвам на очите си. Синът ми все още е в Созопол - и той викаше по телефона. И въпреки, че пих достатъчно колочество водка , въобще не съм пияна от алкохола, а от въодушелението, което ме е обзело от 17.30 ч насам. Хубава вечер на всички. Много целувки за прекрасните ни деца!  bouquet

# 33
  • Мнения: 497
Знаток, ти първо работата (новата тема с хилядата добавки в нея), после удоволствието (джина), а. Немска му работа.
Момичета, предлагам да почерпим Знаток с джин (с тоник/ без тоник) и то не виртуално този път, стига с тези картинки!!!
Поздравявам всички момичета и техните деца, класирали се и доволни от класирането. Стискам силно палци за тези, които продължават напред във втория сезон на Сървайвар. Ние ще охлаждаме напрежението и ще даваме кураж.
Много, много се радвам за всички.
Елица-ЕДНА ЩАСТЛИВА МАЙКА, А!
Благодаря и на cool witch. Казвам й аз, че е фея, а тя не, та не-вещица, та вещица. Joy Joy Joy Вещица, ама готина  bouquet

# 34
  • Мнения: 413
Neli_ani: Много, много се радвам за вас! Поздравления  Hug

mamaGabi: Честито за НГДЕК! Браво на момичето!  Hug

Знаток: Не знам какво щяхме да правим без теб! Огромно БЛАГОДАРЯ за всичкия този труд!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 35
  • Мнения: 29
Знаток, благодаря! Страхотен труд. Simple Smile

Ние, след дълъг рев от щастие, вече сме по-спокойни. Приети сме по първо желание в 133-то, накрая надделя желанието да учи руски, за да може после да учи физика, където много от литературата е на руски и английски (него вече го знаем след 7 години по 16 часа седмично).
Аз съм завършила Руската в Пловдив навремето и съм на седмото небе от щастие, че голямата ми щерчица тръгва по същия път и ще мога да й помагам. Simple Smile

Мамчета, стискам палци на тези, които са за второ класиране и поздравявам искрено първоприетите. Simple Smile

# 36
  • България
  • Мнения: 2 164
 Нямах мрежа 5 часа и сега не мога да ви изчета Simple Smile!
 Очаквам да ме линчувате, но все пак: Светли в последния момент реши, че тъй като кандидатства само за да види къде ще се впише в класацията, ще напише като 1-во желание, това в което балът е най-висок -  91НЕГ.
 Накратко: Освобождаваме за II-ро класиране 1 място за момиче в 91НЕГ Grinning

# 37
  • Мнения: 12
Знаток ти си нашата щастлива фея. Да си ни жива и здрава! Обичаме те!
Моята равносметка за изминалата кампания е , че съм заложила правилно на учителите по математика и БЕЛ, но най - вече че имам добро и умно дете. Както казва една позната учителят дава , но ако няма кой да го възприеме резултат никакъв.  Повярвах в детето си! И в у-ще е отличничка, но знаете как се пишат 6 в 7 - ми клас. Сега, след като мина през тази мелачка и показа едни от най добрите резултати за Варна ( 64-та  от всички 2000 , включ. и тези от МГ ) и можеше да си избира каквато иска гимназия , та дори и в София , прословутата ви 91 немска,  съм удовлетворена и ГОРДА с детето си. Пожелавам си да е все така спокойна, уверена и ученолюбива. Да не се влияе от уличните настроения. Ох , май питието ми дойде повечеко. lovekiss Обичам ви всички и би благодаря за подкрепата.

Как разбра че сте на 64-то място? Ако имаш някакъв списък с всички кандидатстващи във варненска облат, моля постни линк за изтегляне. Благодаря.

# 38
  • Мнения: 587
Нямам линк, броихме резултатите! Няма статистика във Варна.

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Знаток,голямо благодаря за всичко!

казабланка,благодаря,честито и на вас. Wine Glass

Мъжът ми започна агитация да не оставаме на второ класиране.Френската му била на късмет.Ще му мислим цели два дни.

Имам следното питане: Колко общо паралелки/ желания посочихте в 1 АЕГ ? Ако не греша ние писахме всичките  общо 6.
Сега като гледах статистиката за балове по паралелки излизат 4. Къде греша?

# 40
  • Мнения: 12
Нямам линк, броихме резултатите! Няма статистика във Варна.

Добре, от къде да ги преброя и аз?

# 41
Нямам нищо против високите оценки .. но много интересно как ето тази личност
38. Ирина Б- Пеши - БЕЛ 5.554, Математика - 6.00 - СМГ с английски
е изкарала 6.00 по мат като тази година се предупреди, че НЯМА пълни шестици... Много странно ... Като започнат някои да избиват комплекси, аман!  Tired Wink

# 42
  • Мнения: 639
Малко офф - вече се знае новият министър на образованието - Йорданка Фъндъкова.

# 43
  • Мнения: 639
Нямам нищо против високите оценки .. но много интересно как ето тази личност
38. Ирина Б- Пеши - БЕЛ 5.554, Математика - 6.00 - СМГ с английски
е изкарала 6.00 по мат като тази година се предупреди, че НЯМА пълни шестици... Много странно ... Като започнат някои да избиват комплекси, аман!  Tired Wink

Няма пълни шестици на теста по математика, ама детето се е явило на олимпиада по математика и така е изкарало шестица, какво толкова странно има. Нямаше да ти е странно, ако беше следил темите, госте Stop

# 44
Може ли да кажете каде е по-добре 1 или 2 аег?
Някой има ли наблюдения??

Общи условия

Активация на акаунт