Отговори
# 45
  • Мнения: 568
evita83, добре дошла в отбора на Ноемврийки!  Hug

la belle, как бе? има и по-икономичен - само с точка  Mr. Green

svetla_nka8305, тая книжка на доктор Спок е май най-продаваната в света. И аз я имам  Peace

За водата - хвърлихте ме в размисли  Thinking Аз пия само минерална. За готвене използвам чешмяна, и то само защото знам, че ще мине термална обработка...


По принцип съм съгласна с Деситалий. Но не ми пречат и записите, просто не ги чета..а и започвам да се чудя защо не проявяваме повече толерантност. Всички сме бременни и темата е на всички независимо кой кога е започнал да пише. Казвам това защото прочетох в миналата тема, че само определени мами могат да пускат теми, никой не се е родил научен все пак и ако някоя има желание не бива да и се подрязват крилата и то в такъв период... Казвам това с риск да ми се обидите, но това е мнението ми. Радвам се на закуските на Мия, на честитките за празници и въобще всяка мама да пише каквото пожелае, който не проявява интерес да прескача и така. Темата е обща.

Много ми стопли сърцето тоя коментар. Темата е обща и затова трябва да се съобразяваме една с друга и най-вече да сме благодарни на мацките дето си губят времето и усилията за наше лично удобство. Като знак на уважение предлагам да заместим "записче" с едно "благодаря за новата темичка еди-кой си" или "браво за оригиналното заглавие на еди-кой си"  Peace

За вкусните снимки откакто някои бремелинки изказаха негодувание, аз лично не съм поствала. За букетите и пожеланията не мога и не желая да се въздържам, защото знам (от личен опит) колко е приятно да ги получиш на празника си, пък били те и само виртуални...

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 18:33 от desitalee

# 46
  • Мнения: 25
Съгласна съм, че трябва да сме толерантни една към друга, че е много приятно да се поздравяваме с цветя и красиви снимки, но все пак за три дни да се изпише една тема е много. Това е мое мнение. Все пак затова имаме и лични, пък за празник може да се постне нещо от името на всички във форума (например от автора на темата, в ролята му на модератор). Съмнявам се, че има някоя мама, която не иска да поздрави съфорумката си ... Thinking
Дневничето ми е същото. От кампанията Печелиш и помагаш/Ние чакама бебе на Еврофутбол. Не се купува, а го раздаваха безплатно миналата година, когато вървя проектът. Всяка може да си го изтегли и да го разпечата на хартия. Хубав спомен е. Когато писах резултати от изследвания, имах предвид обиколка на коремче, височина на матчица, килцата колко са станали ... и евентуално при вълнение от резултат или предстоящо събитие, да се отрази емоцията. Това е нещо, което е хубаво да се помни. Самите ние колко странички изписахме във форума, когато ни предстоеше ФМ, как сме се записали при специалиста, какво е видял, какво сме очаквали и ... какво ли още не!  Grinning
За водата - моята доки ми е казала най-малко 2 л минерална вода на ден! Ама аз съм си калпазанка и не винаги пия минерална, а иначе като количество дори сигурно по 3 л в тези жеги.
Така че момиченца-кокиченца, пийте вода в повече и бъдете щастливи!  bouquet

# 47
  • Мнения: 30
Здравейте и от нас  Grinning.
Момичета, много сте се разписали и нова темичка сте пуснали, благодаря много и да ни е честита. Вчера ви четох до едно време, но ми беше толкова лошо, само лежах, по едно време дори и така ми се догади, че.... Sick Някоя от вас има ли все още подобни неразположения, повръща ли ви се понякога?
Понеже не можах да пиша вчера, нали може с малко закъснение да се включа за имената?
Ако има желаещи да предлагат мъжки имена с Р, приемам всчкакви  Simple Smile, или за такова с Р и Г.
lusia_, беше питала за Рафаел, ние също мислехме за това име и много го харесваме.
desitalee аз също сум само на минерална. Знам, че не е много хубаво. Аз я редувам и това е, а готвенето с чешмяна като теб.
Ива, преди 30 мин. мъжът ми каза същото, зимата идвала, толкова е мрачно.
Да ви попитам и още нещо, някоя от вас планува ли да ходи на концерта на Мадона? И имате ли представа мезим форте може ли да се пие от бременни, изобщо помага ли, някой ако има опит да казва.
Благодаря ви много и за отговорите в предишната темичка.

# 48
  • Мнения: 53
Момичета момичета момичета...сега пак някоя от нас ще възруптае срещу поредното обсъждане-за темите...Ама аз да си кажа мнението WinkПърво аз никъде не съм чела да е написано че само определени мами могат да пускат теми.Аз в предната тема предложих само че ако се  получава някакъв проблем от това-която иска да пуска тема(и съотвено да прави някакви промени-картинки или др.)..та предложих ако желаете да се изберат мами и те да пускат теми.За да няма сърдити и така...а никой не е казал че има определени мами.всичко започна съжалявам от мен,когато преди 2-3 теми реших за пръв път да пусна и аз нова темичка.Само че не исках помощ защото смятах че е е толкова трудно и пооплесках нещата.Извинявам се още веднъж.
Относно картинките за закуска който пускам ако ви дразнят ще спра.Но аз мисля че са като една усмивка,едно намигване сутрешно.Просто целта ми е да ви усмихна WinkЗащо и да не се пускат малки букетчета или балончета за поздрав,сигурна съм че е много приятно.Даже като пуснеш темичка е приятно да ти благодарят и да ти пратят една усмивчица Hug Пък и само сериозни неща ли трябва да се пишат newsm78 Няма да е така приятен форума ни ако пишем само,бях на преглед-всичко е ок.Малко ще стане като медицински дневник. когато влизам тук ми е приятно да чета и всели неща.Hug
Съжалявам че писах толкова много ,дано не съм досадна.Исках да си изкажа мнението.На мен ми се иска да влизаме във нашето си форумче с усмивка smile3503 smile3525
Добре дошли на evita83 i maryito Hug maryito дай повече инфо за себе си Wink

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 17:07 от mia_aurora

# 49
  • Мнения: 568
Ако има желаещи да предлагат мъжки имена с Р, приемам всчкакви  Simple Smile, или за такова с Р и Г.

Развигор, Рангел... Само тези ми идват наум с "р" и "г"... А иначе само с "Р" асортиментът е по-богат - Радо, Радослав, Радосвет, Радостин, Ростислав, Руши, Румен... Това са, които на мен ми хващат око, а и си падам по българските. Но ако решиш да разшириш кръга, има и разни латино и интернациорални - Родриго, Рикардо, Ричард...  Mr. Green

mia_aurora  Hug

# 50
  • Мнения: 53
Пак съм аз fiuuuuuu аман нали? bambam tooth ама забравих да кажа и аз минерална водичка пия,в началото я редувах със изворна..ама спрях да купувам..ми забравям. EmbarassedА минералната си я сипваме като си ходим към Вършец,или ходим до Банкя.
Това дневниче за което пишете,аз си го купих,бяха го пуснали с едно женско списание.Но не го попълвам,искам да си направя аз,с цветна хартия рисунчици и други джиджавки. WinkТези дни мисля да го почна ,ще го покажа по натам.
Мамита защо се оплаквате от времето-като е топло-защо е топло,катое по хадно-зима иде Wink Не му се връзвайте толкова,аз му се наслаждавам на всяко едно време.Опитайте и вие ище видите че няма да ви е толкова неприятно.Обичам слънчо да пече,обичам да вали дъждец,обичам снежко.
Хайде цунки-гунки от мен Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 14 654
Здравейте, пропусна ли ден да ви прочета и после следенето става тудно. Вчера след една гръмотевица, интернетът спря  Mr. Green и така до днес.
Аз обичам да вали, обичам. Обаче в събота и неделя е вредно за фигурата: от леглото, на масата, редувам палачинки с чипс и сигурно следващия месец гинекологът ми ще ме стресира заради качените килограми  Laughing
Голямото ми дете вчера ми разправя: "ооох, мамо, само се надявам бебето да не тръгне да пробива оттам, откъдето и аз..." Той е роден със секцио и въпреки, че няколко пъти вече съм му обяснила как се раждат бебетата по естествен път и какво е секцио, явно малката му глава забравя голяма част от информацията. Прави ще се окажат тези, дето смятат за правилно, че до училищна възраст на децата трябва да се обяснява за щъркелите, явно и да питат - като не са достигнали нужното развитие да възприемат някои отговори, автоматично ги забравят докато пак се сетят да питат.

# 52
  • Мнения: 93
Момичета,не знам кой прави темите,но или сте ме махнали от първата страница/не знам защо/ или сте объркали нещо,има една цвети с термин 27.11-и е за Правителствена болница! и аз искам там ,но не ми е тогава термина,а е края на октомври ,но понеже ми е приятно да влизам тук ,а и не се знае може и да се роди в ноември-не виждам проблем да пиша и тук?? Blush Ако има нещо нередо просто кажете!
Иначе аз пия всякаква вода ,но не много.Обичам изворна на девин.Май трябва да започна да пия  повече,но не ми се пие  Sad
За име ние мислим с буквата В,и за момче и за момиче.Но ако имате някакви предложения за имена приемам с удовоствие  Laughing
В Пигис ходих преди известно време,и да ви кажа нямаше голям избор за колички,а пък 200....явно съм за очен лекар ако не съм ги видяла  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 541
Нова тема, нов късмет- на всяка от нас по ред  Wink Благодаря за старанието на домакинята ни   bouquet
Привет от мен- завърнахме се почивката. Беше чудесно, лежерно, топло, отпускащо и много охранващо, да кажем- имам си кило и нещо горница  Whistling

Изпуснала съм доста от горещите теми, въпреки че се опитвах да следя м/у редовете...Видях само, че коментирате водата, която се пие- аз съм на трапезна Савина. Най- вкусна ми е някак, а и не ми е спокойно да пия минерална системно- нея я взимам само за разнообразие. Готвенето вкъщи е само с чешмяна от Бритита. Все пак се обработва термично...

desitalee, много хубаво име сте му избрали на мъжа  Peace Аз съм огромен фен на кратките и красиви имена, особено когато са съгласувани и с фамилията, защото в БГ можеш да чуеш големи красоти от сорта на Лаура Крачунова  Laughing

Отивам да си разхвърлям багажа и ще се опитам да наваксам с писанията по- късно  Hug



# 54
  • Мнения: 96
Отново здравейте! Hug
За водата-пия само минерална,не за друго просто от другите като че ли имам киселини! Sick
Милеиди добре дошла отново на борда!  bouquet
Миа извинявай ако греша,но мисля че липсват датите на термините!

# 55
  • Мнения: 499
да дам отчет за Пигис. днес бяхме там и има страшно много неща. Но количката която съм си харесала се оказа най-купуваната и я нямаше оказа се че е на Чиполино. Там си видях и бъдещето креватче за беба. Има богат избор на колички но няма 200 както беше казала продавачката от пакоскник в Овча купел. Проверих за креватчетата за цвят който искам по каталог и за изработка е 2 седмици. Е вече е избрано креватче, количка (ама малко под въпрос , ще чакам да я доставят и да я видя на живо) и корито със стойка това са за мен първите неща от необходимост. Е количката може и да почака тепърва през ноември няма да излизаме навън ако е лошо времето. Но съм доволна от днешното наблюдение. Имаше и стъклени шишета и не са скъпи по 12лв, а и ще си купя има едно криво шише на Чико ама забравих как му казват, то е пластмасово ( в дъното също има дупки и така диша от там млякото или каквото е в шишето). А също така и стерилизатор харесах който е за микровълнова и е за 4 шишета. - 30 лв
Водата - пия минерална и я сменям веднъж банкя, после девин , но най-обичам горна баня. А готвя с чешмяна.

# 56
  • Мнения: 418
Добър ден и от мен или по скоро вечер  Mr. Green Mr. Green
Цял ден гледам филми и от време на време хвърлям някой поглед тук...
виждам че искате имена
tsveti - С В - Валентин/а, Веселин/ Веселина, Виктория, Вяра, Владимир/а това са имената които аз харесвам с тази буква  Simple Smile ако се сетя още нещо ще пиша отново  Thinking

LiloAndStitch - с Г - Георги, Габриел, Галин....
- с Р - Росен, Ростислав, Радосвет, Райко, Радослав, ...
тези се сещам на първо време  newsm78

За темата относно водата: За сега не се ограничавам , а използвам различни марки... мисля че това не вреди на бебочко ... newsm78 стига да не е една и съща през цялото време .. Девин, Горна Баня, чешмяна, Банкя, Хисаря ...и още куп други да не ги изреждам...

*MILADY* - това със
Цитат
Лаура Крачунова
направо ме разсмя ...и ние в къщи точно така гледаме на  нещата ...хехе спрягаме фамилията с името дали си подхожда или не  Laughing Laughing Laughing

# 57
Здравей, Радост24, прочетох, че и на теб са ти казали за хиперехогенен папиларен мускул. Опитвам да прочета повече за това, но на нищо не попадам. Много се притеснявам, аз си правих и биохимичен скрининг, които показа много нисък риск за синдрома на Даун. Затова бях спокойна, но това ужасно ме притесни. Незнаех, че е един от признаците на синдрома на Даун от теб го разбирам. В четвъртък като се върна от прегледа при кардиолог ще пиша и ще го попитам какво точно означава това. Иначе усещам бебето непрестанно - все се движи, мърда, рита, чудесно е. Казаха ни, че ще е момченце, но ние с таткото си знаехме  Grinning. Трябва да започваме да мислим за име, но не мога да се концентрирам от притеснение. Може би пък не трябва толкова много да се вълнувам. Знам ли и аз вече!!!

# 58
Здравейте,
И аз се чудя за име ту искам да е с К, ту със С! И вече иаз незнам какво да е

# 59
  • Мнения: 421
Здравейте,

електронрн дневник календар можете да си изтеглите от тук: http://www.eurofootball.bg/pechelish_i_pomagash.php?menu_elem_id=115
Същият като този, който някоя мама беше показала, но не в pdf формат, а като програма, в която може да се записва информацията.

Аз се чувствам адски зле, много ми е лошо. Днес попрекалих с яденето и сигурно е от това. По-късно ще ви изчета.

Общи условия

Активация на акаунт