ЯНУАРКИ 2010 - тема 10

  • 11 843
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 453
Red tree и дъщеричката на Катинче, честит рожден ден!!!!!! Най-вече ви пожелавам да сте здрави!   bouquet
Ред, пожелавам ти на теб специално само хубави резултати от всички излседвания оттук нататък  Hug

# 16
  • Мнения: 147
и аз само да се запиша, че вече 1 тема изтървах, иначе нищо ново при мен..
 newsm59 на Red tree, само положителни емоции отсега нататък Simple Smile

# 17
  • Мнения: 693
Red tree  bdbaloni

Благодаря за пожеланията за малкото ми съкровище. Всъщност РД беше вчера. Наложи се да импровизирам с дрехите, а дадох сумати и пари за костюмче, което неможах да и облека заради студеното време. Неможахме да се възползваме от красивата градина на заведението, музиката беше отврат, обслужването и храната също  Sad нооооооо да сме живи и здрави, ще се надяваме догодина да извадим повече късмет Simple Smile много се радвах на майка ми, която остана 3 дни, на роднините и приятелите, които ни уважиха Party

# 18
  • Мнения: 39
Честит рожден ден на малката Михаела   happy bd на Катинче, на патерици! Пожеравам и весело детство и най-прекрасното бретче или сестриче през януари!
Честит рожден ден на Red tree  baloni с пожелания за лека и успешна бременност, без повече притеснения  Tada
TV аз по същата причина си отмених запазения час във Фемина за утре, от Ямбол съм и доста път с кървене макар и само кафеникаво зацапване си е рисковано, изчакай една две седмици ако можеш Wink, а в Бургас няма ли по-добри специалисти  ooooh!, то тук е ясно че най-добрите са средна хубост Thinking

# 19
  • Мнения: 1 462
Честит Рожден Ден на Михаела и Red tree  Hug  bouquet
Да сте живи и здрави, а малката Михаела много щастлива и усмихната:hug:

Аз нямам с какво да се отчитам и затова не пиша нищо. Във вторник съм на първата ФМ при Мазнейкова. Направо съм изтръпнала ама е така като не се сетих по- рано даси запиша час при някой друг. Разбрах че не пускала бащите да влизат и ще се разправяме. Ако не го пусне си тръгвам  Crossing Arms

Спокоен ден на всички, а на мамамите с проблеми повече лежане и по- бързо оправяне  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 245
Благодаря ви момичета за топлите пожелания!  Heart Eyes Hug  Да ви се връща!

Вчера попаднах на това: http://pregnancy.baby-gaga.com/cartoons/cartoon1 доста е весело!

Хубава вечер от мен!  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 360
tvзащо не потърсиш мнението на още някой лекар преди да се емнеш да пътуваш чак до София
На мен ми казаха да лежа и никакво пътуване,шофиране,друсане и т.н
Почисти си кутията да ти пиша.
готово,аз имах само 3 писма вътре,но ги изтрих

# 22
  • Мнения: 9 492
Честит рожден ден на Михаела !



Честит Рожден Ден на Red tree!



vivianka1 , искаш да кажеш, че не си плащала за БХС-то и е минало по ЗК ли? Това ме учудва, защото и мои познати в рискова гр. вкл., са си плащали, и съм питала в лаборатория /верно само 1/ работеща със ЗК, също ми казаха че не се поема от касата Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 623
Red tree ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН    bouquet Пожелавам ти ти и бебето да сте живи и здрави и оттук нататък да те очакват само поводи за радост и щастие,  а лошите моменти да са останали зад гърба ти   Hug
Ч.Р.Д. и на Михаела на Katinche Да е жива и здрава малката принцеса и да расте едно послушно и жизнерадостно дете   bouquet Hug
Мамо Це,TV  дано скоро ви спрат зацапванията  Praynig Много лежане и пълна почивка и да си пиете редовно хапчетата  Hug
TV във Варна също има добри доктори и специалисти, защото си е притеснително  това че не можеш да разчиташ на доктора в Бургас  Naughty Може да дойдеш до тук да - все пак е по-близко от София- да те прегледа някой доктор Peace
kakatasvrakata разбира се, че пускат бащата- все пак това бебе е и на двамата и  той само ще гледа не виждам как може да попречи по някакъв начин на прегледа  Peace Поне тук няма никакви проблеми  Peace Дано се престраши, че мъжете са малко страхливички и притеснителни за такива неща  Hug
vivianka1 стискаме палци за резултатите  Hug

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 19:25 от veselyshko

# 24
  • Мнения: 1 491
Red tree Честит рожден ден!   bouquet

Виолетката и тя не е писала скоро....

Обаждам се от време на време, ама ми е толкова зле, че в следобедните часове съм предимно в леглото, а сутрин докато съм на бачкане се стремя максимално повече работа да свърша, че не е ясно кога ще назначат по заместване, а аз планирам в сряда като съм на доктор да започна с болничните .... 
Вече си мисля, че този период няма да свърши скоро  ooooh!  През ден изпадам в хипогликемия при което подгъвам краката ... Мъжо звъни на всеки 30 мин да ме проверява ... Вчера му разправям, че искам да сме вече 10-15 януари  Crazy
Ще се отчета в сряда какви съм ги свършила, а пък само да се почувствам малко по-добре, се включвам активно с помагането  Peace

# 25
  • Мнения: 11 607
Тъй като за 1 път ми се случват подобни зацапвания....Искам да помоля момичетата на ЛС да споделят с мен какво им е казал техния доктор и въобще малко практичен опит не би ми бил излишен......Благодаря!

# 26
  • Мнения: 36
Red Tree, ЧРД!!
Много радости и здраве!!
Благодаря за интересния линк, много се смях...
На мен много ми харесаха този:
 http://pregnancy.baby-gaga.com/cartoons/cartoon34

Мама Це, какво е ЛС?

# 27
  • Мнения: 780
И аз да се запиша в новата тема Mr. Green
Red Tree ЧРД мила само усмивки и много здраве ти пожелавам, януари да гушкаш едно здраво и пухкаво бебче  bouquet

Момичета аз утре съм на доки да видим бебоки как се развива не съм го виждала от две седмици не че е много време де  Mr. Green
sunrise7 ЛС е лично съобщение

TV
  можеш освен до Варна да дойдеш и до Сливен аз съм от СЛивен  Mr. Green както правят много твои съгражданки е не за ФМ де ама за нормален що годе компетентен преглед може да се разчита ако искаш да питаш нещо пиши на ЛС

МОмичета приятна вечер утре ще се отчета след прегледа  Hug

# 28
  • Мнения: 89

vivianka1 , искаш да кажеш, че не си плащала за БХС-то и е минало по ЗК ли? Това ме учудва, защото и мои познати в рискова гр. вкл., са си плащали, и съм питала в лаборатория /верно само 1/ работеща със ЗК, също ми казаха че не се поема от касата Rolling Eyes[/color]

MTV, и аз мислех, че доктора няма да ми даде направление за БХС, но приятно ме изненада  Laughing Laughing Laughing Май съм попаднала на много готин доктор Grinning Дано и в бъдеще да е така. За ФМ каза, че не се поема от ЗК, но поне ще ме насочи къде точно да си я направя  и ми препоръча да е към 21г.с.

# 29
  • Мнения: 57
Оу колко ми звучи това ro6ko_ , толкова сладко и толкова мило Hug
Момичета утре реших да отида на преглед, само че в новата болница а не в старата.
Къде се намира в новата болница кабинетите за гинекология (май сбърках наименованието ooooh!)
Знаете ли някоя гинеколожка във Велико Търново?
И колко пари да си приготвя за преглед.
Как е обурудването във кабинетите?
И най важното стискайте ми палци вече да видя бебче, и като се върна ще пиша как е минало всичко Hug

Общи условия

Активация на акаунт