Какво да правя сварено бяло пилешко месо?

  • 26 248
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 236
Пилешка мусака...с картофки,както другата.
Или другата пилешка мусака....страхотна-запържваш ориз,лука е пожелание,малко морковче,накъсаното бяло месо, гъби, царевица ако обичате. В тенджерата е до полу-готовност. Изсипва се в тава, поръсва се обилно с кашкавал и се пече.

# 16
  • Мнения: 3 379
Много благодаря на всички за идеите, ще пробвам нещо и ще докладвам как е станало.

# 17
  • Мнения: 655
запържваш го или го запиeli00аш,прибавяш краставици и домати и става страхотна салата  Peaceказвам за слата,защ9от9о така като eli00ета какво си приготвила,сигурно малко месо ти е останало,и едва ли ще има за манджа  Grinning

# 18
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
запържваш го или го запиeli00аш,прибавяш краставици и домати и става страхотна салата  Peaceказвам за слата,защ9от9о така като eli00ета какво си приготвила,сигурно малко месо ти е останало,и едва ли ще има за манджа  Grinning

Само аз ли нищо не разбрах ?  newsm78  Joy

# 19
  • Мнения: 1 777
запържваш го или го запиeli00аш,прибавяш краставици и домати и става страхотна салата  Peaceказвам за слата,защ9от9о така като eli00ета какво си приготвила,сигурно малко месо ти е останало,и едва ли ще има за манджа  Grinning

Само аз ли нищо не разбрах ?  newsm78  Joy
Е ,има грешки ,но чак неразбираемо. newsm78
Към салата домати и краставици добавяш останало пилешко.Това е което е искала да каже Находката. Simple Smile
Аз миналата седмица си правих такава салата ,но освен домати и краставици сложих и салата айсберг.

# 20
# 21
  • Мнения: 503
В къщи много обичат ПИЛЕШКИ ХАПКИ С КАШКАВАЛ

Сварено пилешко месо се нарязва на хапки.Смесва се с 150 гр. настърган кашкавал,3 яйца, брашно,сол и черен пипер.Трабва да се получи гъстичка  смес от, която се гребва със супена лъжица и се изпържват хапки.
Поръсват се с магданоз.
Сервират се с резенчета лимон.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 149
Салата Цезар (марули/или айсберг,пилешкото,домати,краставици,крутони,аз добавям и царевица,за соса-майонеза смесена с малко кетчуп/ или горчица,зехтин и лимон.Много вкусна и питателна салата Wink

# 23
  • Мнения: 1 236
 пица!  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 926
Пилешкото филе става страхотно с много лук и много гъби в тенджерата.
Получава се нещо като яхния, но гъстичко и много, много вкусно.

# 25
  • Мнения: 1 906
Вкъщи се яде само на супа.

# 26
  • Мнения: 1 236
Пилешкото филе става страхотно с много лук и много гъби в тенджерата.
Получава се нещо като яхния, но гъстичко и много, много вкусно.


Това звучи добре!   chef  bouquet

# 27
  • Мнения: 9
Ето една интересна салата с пилешки хапки http://medical.bg/recipe/4.html

# 28
  • Мнения: 126
    направи го като за пиле по ловджийски у става супер , а и може с майонезка , чер пипер , лимонче - но това е само за мезенце

# 29
  • Мнения: 5 001
Сварено пилешко месо го панирам .

Общи условия

Активация на акаунт