Отзиви за Елените

  • 15 180
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 529
kiki29 ако имаш впредвид мойто мнение...

chocha, не не  Embarassed , просто отговарям на въпросите от моя гледна точка  Simple Smile Не бих искала да засегна никого...

Ужасно е това с пожара, дано няма злоумишлени действия наистина  Sad

# 46
  • София
  • Мнения: 1 938
Chocha, явно е въпрос на късмет. Защото миналата година ние бяхме на Албена и храната беше толкова гадна, че ядохме пържени картофи през по-голямата част от времето.

А колкото до Елените - ако прочетете мнението ми от преди две години, свят ще ви се завие, но въпреки това се върнахме, защото се оказа най-хубавото място от всички, които сме били.

# 47
  • Мнения: 566
Върнахме се днес от Елените бяхме на Роял Бей,
първо за пожара, той беше между Влас и Елените, и честно казано разбрахме чак когато пожарът беше загасен.
За храната, не беше лоша, имаше по 2 вида супи, имаше таратори, много видове салати, няколко вида основно, сладки неща, сладолед. Имаше какво да се яде, не мога да се оплача от храната. Всеки ден минаваха да чистят, да сменят кърпите и чаршафите. Плажът беше чист.
Много ми хареса, просто си заслужаваше парите
Някой ако има въпроси да пита

# 48
  • София
  • Мнения: 368
Ние бяхме в Атриум за една седмица и честно казано няма да повториме, поне не в този хотел от комплекса  Naughty
Храната беше гадна, нямаше разнообразие, каквото останеше от обяд го сервираха и на вечеря, готвеха много мазно, имаше разни измислени салати като кремвирши с кисели краставички и кетчуп Sick. Капацитета на ресторанта не може да покрие броя на гостите и на закуска и обяд ставаше една лудница, чакаш и дебнеш да си намериш маса,. Ресторанта е под земята и мирише на манджа още от стълбите......Алкохола си беше чист спирт, виното разредено, бирата ставаше. На лобито на хотела барманите бяха толкова кисели, като им поискаш нещо те гледат така все едно си им изял закуската. Свястно кафе не пих никъде в комплекса.
Беше пълно с руснаци, който ставаха в 4 - 5 часа сутрин и си слагаха кърпите на шезлонгите, връщаха се да си доспят, закусваха и по някое време се наместваха на плажа, а ние като станехме и вече нямаше свободни шезлонги и чадъри.....и това в 8 часа сутринта.
Иначе чистеха всеки ден и сменяха кърпите, персонала е цигани и турци главно....

# 49
  • Мнения: 4 205
2 наши приятелски семейства заминаха за Елените. Настанени са в Роял Парк. Доволни са. Ние се отказахме. Ще бъдем в Несебър и ще пътуваме наоколо.
Единственото оплакване на една от приятелките ми е, че сиренето, което предлагат е Дунавия. А то е ужасно мазно.

# 50
  • София
  • Мнения: 368
Роял Парк е най - хубавия хотел от комплекса, хората настанени там, с който говорих нямат оплаквания....
Една вечер от любопитство минахме през ресторанта на хотела по време на вечерята......разликата беше мнооооого голяма и по отношение на качеството и разнообразието на храната и обстановка и обслужване. Направи ми впечатление, че правеха скара и пица на място.

# 51
  • Мнения: 2 484
 Thinking

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 12:48 от Eli83

# 52
  • София
  • Мнения: 978
Моля за малко повече информация момичетата, които са били на Елените. Днес изпратих синът си с майка ми и баща ми, настанени са в Андалусия бийч. Не са особено очаровани, но както и да е. Искам да питам при лошо време има ли някакви забавления за децата /синът ми е на 2,9г/, с оглед на прогнозата за идната седмица.

# 53
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Днес се върнахме от Елените.  newsm45 Много сме доволни, очакванията ни се оправдаха. Нямам база за сравнение,, т.е. не сме почивали до сега ол инклузив, но ми хареса, наистина пълен релакс. Всичко ми хареса, бяхме в Роял парк. А, и от туроператора съм много доволна- Съни турс, резервацията ставаше лесно и бързо само по е- мейл. Преди тръгване синът ми се разболя и написах на Съни турс, че може да не заминем. Те веднага реагираха и потърсиха алтернативен вариант. Догодина сме пак там.  newsm10 jump

# 54
  • Мнения: 574
Мъжът ми ходиха през юни от работата в Роял Парк. Направо беше очарован. Сега ката бяхме на Сл. бряг хадихме един ден до там да го видя и аз този хотел че от тогава само за него ми говореше. Е няма друга такава красота. По хубав хотел от този не бях виждала.Невероятен е. Много зеленина и чистота. Като кътче от рая.

Общи условия

Активация на акаунт