Юли 2006 - Тема 86 - Ще ядем вкусна торта с крем

  • 20 223
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 240
Хайде, честита ни победа! Браво на нашия отбор! За който не е гледал бихме Куба с 3:0.

Преди около 1-2 часа дойде на Гергана дядо И, за да я преслуша и прегледа. Такъв рев, такова чудо - направо ме хвана срам. Не даде ни да я преслуша, ни да види гърлото. Утре ако се наложи ще ходим до болницата, но дали ще даде и на нейната лекарка да я прегледа.

# 16
  • Мнения: 1 298
И аз се записвам,

Дидито честито ви детска стая,нас кога ще ни огрее ,не се знае  Crossing Arms

Честито рожденничета! Живи и здрави да са ни!

Aнет купувах аз едни пробиотици Био Гайа се казват.За възстановяване на стомашно-чревната флора  Peace

Благодаря на всички за отговорите за колелата.Аз взех сега едно 12" от моя приятелка ще се учим на него и след някой друг месец ще караме голямото.
Аз си знам че най-добре е 14" ,ама няма бе,обикалях обикалях,няма.Само 12 и 16"  Thinking

# 17
  • Мнения: 845
Честит Рожден Ден на Цвети на Пиги Hug,Самуил на biboshka,Павел на пипи,Ели на Прасчо,Тарек на elip!

За щастливите мами:

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 08:18 от eti_31

# 18
  • Мнения: 590
Честит рожден ден на Цвети! Безгрижно детство , много усмивки и весели игри! Пиги, на теб пожелавам бързо възстановяване и да няма усложнения.
 Много болни дечица, бързо да се възстановяват, че празници наближават. Ева я изпратих с майка на вилата. Сега ми е мъчно без детето. Ходихме за събота и неделя да я видим. Вчера цял ден валя. Добре, че след 1-2 дни се оправя времето. Нищо не разбрах от това лято. Добре, че бяхме за 4 дни до морето, там е друго. Обсъждате килограмите, Ева е 13 кг. Около 90 см. е висока, не съм я мерила скоро. И тя е от дребните, но това изобщо не ме притеснява. Важно е дечицата да са здрави.  Колело също не кара, имаме триколки-2, изобщо не иска да върти педалите. Дай и да я возиш. Така че колело скоро няма да взимаме. Не съм гледала предаването на Венета вчера, и по-добре. И без друго сънувах някакви кошмари. Дю, как е времето при вас, продължават ли пороите? Дидити, чусна стая си има Влади, много ми хареса.  Ели, пожелавам ви колкото се може по-бързо да си построите къщата и да се отделите.

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 17:26 от mgizdova

# 19
  • Мнения: 1 240
Мгиздова, днес ни пропусна дъжда, направо не мога да повярвам. Дано вече се оправи времето, че ми писна с тези порои. Май наистина го дават оправяне след 1-2 дни. Дано видим и ние лято, че то и без друго в Смолян е много кратко.

Лека нощ на всички!  Hug

# 20
  • Мнения: 845
Честит рожден ден на Тодор на Анет и Макси на Pingwina!

Мами, ето и за вас има нещо  Wink:
Диди-стаята е станала супер  Hug Много просторна и колко много плюшени играчки... изтекоха ми очите. Обожавана ги  Heart Eyes
Иска-голям сладурко е станал Валери и как сладичко си хапва зеленчуците. Цункай го от мен, моля те!  Hug
То не само в София има бури. Навсякъде, дори се притеснявам как ще изкараме на почивката  Sad Да не ходим само по барчета.  hahaha Тъкмо си купих нов бански, да не стане така да си го покажа чак догодина  Joy

# 21
  • Мнения: 708
Честит на Тошето и Макси! Бъдете много здрави ,усмихнати и палави! Wink
за вас мили майчета  Ани и Pingwina

Ани как е Тошето?
[Иска-голям сладурко е станал Валери и как сладичко си хапва зеленчуците. Цункай го от мен, моля те!  Hug
Ц няма ,сама ще дойдеш да си го цункаш Crossing Arms smile3534

# 22
  • Мнения: 1 341
Честит Рожден Ден на Тошко и Макси!

Анет, Пингвина Hug

# 23
  • Мнения: 1 240
Честит рожден ден на Тошко и Макси! Да растат щастливи и усмихнати деца!

Мили мами, весел празник и незабравими мигове заедно!

Вече съм с Гергана, събуди се в 7.30. Когато хпдо на ДГ едва я събуждам, а сега, когато И казах, че вече е във ваканция и ще спим до късно, се опули толкова рано, че на мен вече ми се доспа отново.  Laughing

Ще излезм малко на разходка и се връщаме да почиваме.

# 24
  • Мнения: 2 481
Честит рожден ден малки-големи рожденници! Hug

Абе днес защо си мисля че е 12ти а то било 13ти ужас назад съм цял предиобяд,а то е 13ти ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ     bigdance2
Весели, засмяни, здрави и послушни  Hug

Момичета, направихме си резервация за морето и сега вече, като знам датата и ми светна, едно морско ми стана, да не ви разправям  Joy
Нямам търпение, да мине и тази седмица и после 2 седмици отпуска   sport027 help  grinning039

Ей, Рени  Hug Цецко и той е със същите размери, малко са мънички, май  newsm78 Ама да са здрави, ще порастнат  Peace Едно момиченце, съседче в Септември е по голямо само с 1 месец от Цеци, а е една глава над него. Голямо дете си е, моят е бебенце още  Wink
А Дидка, на мен ми галят косата на заспиване  Heart Eyes Тия дни му казвам аз, че трябва да си спи сам или в кошарата или в стаята на голямото легло, а той ми заобяснява, че само бебетата спят в кошари (билл видял навън на улицата едно бебе в една кошара  hahaha ), а големите спят сами, а той е среден и трябва да спи на нашето легло  Wink

Рожденият му ден ще го празнуваме на морето, някъде във Варна сигурно  Peace

А мамчета от София, които ни канят на РД, много се извиняваме с Цеци, ама пътуваме всяка събота и неделя и затова не можем да се включваме в празненствата  Hug

Забравих какво друго щях да пиша, затова голямо  Hug на всички, пък като се сетя ще дописвам  Peace

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Hug
Честит празник на Тошко и Макси! smile3525 Много здраве, весели игри и прекрасно детство! И на мамите  bouquet
Ели, много се радвам за кьщата, дано час по-скоро стане готова Hug
Ети, дано успееш да се изфукаш на плажа още тази година, а не да чакаш следващата 4470
Хайде момичета качвайте снимки от рожденните дни на сладурите Party

Днес Алекс се обзаведе с нова блузка за рд bowuu, а аз забравих да ви се похваля, че най-накрая си купих очила newsm08, а мьжо да не остане по-назад похарчи тройно повече пари за себе си smile3516

# 27
  • Мнения: 314
Честит Рожден Ден на Цвети,Самуил,Павел ,Ели,Тарек,Тошко и Макси!Много здраве и весели игри!                 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  bigdance2  ura

Пиги:страхотни торти! newsm10

Ами аз ви казах,че направих ново албумче,ама никой не качва.И съм го скрила,та се вижда само,като се влезе с паролата. Wink

Ели:честито за проекта,от сега започва трудното.Дано стане бързо и без много нерви HugАко има нещо да помагаме питай,ще се консултирам с половинката Wink

Зоя спи сама от година вече,че и повече в нейната си стая.Като се нанесохме я отбих захвърлих отатък Mr. GreenВсичко на куп и струпах на главата,ама нямаше проблеми.Аз никога не съм спала с нея цяла вечер.Тя просто не търпи друг да има до нея на леглото.Като се кърмехме и заспивахме и двете,след малко се събуждах и я местих в кошарата.Лошото на леглото е обаче,че трябва да се приспиваме,иначе става и си се разхожда из стаята.А в кошарата си заспиваше сама.Сега и пускаме една лампа,която пее и прожектира на тавана едни мечета,2 пъти я гледаме и после Лека нощ и заспива.Понякога веднага,понякога се върти повече.Редуваме се с таткото.Даже се замислих ,ако  приспиваме бебето пак да се редуваме,да не става задължение само на единия да се занимава с  едното дете,а другия с другото,че може да има  пренебрагнати и сърдити за внимание.

Днес половинката ходи до Каварна по работа и аз се наредих с него,та пих кафе с приятелка и мина деня.Духаше ужасен вятър,но ние бяхме в едно ново заведение с детски кът,който беше много добре направен.
Уф,такива киселини имам,че направо SickСтавам да правя салатата.

# 28
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Привет!
В началото на работната седмица, вече нямам търпение да идва края й  Mr. Green!

ЧРД на Криси, Цвети, Самуил, Павел, Ели и Тарек на патерици!

Честит рожден ден на Тодор на Анет и Макси на Pingwina!


Много кофти, че няма къде да се празнуват РД на децата. Няма ли подходящо заведение с детски кът. Вие да хапнете, а децата да поиграят? Thinking Тук има всякакви удобства, но Ема има късмета да е родена на националния празник на Франция и нищо не работи-за детски клубове имам предвид. Също по това време на година тук не остават деца, и няма с кого да празнува. Но пък парковете са така пригодени, че може спокойно там да се направи.
Ронка, и моята Ронка ми е разказвала как във Фр си правят детски РД в парка.
В нашия град няма нито едно наистина удобно място, където да се направи детски РД за малко дете. Все нещо не е както трябва /поне според моите критерии/. Но да не ви занимавам, В крайна сметка се спряхме на една пицария в един от големите паркове в града. А и по същото време в него ще се открива ежегодния международен фестивал, дано стане весело.

Диди, стаята е много хубава.
Ние сега започваме обзавеждане на апартамента ни. Нямам си идея от къде да го подхвана, а изборът на всяко едно нещо ми е толкова труден...

Дю, браво на зет ти!

Ели, дано час по-скоро стане готово всичко по къщата!



# 29
  • Мнения: 314
Пепи,ако имате възможност отидете до румънската Икеа да си понапазарите.ще ви излезе в пъти по-евтино,а и има страхотни неща.Сега посетихме една от Икеите в Лондон,е няма такива цени ooooh!То затова и още тук няма,ще фалират много от нашите търговци.Аз нали се занимавах с обзавеждане миналата година,та ако мога с нещо ще помогна WinkИначе подхващаш от цвета на стените и настилките,после мебелите,след това осветлението и най-накрая оставяш текстила:завеси,възглавнички,килими,с тях може да вкараш и определен цвят/ове/ в стаята и за последно разните му там аксесоари.Поне при мен такава беше схемата Wink

Общи условия

Активация на акаунт