ОСМОКЛАСНИЦИ - записването

  • 30 877
  • 508
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 363
Мънки,всяко зло за добро!Бъдете сигурни,че училището ви е супер!
А аз За момент изтръпнах,реших да пробвам да видя какво сега пише на дъщеря ми-втрещих се,нали не сме участвали във второ класиране,а в нейния достъп са изброени някакви оценки..............цяла страница,и най-отдолу пише-записана с бал...
За момент изтръпнах и нищо не разбирах.........какво нещо е напрежението!

Хора,радвайте се,защото децата ни немалко усилия положиха,и ние с тях........и както знаете .....не само ние управляваме живота си,а и СЪДБАТА!  
bouquet

# 451
  • Мнения: 2 829
и на нашата страница е така Thinking
изброени оценки и
пише на второ--22 соу--обаче не пише класиран newsm78
както е на първо класиране Thinking

# 452
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Да се отчета и аз - 2 класиране = 1 класиране. Без промяна. Cry Има ли някъде изведени статистики за СофияБ?

# 453
НЯКОЙ ЗНАЕ ДОКЪДЕ ПАДНА  БАЛА В1 АЕГ ЗА МОМИЧЕТА

# 454
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
НЯКОЙ ЗНАЕ ДОКЪДЕ ПАДНА  БАЛА В1 АЕГ ЗА МОМИЧЕТА
И мен ме интересува

# 455
  • Мнения: 24
  Тази статистика трябвало да се обяви но страницата на РИО.

# 456
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И БАЛА НА 2 АЕГ СЪЩО МЕ ИНТЕРЕСУВА.

# 457
  • Мнения: 363
Хммммм.Странно,аз бях убедена,че ще има движение в училищата.И на моето дете приятелката остава по първо класиране-за сега!

# 458
  • Мнения: 659
И при нас има цяла страница с оценки. Имаме и хореография, и НПМГ Физика, и НПМГ Математика. Странно, newsm78 не сме държали изпити.

Обади ми се детето и каза, че е доволен и се записваме, въпреки страха от френския.

Хора,радвайте се,защото децата ни немалко усилия положиха,и ние с тях........и както знаете .....не само ние управляваме живота си,а и СЪДБАТА! 
bouquet

 Hug Успех на всички дечица занапред!

# 459
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Хммммм.Странно,аз бях убедена,че ще има движение в училищата.И на моето дете приятелката остава по първо класиране-за сега!
И аз бях на същото мнение. Никакво движение, направо странно, да беше мръднало детето поне с едно желание по-напред...

# 460
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И при нас има цяла страница с оценки. Имаме и хореография, и НПМГ Физика, и НПМГ Математика. Странно, newsm78 не сме държали изпити.

Обади ми се детето и каза, че е доволен и се записваме, въпреки страха от френския.

Хора,радвайте се,защото децата ни немалко усилия положиха,и ние с тях........и както знаете .....не само ние управляваме живота си,а и СЪДБАТА!  
bouquet
Hug Успех на всички дечица занапред!
И аз видях такива оценки - хореография 5, спорт 6 НПМГ 6, и т.н. А няма такова нещо.

# 461
  • Мнения: 257
И моя син беше с отлични оценки по хореография и изобразително изкуство. Това не съм го виждала никога - дори детска рисунка за спомен нямам  Joy.
При второ влизане изненадата изчезва.

# 462
Да и ние имаме такива оценки какво значи това ние не сме държали тези изпити

# 463
  • Мнения: 257
Просто някакво объркване. Нищо фатално!

# 464
  • София
  • Мнения: 2 958
А къде четете тази информация ?
Искам да проверя за детето на приятелка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт