ОСМОКЛАСНИЦИ - записването

  • 30 867
  • 508
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 156
Браво margaritavass,
човек трябва да не престава да се бори!!!
Много се радвам за Елена!!! newsm10 newsm44
Успех!!!

# 496
МОМИЧЕТА И НИЕ СМЕ В 133 СОУ ОТ ПЪРВО КЛАСИРАНЕ И СЕ ЗАПИСАХМЕ ОТКАЗАХМЕ СЕ ОТ ВТОРОТО КЛАСИРАНЕ

# 497
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Нека някой ми каже има ли информация за 21 училище - намира се до американското посолство в Лозевец.
Много се радвам за детенцето ми - постигнахме нашата малка мечта - езикова паралека.

Хубаво училище, но в момента и още 4 год е труден траспорта до него. Все пак има такъв.

# 498
  • Мнения: 2 829
МАРГАРИТАВАС--браво на вас!!!
успяхте
  bouquet

# 499
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 296
Ние и на второ класиране сме във ФЕГ "Екзюпери". Сестрата на есен ще я видим как ще се бори с френския  ooooh! Joy

# 500
  • Мнения: 315
Приета е  newsm44 Hands Clap !!! в ГЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ I"  - Ловеч НЕ с АЕ!!!
Много се радваме и двете, обадих се на всички роднини. Сега остава ТЯ да почерпи  cheers Drunk cheers, в понеделник или вторник се записваме и в сряда - хайде на черно море...
Честито на всички приети   bouquet, а на останалите - не се отчайвайте има и трето класиране!!! Praynig

# 501
  • София
  • Мнения: 754
МЪНКИ - благодаря и не се натъжавай - твоето детенце е в добри ръце Laughing
Благодаря nikoan, Мънки, Дороти и всички останали които бяха с нас.
Това училище е много близо до мястото където работя - на 5 минути е от мен, аз затова го писах.
Ще обмисля нещата, Елена каза - добре е, отивам там...без да знае нищо за това училище. Може да и е на късмет.
Може би е време да обсъдим и третото класиране - рискове, ползи и т.н.
Но сега съм много развълнувана - тези два месеца промениха живота ми, повярвайте ми.

# 502
  • Мнения: 7 161
margaritavass, Честито!
А какъв ви е бала?

# 503
  • София
  • Мнения: 754
Много, много нисък

# 504
  • Мнения: 7 161

Добре!Питам не от любопитство, а евентуално да помогнем-аз и другите майки какви са шансовете за трето класиране.
Може да извадите късмет.
Но както решите.Успех!!!

# 505
  • Мнения: 319
Маргаритавас, много се радвам за теб, но най-много за Елена! Хубаво е човек да преследва мечтите си(макар и да било малки) и искрено да се радва на успехите си. За училището нищо не знам, но ви подкрепям, каквото и да решите!

# 506
  • София
  • Мнения: 754
deniya - благодаря ти много!!!

# 507
# 508
  • Мнения: 8
4estito i ot men na vsi4ki! Moiata dasteria vleze v 22 sou,4uzdoezikov s angl.Malko ne ni stigna za 1 AEG,no nisto.4uvala sam hubavi nesta za 22.ako ima niakoi, priet tam,molia da kaze.
Na dobar 4as na vsi4ki detsa!

Общи условия

Активация на акаунт