Пазар в Солун ?

  • 86 327
  • 198
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 430
Последно инфо от преди година е, че не работят в неделя магазините, само киното - за космос говоря. Сега с кризата не знам как е  Simple Smile
По центъра си заслужава да се обикаля, но наистина да се обикаля и влиза навсякъде, например за обувки, защото могат да се намерят марки, които нямаме и на добри цени. Цените на зара и подобни са по-ниски от българските, със сигурност го твърдя, защото съм сравнявала умишлено. И не само зара. Например потник на killah за 43 евро от космос съм виждала в БГ магазин за 113лв. А независимо, че марките ги има и при нас, там има различна стока. Страхотни чанти на guess в готини цветове, а тука най-баналните модели  Crossing Arms Така че аз те подкрепям за разходката, имай предвид обаче, че в космоса ще ти отнеме цял ден щателното обикаляне с приятното хапване и любуване на гледката към морето Peace

Аз от своя страна да питам някой виждал ли е в някой магазин да продават дрехи на Celyn b. Elisabetta Franchi в Солун?

# 166
  • Мнения: 0
Здравейте поздравления за темата, предлагам на всеки който не е ходил до Гърция на шопинг да го стори - струва си.
Ето и едно предложение от мен. Чух че се говори за бельо Venus Victoria вече има аутлет и в София намира се тук -http://www.google.bg/maps?f=q&source=s_q&hl=bg&geoco … B0%D0%B4&z=15

разполагат с миналогодишни колекций на много добри цени.
Успех

# 167
  • Мнения: 58
Здравейте, има ли в Солун или още оп-добре около границата магазин с хубави стоки домашни потреби? Къде точно се намира IKEA и заслужава ил си пътуването?

# 168
  • София
  • Мнения: 985
Къде точно се намира IKEA и заслужава ил си пътуването?

За мен не си заслужава специално заради нея да се ходи. Не видях нищо по-различно от тукашните магазини, нито пък и цената им е толкова примамливо ниска. Намира се на околовръстното на Солун.

# 169
  • Мнения: 23 079
Здравейте, има ли в Солун или още оп-добре около границата магазин с хубави стоки домашни потреби? Къде точно се намира IKEA и заслужава ил си пътуването?
Разгледай онлайн каталога им и прецени дали си струва:

http://onlinecatalogue.ikea.com/2011/ikea_catalogue/GR/

Намира се туК;

http://www.ikea.gr/stores/?store=4&language=0

На лесно място е и за мен винаги си струва ходенето до Икеа,но пък и винаги съм ходела с определена цел. Grinning

# 170
  • Мнения: 76
Здравейте!
Искам да попитам ако някой знае кой ден от седмицата на пристанището в Солун пристигат контейнери със дрехи(предполагам от Китай)?Чух че ставал голям пазар и доста търговци ходели от там да зареждат магазините. baby_neutral

# 171
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да попитам знае ли някой кога започват летните намаления в Космос и има ли вече магазин на H&M там или само в центъра на града? Питам за магазина, защото не ми отваря сайта на мола и не мога да разгледам списъка с магазините. Благодаря предварително!  Simple Smile

# 172
  • Мнения: 23 079
Здравейте, искам да попитам знае ли някой кога започват летните намаления в Космос
Мисля,че средата на август започват.

# 173
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Не, по-рано почват намаленията още през юли. Ако не се лъжа официалните намаления започват от 15 юли. Заслужава си да се ходи още първите дни, защото има доста голям избор, но и доста хора по магазините.  Аз предпочитам пазар в центъра на Солун по ул."Цимисхи", защото там са събрани големите магазини и избора в сравнение с Космос е много по-голям.

# 174
  • Мнения: 0
На 2-ри юли дали има някакви намаления по магазините В Солун ,защото се колебаем между Одрин и Солун и още не сме решили кой град да посетим?

# 175
  • Мнения: 453
На 2-ри юли дали има някакви намаления по магазините В Солун ,защото се колебаем между Одрин и Солун и още не сме решили кой град да посетим?

И аз ще следя за отговора на този въпрос, защото планирам в началото на юли да посетим Солун за няколко дни!   bouquet

# 176
  • Мнения: 83
Миналата година намаленията бяха обявени за 15 юли, но реално започнаха от началото на юли.

# 177
  • Мнения: 453
Миналата година намаленията бяха обявени за 15 юли, но реално започнаха от началото на юли.

 Party  Party  Party

# 178
  • София
  • Мнения: 6 571
Аз пък се чудя какви цени да очакваме от Гърция тази година, ако не фалират до 15.07 Confused. За мен вариантите са два - или много ниски или много високи. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ние еветруално ще облажим, ако има намаления в края на септември.
В тази връзка вчер в Бенетон в The Mall почнаха яки намаления. Аз на детското се завъртях най-вече- потници 7 лв, тениски 7-12, дънки 20, жилетки 24-27, бодита 10, поли 10-15, абе този път са се постарали да намалят лятното още в началото на сезона. За 200 кинта купих по 2 ката дрехи и на 3-те г-ци, а на бебето даже и повече.

# 179
  • Мнения: 353
Момичета,казаха ми за пазар в Солун,на който продават само маркови чанти и обувки,които ние тук плащаме същите внесени от там,само че на тройни и повече цени.
Знаете ли за къде точно става на въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт