Пазар в Солун ?

  • 86 174
  • 198
  •   1
Отговори
# 195
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Няма защо! Ако имате навигация, даже можете да въведете точните координати. Но дори и без такава е много лесно. Ако оставите колата на безплатния, просто се връщате обратно пеш по Егнатия. Магазините са само от едната страна. Като стигнете площад Аристотелу, можете да тръгнете по него в посока морето и следващата голяма улица е Цимиски. Ще я познаете по това, че е еднопосочна в посока автогарата /не към Бялата кула/ и е доста натоварена. Там магазините са и от двете страни на улицата. След като напазарувате, остава да похапнете /препоръчвам "гиросите на Аристотел" в горния край на площада/ и да пийнете по фрапе в някое заведение по крайбрежната Никис Simple Smile Иначе около пазара /намира се пак в близост до площада/ има и множество тавернички, където да похапнете. За десерт никога не пропускам баклавички и други сладки изкушения от сладкарници Теркенлис /Τερκενλής/. Ох, вече съвсем ми се приходи Simple Smile

# 196
  • Мнения: 13
Здравейте, някой от вас да е ходил скоро до Солун?
Знаете ли тази година кога са намаленията?

# 197
  • Мнения: 45
Здравейте. Някой наскоро да си е купувал техника от Солун / Кавала? Имате ли представа как вървят цените по принцип? По-ниски ли са от тук?

# 198
  • Мнения: 57
И аз искам да знам кога са намаленията в Солун?  Simple Smile
Има ли друга тема?

Общи условия

Активация на акаунт