Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 176
  • 732
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 0

 Hug Hug Hug ако знаеш от кога го чакам този сериал, ако някой може да даде линк за сваляне ще съм му много благодарна  bouquet

# 466
  • Мнения: 7 914

 Hug Hug Hug ако знаеш от кога го чакам този сериал, ако някой може да даде линк за сваляне ще съм му много благодарна  bouquet

 Само да излезе линк за сваляне... Crazy Heart Eyes

# 467
  • Мнения: 10 028
Здравейте!
Ето един музикален поздрав от мен: http://www.youtube.com/watch?v=-ckJjICJSV4
Не съм гледала филма, но песента я пускам по 30 пъти на ден. Мноого сантиментална, но и от такива има нужда.

Гледах японската Hana Kimi и много се смях. Остана ми финала да видя. Мъчно ми е че свърши, толкова сладурско филмче!
Опитах да изтегля Марс, но не успях, никой няма там.
Жалко. Какво става със Замунда тези дни? Изобщо не ми се отваря.

# 468
  • Мнения: 7 914

Опитах да изтегля Марс, но не успях, никой няма там.
Жалко. Какво става със Замунда тези дни? Изобщо не ми се отваря.

Изчакай за Марс, понеже е с троен субс... а скоро ще е само с двоен Flutter

# 469
  • Мнения: 7
Момичета  къде да намеря преведени епизодите на You're Beautiful ?Гледам ги във Вики-то,но там са до 10 еп.Нямам търпение да го догледам! Peace

# 470
  • София
  • Мнения: 634
You're Beautiful не го ли излъчват сега? Thinking
Аз успях тези дни да изгледам The snow Queen-много ми хареса,последните серии много рев много нещо.Сега се чудя кой да започвам имам доста набелязани.Днес видях случайно в Замунда-та Worlds Within мисля с него да продължа.
Благодаря на всички които превеждат и качват тези сериали!Страхотни сте! Hug

# 471
  • Мнения: 3
Момичета  къде да намеря преведени епизодите на You're Beautiful ?Гледам ги във Вики-то,но там са до 10 еп.Нямам търпение да го догледам! Peace
Сериалчето все още се излъчва, вчера беше 11-та серия, днес е 12-та. До края на седмицата ще са най- вероятно със субтитри във Викито, а до момента във Ийстърна има качени до 4-ти, скоро ще са и 5-ти и 6-ти предполагам.

Аз се очертавам върла фенка на Джерами!  Mr. Green  Whistling

Мждувременно почнах "Прости ми, обичам те", ама зарибявката още не е станала...  newsm78

П.П. Сори за разбърния пост, но зверски ме боли глава и не мога много да се концентрирам, пък ми се искаше да се разпиша, че отдавна не съм, да не вземе някой да се затъжи за мен...  Whistling (вярвам си Wink как не!)

# 472
  • Мнения: 7
Благодаря за бързия отговор момичета! Hug

# 473
  • Мнения: 66
Днес видях случайно в Замунда-та Worlds Within мисля с него да продължа.
:

Охоо, в замунда ли е качен, на мен ми стана интересен по описание, бих го гледала Simple Smile

Обаче, работи ли ви замундата? При мн не се отваря.

You're Beautiful в момента върви и има още две седмици докато свърши  Wink

# 474
  • София
  • Мнения: 634
Свалих първата серия на Worlds Within,ама нещо не ме грабна и съм го оставила засега.Сега гледам Sorry I love you.В момента свалям от мастерс-а Sad Love Story.
Досега няма филм който да съм почнала и да не ме е зарибил да гледам до посред нощ.Вече научих и някой корейски думи. Simple SmileТелефона ми звънни все с корейска музика.Голямата ми дъщеря  и тя започна да харесва някои песни.

# 475
  • София
  • Мнения: 547
напоследък пак се върнах към корейското кино, но сега гледам само филми, че нямам време за сериали - знаете как е, като го подхванеш и няма спиране  Grinning а така изглеждам го на един път и си лягам Simple Smile
гледах Daisy - много приятен Simple Smile препоръчвам
и още Open City - много силен!

# 476
  • Мнения: 0
Гледам азиатски филми и сериали от около година... и признавам най-великия е "A LOVE TO KILL" ... последния епизод го гледах повече от два часа... през няколко минути си правех паузи да се наплача... много силен, много въздействащ.... питам се дали наистина има такава убийствена любов или причината е по-лабилна психика.... Даже като се сетя сега ми се насълзяват очите.... заслужава си да се гледа Wink
Иначе "Three Dads, One Mom", "My Girl", "Coffee Prince", "Full House" и "Hana Yori Dango" са ми от любимите... Препоръчайте какво да гледам пробвах с "Worlds Within" и "The Devil" ама нещо не ме грабват

# 477
  • Мнения: 0
Гледам азиатски филми и сериали от около година... и признавам най-великия е "A LOVE TO KILL" ... последния епизод го гледах повече от два часа... през няколко минути си правех паузи да се наплача... много силен, много въздействащ.... питам се дали наистина има такава убийствена любов или причината е по-лабилна психика.... Даже като се сетя сега ми се насълзяват очите.... заслужава си да се гледа Wink
Иначе "Three Dads, One Mom", "My Girl", "Coffee Prince", "Full House" и "Hana Yori Dango" са ми от любимите... Препоръчайте какво да гледам пробвах с "Worlds Within" и "The Devil" ама нещо не ме грабват

на мен също A LOVE TO KILL ми е любимия направо се скъсах да плача,също така ми харесаха:Cain and Abel;The Snow Queen;Time of Dog and Wolf;Lovers;Sang Doo, Let's Go To School.Има и някои филмчета:Fly  Daddy  Fly;A Millionaires First Love(на този също плаках много);Movie is Movie;Baby and Me.
Ако се сетя за още някой ще пиша,надявам се да ти харесат ако не си ги гледала

# 478
  • Мнения: 0
Принципно избягвам по тъжни или сериозни филми и сериали... предвид всичко което ми се е струпало на главата ми идват малко в повечко емоциите... иначе от филмчетата A milionaires first love, Baby and Me,  I`m a cyborg but that`s ok мисля че се казваше филмчето...  100 days with mr. Arrogant също ми е от любимите...  и да не забравя My Cyborg Girl ... май пропуснах нещо от японските... ама не се сещам сега... иначе си отделих половин ден в изготвяне на списък кои филми и сериали държа да гледам... и сега започва голямото търсене  Popcorn newsm65 smile3508

# 479
  • Мнения: 0
Аз все още не съм гледала нито един японски филм и за сега май няма да гледам,изтехглих си Mars,но не знам кога ще стигна до него.Скоро свар6их с Witch Yoo Hee мойе би 6те ти допадне защото е лек(само един-два пъти се просълзих)май този е единствения сериал на който не сам плакала.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт