Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 143
  • 732
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 149
Привет момичета Hug
Кога ще излиза филмовата версия на Ф4?(корейската).Гледам пуснали са японската веррсия,но ще се въздържа засега,искам си нашите корейски момчета Wink

# 481
  • София
  • Мнения: 547
Принципно избягвам по тъжни или сериозни филми и сериали...
то азиатското кино в основната си част е една голяма драма  Grinning и аз не си падам по драми, но ги гледам за да си дам сметка, че моите лични драми нищо не чинят ..  Wink

..изтехглих си Mars,но не знам кога ще стигна до него..
Марс е култов и a-must т.е. задължителен за гледане - пробвай, няма да съжаляваш Wink

# 482
  • Мнения: 2 149
Аз започнах You're Beautiful ,допада ми,и героите са сладури Wink
You're Beautiful

# 483
  • Мнения: 0
за Марс,него съм го изтеглила и ще го гледам,дано наистина да ме впечатли. You're Beautiful го гледам от ViiKii,наистина е сладурски,хареса ми .

# 484
  • София
  • Мнения: 633
И аз сега го свалям You're Beautiful,но още не съм си го пускала,че в момента гледам Sad Love Story.А съм си набелязала още поне 10 сериала и се чудя от кой да започвам. ooooh! Опитвам се да придумам мъжа ми да гледаме заедно Ilgimae.

# 485
  • Мнения: 0
Моя мъж не може да бъде убеден да гледа някой корейски филм,а за сериал да не говорим.Само като чуе че гледам и се изнася в др.стая:),или ми включва слушалките.Веднъж опитах да му пусна една песен на Bi Rain,но даже не си направи труда да чуе поне началото.
А Sad Love Story не съм го гледала още,хубав ли е?

# 486
  • Мнения: 0
gasna29 вече го изгледах за вещицата Ю Хи Simple Smile лекичък е ама малко муден на моменти... Sad Love Story почнах ама нямам сили да го догледам... а  You`re Beautiful ще си го пусна за лека нощ по късно да видим грабва ли, не грабва ли Simple Smile
 Хмммм а японските са малко по-странни доста често ученически, но са по своему забавни Simple Smile
Като изгледам епизодче от You`re Beautiful ще споделя впечатленията си Simple Smile 

# 487
  • София
  • Мнения: 633
Накарах го и изгледахме заедно Hong Gil Dong.Хареса му,но не е станал чак запален фен като мен.Той предпочита по бойни,екшъни.Тези дни ще търся нещо подходящо.Заедно гледахме и Crows Zero.
A Sad love Story е хубав.До пета серия съм стигнала само.Точно си се очертава както във заглавието тъжна любовна история.

# 488
  • Мнения: 10 017
Момичета, знаете ли от къде освен Замунда мога да тегля азиатски сериали? Откакто спряха достъпа от чужбина страдам от тежка форма на абстиненция. Sad
Ако знаете от къде мога да свалям филми с английски субтитри и споделите ще съм ви много благодарна.

# 489
  • Мнения: 2 149
Deziderata ето тук има доста сериалчета http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?c29=1&c28=1&c … =1&incldead=0. Но трябва регистрация.

# 490
  • Мнения: 0
Момичета, знаете ли от къде освен Замунда мога да тегля азиатски сериали? Откакто спряха достъпа от чужбина страдам от тежка форма на абстиненция. Sad
Ако знаете от къде мога да свалям филми с английски субтитри и споделите ще съм ви много благодарна.

Можеш да теглиш също и от тук  http://bollydream.com

# 491
  • Мнения: 10 017
Благодаря много! Hug
Свалих си първи епизод на Хонг Гил Донг, но без субтитри. ooooh! Много съм зле, дано се науча скоро.

# 492
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
mery_79, къде видя че ще правят филмова версия?

Малката Черна Шапчица, това го глътнах за две безсънни нощи. Много е як. На  нивото на ББФ е, според мен.

suan, пусни му Time of Dog and Wolf или Lovers. Там има доста тупане, но са съвременни - гангстерски.  По-добре го убеди да гледате някой исторически сериал -   Ilgimae е много добър избор - има и смях и бой. The Story Of The First King's Four Gods - също е много добър. По принцип историческите им сериали са мнооого добри. Аз досега на скучен не съм попадала.

Deziderata, тук и тук можеш да гледаш като в първия сайт има и сериали с превод на български.
Тук пък можеш да видиш сайтове със азиатски филми и сериали за сваляне.
А тук можеш да четеш за сериалите - кой къде го има за сваляне и с какви субтитри е.
А субтитрите са малки и можеш даже да помолиш да ти прати някой по пощата или скайпа. Да не говорим че по скайпа това става и с цели филми (изпробвано Wink).

 



# 493
  • Мнения: 936
Здравейте! Как можах чак сега да ви открия!!НО по-добре късно, отколкото никога.
Изгледах My Girl, днес приключих Boys before flowers и съм просто възхитена от филмите, актьорите, музиката, всичко.
Видях че на първата страница има доста линкове за сериали, дайте идея с кой да продължа.

# 494
  • Мнения: 7 914
Здравейте! Как можах чак сега да ви открия!!НО по-добре късно, отколкото никога.
Изгледах My Girl, днес приключих Boys before flowers и съм просто възхитена от филмите, актьорите, музиката, всичко.
Видях че на първата страница има доста линкове за сериали, дайте идея с кой да продължа.
Snow Queen да поревеш малко Whistling

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 04:33 от звездичка

Общи условия

Активация на акаунт