Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Запис и от нас!

По-късно ще пусна снимчици на мен като малка и от бала  Peace Сега се връщам да дочета старата темичка  Wink

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
Леелеее, Дидеее! Много гадно Sad Не знам как да ти помогна. Ние в наште един единствен път сме имали мишка и я ловихме с капан (по мое настояване), а след това ходихме да я пуснем пред блока. А тя, гадинката се изкатери по стената на блока до към 7-8 етаж и се мушна през един прозорец вътре  #Crazy Та успях и съседите да прецакам  Blush Blush Blush Ужас, ние сме на 14 ет. и някак се беше вмъкнала. Ама аз за отрова и дума не дадох да се издума... Сега съм на друг акъл, щом става въпрос за бебчетата... А защо не се обадиш в ХЕИ, там ще те посъветват какво да направите  Peace Дано скоро се справите с проблема!

Честити месечинки на сладките ни бебчета от днес! Да са живи и здрави!!! Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 143
Ех, щеше ми се и на мен да дойда утре на срещичката, но ние от няколко дни сме много киселяци и ме страх да се отдалечавам толкова от вкъщи. Ще гледам снимки.

# 18
  • Мнения: 173

Гери, Гого хубаво прави, че наддава така, че иначе как ще я носи нашата дунда на сватбата не знам Simple Smile


Хахаха  Joy Карбо, той както наддава още три Бели ще носи  Joy Днес определено събрахме о4ите на докторката, ама какво да каже жената "Вие пак 1 кг сте наддали", а уж по4вали по-малко да ка4ват, но явно не важи за нашия слу4ай, важното е да е жив и здрав, а кг колкото толкова  Peace

Лека ве4ер на вси4ки от нас  smile3524

# 19
  • Мнения: 5
Привет и от нас,
Страхотни снимки,много хубави булки си имаме!По късно ако ми остане време и аз  ще кача няколко от нашата сватба.
Ние тази година планувахме да не се прибираме в България,но таткото ни отива в командировка и ние за да не стоим сами с бебока се прибираме в България в началото на август.Така че софийски мами една срещичка през август?Ще се радвам да се видим.Ние живеем близо до Южния,така че мамите които се разхождат там да се обадят,а иначе и пред народния ще дойдем!
Дидерончо освен за капани за мишки друго не се сещам,а и е безвредно за бебока.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
Диде, разтърсих се по твоя проблем и намерих тази тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361248.15
В нея коментират и хвалят ето това устройство : http://www.marmaks.business.bg/ Мисля, че е доста удачен вариант, тъй като с бебка не можеш да ползваш отрови.
Дано ти е полезно! Hug

А ето тук ги има с цените и адреса на фирмата, която ги продава  Peace
http://marmaks.hit.bg/indexbg.html

# 21
  • Мнения: 80
И аз да се запиша в новата тема, че доста време не съм писала но нямах комп., нещо се бъгна и хайде за преинсталация и с това кофти време полудях.Миналата седмица бяхме на консултация-вече сме 7 кг.и  64 см.биха ни и третия пентаксим и детенце даже не гъкна-на мама геройнята.
За пловдивската среща съм с две ръце, миналия път разбрах много късно, но този път само казвайте и сме там.
Всички булки са прекрасни, по късно ще сложа и от нашата сватба.
Лека нощ. Hug

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 08:30 от zitka

# 22
  • Мнения: 69
Цоп и аз при вас !  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 23
  • Мнения: 24
Миналата седмица бяхме на консултация-вече сме кг.и 4 см.биха ни и третия пентаксим и детенце даже не гъкна-на мама геройнята.

Брях че сте големи  Joy  Joy  Joy

Гери вие като си растете така смело по колко витамин "Д" даваш, щото на нас ни казаха да минем на 3 капки  newsm78  Колкото до тиквата аз така се смях преди време заради морковите. Значи ако пюрето е морков с картоф е зеленчуково, а ако е морков с ябълка е плодово  Laughing

# 24
  • Мнения: 242
Ето обещаните снимки от мини-срещичката с Лейдимакс...макар че като гледам май никой не препира да ни види Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1
Еееее, много готини мами и бебчета! Лейдимакс, добре дошла на българска земя!  Hug

Благодаря ви момичета! Утре ще звъня на ХЕИ и на фирма за пръскане на хлебарки и гризачи!   bouquet   bouquet   bouquet

Лека и спокойна нощ!

# 26
  • Мнения: 17
 Леле Диде припомних си нашата одисея с плъховете от преди 7-8 месеца. Е няма такаква гадория. Представям си какво ти е . Ние почти месец се борихме с тая гад , мъжа ми замазва с цимент и теракол те пробиват нови дупки  Crossing Arms, накрая замаза с цимент с натрошено стъкло вътре и спряха да влизат вътре ама се преселиха на терасата. Ние сме на 2 етаж и се катереха отвън гадовете. Е там вече нямаше какво да направим. Просто махнахме всичко, което става за ядене. Имаше орехи и ябълки и доста звучно си ги похапваха мръсниците нощем. И сложихме отрова. Изчезнаха. Но аз все си седя с едно наум, че е било защото им е свършил миграционния период и са хукнали пак навън.
 Иначе звъняхме на фирми , но казаха за да има найстина ефект трябва 2 пъти годишно да се пръска в мазето. Така че ще трябва да се съберете в блока и да се разберете. Не искат много пари като си ги разделите всички се връзват няколко лева. Но нали знаеш лафа за орташката кобила   Naughty Ние с нашите съседи не се разбрахме. Уж всички бяха съгласни и трябваше само да се обади касиерката на фирма, която тя избере. Аз дори и дадох поне 3-4 координати на фирми, но не се обадиха, тази зима очаквам пак вкючване.  Sick от неканени гости. Дали пък да не си взема котка а  newsm78

# 27
  • Мнения: 24
Ааа Фокси - препир! Как да не искаме да ви видим, искаме много ясно  Heart Eyes. Ами Насето не беше ли с вас?  Thinking
Айде малко снимки от бала и не ми се смейте много все пак са от преди 13години то си личи и от качеството  Blush
- аз съм момата в средата
- това е по към среднощ вече сме забили и охраната  Peace
така и така ровя из старите ленти да ви покажа едно Февруарче '97 нашата кака Зори на около 6-7-8месеца и аз незнам точно  Embarassed

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 23:00 от k.penkova

# 28
  • Мнения: 242
Калинче,познах те без дори да съм прочела пояснението..Ама честно да ти кажа сега си по-Убава Mr. Green
Насето спеше по време на фотосесията,затова него го няма сниман...

# 29
  • Мнения: 24
Калинче,познах те без дори да съм прочела пояснението..Ама честно да ти кажа сега си по-Убава Mr. Green

Вержи май предпочитам по грозничка на 18 от колкото хубава на 30  Crazy  Whistling еееех старост - нерадост

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт