Отговори
# 45
  • Мнения: 566
Аз само да кажа Добро утро в новата тема и изчезвам че имам малко работа,по късно ще се включа отново. Laughing

# 46
  • Мнения: 3
Добро утро маминки!
Само запис, че при нас нищо ново, само дето половината дрешки на малката са малки - ще се пазарува явно.
Фокси мила, днес ще намина към центрото, ако още имате намерение да ходите, пиши - ако искаш може да се видим.

Иначе хубав и слънчев ден на всички! Цунки - гунки на растящите като гъбки бебоци!

# 47
  • Мнения: 30
Добро утро и от нас!
Аз съм на зъболекар след малко Confusedи ми едно такова...
Алхимиче,за приятелката на ТифаниІМишел,мисля,че ника й беше Cheryl  или нещо подобно,може и по друг начин да се пише.И аз си мислех много какво я е накарало да спре да пише съвсем...Дано са добре!
Марти,много е готина снимката в стил"стариградски песни"както викаш. newsm10
Ето една снимчица от вчера като тръгвахме за разходка,но накрая забравихме фотоапарата...и снимката е от вкъщи само.
Лек ден и от мен!

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси,мисля че добрият сън тази нощ се е дължал на кашата.Явно ги засища повече.Пробвай и тази вечер,ако пак си спят,явно не е било съвпадение   Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1

Момичета, тези от вас които смятат скоро да отбиват-ако имате нужда от помощ с отбиването пишете ми, то отбиването си е част от кърменето, аз и за отбиване чета и се уча да помагам, отбивала съм и аз...
И както и друг път съм писала, аз се старая да помагам всяка майка да кърми КОЛКОТО ИСКА, а не непременно супер дълго...


 newsm20  Яна, страхотна си! Аз мисля от другия месец, при навършени 6 м. на детето да разреждам кърменето- ще започна захранване, навън ще давам АМ, към 7-я навършен месец да кърмя само сутрин и вечер и така до най-много 9 м. на детето! Ако ме разбра какво исках да обясна!  Hug

Ками, мерси за закуската! А Сияна още от сега чете за семейните проблеми!  hahaha

Много хубави снимки сте пуснали, лелееее, калко сте хубави! К.Пенкова, ако не беше написала коя мацка си, нямаше да се сетя  Embarassed ! Мартеничка, много си хубава и стилна! Миленка и Белослава направо ме убиха, как хубаво си прекарват времето в парка, пък после .....мъжете знаят защо..... каменица....., да,ама друг път!  Laughing  Даримка и Ника са както винаги неотразими!

Писче, знаех си, че ти ще ме разбереш!  Hug  

Пети, благодаря за съветите! Ще измислим нещо днес!   bouquet

Айде, аз се приготвям за срещааааааааааа!

# 50
  • Мнения: 242
Добро утро маминки!
Само запис, че при нас нищо ново, само дето половината дрешки на малката са малки - ще се пазарува явно.
Фокси мила, днес ще намина към центрото, ако още имате намерение да ходите, пиши - ако искаш може да се видим.

Иначе хубав и слънчев ден на всички! Цунки - гунки на растящите като гъбки бебоци!

Дани,ние ще се срещнем в 11 с Деси и направо отиваме.Ако по това време вече си на центъра ми се обади ако искаш..Ще ти пиша на ЛС телефона си...

# 51
  • Мнения: 2 784
Яна, аз бих искала да попитам как да започна ЕБХ с 5-месечно. Определено искам да я пробвам сега лятото поне с акането, ама когато беше бебе забелязвах признаците, че ще ака, а сега само помирисвам крайния резултат. Twisted Evil
И аз съм чувала за този начин за морене на мишки с гипса.
Мартеничке, много оригинален тоалет. Не можах да позная къде сте се снимали, а мисля, че абитуриентите се събираха на Асеневци. newsm78
Ками, ха така! Препоръчвам на Сияна и "Мъжете са от Марс, жените- от Венера". Mr. Green
Дарима, те доста изчезнаха- Бульовчето ни се разсърди, Албенка я засичам из други теми, моята любимка Плуемпер я виждам понякога тук на балкончето. Други има, които пишат по ред-два от време на време.

# 52
  • Мнения: 89
k.penkova,нямаше ли емисари на Elit Models по "твое време"?!Щеше да спечелиш конкурса!
Марте,а ти си неотразима просто и двете вечери!Този с жълтата риза голям будала! ooooh!

Наиема,хич не си поплювате с малката Бела! LaughingТаткото успя ли да се дореди до биричката си?
Фокси,как да не препираме?!Пускай снимки.Никога не са достатъчно! Hug

Диде,ума и дума загубих направо с тези мишки! Shocked Няма друг начин освен основно третиране от ХЕИ или някаква фирма!А ако се дърпа някой от съседите по-добре да му платите дяла,отколкото да сънуваш кошмари!

Моите снимки и от бала и от сватбата са само от ленти..Ама и без това нямаше да ви покажа тези от бала! Laughing

# 53
  • Мнения: 360
алооооо съквартиранткитееее добро утро.казвайте бързо къде ще се чакаме да не сляза да ви изплющя по един зад врата Laughing
Ламтурник тя Плуемпер бая често пише в други теми поне аз като чета много я засичам,дали и тя пък не се е разсърдила за нещо newsm78
Дарима както винаги сте много хубави Hug май точнои така и беше ника,ще пробвам по късно.
Марте много си стилна и с тази капа като някоя дюкеса в кралския двор Heart Eyes
аз ще се връткам около фонтана нейде мое и вътре,до скоро

# 54
  • Мнения: 5
Здравейте маминки,
много сте хубави всички на снимките, а бебоците ми идва да ги изпапкам Hug
Найема и аз идвам на такава разходка Laughing
Ние да почерпим за Кристиянчо-християнчо, в неделя му направихме кръщенето ама беше голям студ, та ми се провалиха плановете за облеклото му, ама карай да върви Grinning Ама аз стиснах зъби и сложих рокличката, та умрях от студ Crazy

Криси изобщо не плака, толкова беше спокоен даже се хилеше на попа и гледаше с интерес водата Laughing По-късно ще пусна и снимки че са още на фотоапарата Heart Eyes
Следобед сме и на консултация най-после да му сложат ваксината, че аз 2 седмици изкарах болна и все отлагахме, та после ще дам отчет.
Хубав и слънчев ден Hug

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
toni_83 ,честито християнче  Hug

# 56
  • Мнения: 356
Честито на днешните ни малки рожденници.Нека растат здрави и усмихнати деца!

Софиянки,приятна ви срещичка - ще чакаме пак снимки  Wink И от мини пловдивската също  Wink

Ние сме много кривички тези дни и гледам почти целия ден да изкарваме навън.

Толо,вреди се таткото ама трудно.С бой я отстъпи Белослава  Mr. Green На кафе и бира многооооо налита.Другите напитки не я интересуват  Laughing

Страхотна ни е темичката пак,защото е пълна с много снимки.
Аз също чакам да се реши окончателно за срещата,за да кажа дали ще дойдем  Peace


Тонииии,честито ви християнче!Нека Бог бди над него и му помага.А за разходката - заповядайте!Бира ще има за всички  Laughing

# 57
  • Мнения: 2 784
Ламтурник тя Плуемпер бая често пише в други теми поне аз като чета много я засичам,дали и тя пък не се е разсърдила за нещо newsm78
Дарима както винаги сте много хубави Hug май точнои така и беше ника,ще пробвам по късно.
И аз съм я засичала, тя и тука чете, ама не пише. newsm78
Ето я Cheril:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=181150

# 58
  • Варна
  • Мнения: 78
Добро утро и от нас. Тук е много ветровито, чак не ми се излиза. Дигат се разни прахоляци, а чадърчето едва ли ще стои отворено. Май направо за консултацията следобед ще отразим разходката. Иначе Поли я измерих на нашия кантар и е 5600гр. Ще видим колко ще покаже и кантара на доки, но ще е в тоя порядък. Дребчо   Heart Eyes
За отбиването имам въпросче /не че смятам скоро да отбивам де, ама така да си питам/: Някъде бях чела че не е хубаво да се отбива лятото, не си спомням защо. Има ли такова нещо? Питам заради мамитата, които смятат сега да отбиват.
А случката с мишките на Дидка  Shocked   Shocked Аз щях да изпадна в шок. Изпитвам ужас от всякакви такива твари. Ние пък вчера пръскахме за бълхи. Че пред входа 2 котки се окотиха и смятайте колко такива има наоколо. Та оная вечер ме нахапа бълха /хем скоро бяхме пръскали с Биокил/ и сега ме е страх основно да не нахапят и Поли. Та взехме Райд и да видим дали ще има резултат  Praynig
Тони честито християнче. Ние с кумата ни смятаме на есен да правим общо кръщене /те имат бебок точно 2 месеца по-малък от Полина/. Живот и здраве до тогава, ще му мислим като наближи.

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 10:10 от riccie

# 59
  • София
  • Мнения: 1 979
Добро утро, то май стана вече добър ден де  Simple Smile

Момичета аз съм,както всеки ден напоследък, изтощена,все ми е едно мързеливо и се чудя от какво нямам сила,майка ми се притеснява,че съм направила анемия,но едва ли,явно съм преуморена.
И по този повод да ви питам вашите мъници по колко пъти ядат през нощта? Никола не се спира, като беше малък правеше една голяма пауза,а сега няма такива екстри,вечеря в 20 после се буди в 12, в 3 и в 6 или 5.Искам да го отучвам от тези хранения,но не знам как,а и не мисля,че ще мога да спра кърменето по този начин,защото замествам хранения през деня,но нощем той си стимулира гърдите и си цока наволя човека. И така не знам какво да правя,поне в 3 да не ядеше...

Диде,била си супер на сватбата,аз ти го казах още като беше сложила снимки в албумчето,супер булка си.

Айде и аз да се изтипосам  Mr. Green



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт