Отговори
# 30
  • Мнения: 95
Е Фокси,как ви завиждам за срешичката с Деската.... Hug
Момичета,аз пак да  дам тон за срещата,тъй като аз на 01.08 заминавам за Бг и там ще съм при майка ми на едно село където интернета за 10 мин прекъсва 20 пъти Closeне знам дали ще мога много да се включвам.Та ако се събират пари имате ме в предвид,ама е по добре да знам по рано та да мога от тук да ги преведа LaughingАз май и нахална станах WinkИ сега хотела избрахме ли..... остава ли Здравец newsm78

# 31
  • Мнения: 242
Калинче,познах те без дори да съм прочела пояснението..Ама честно да ти кажа сега си по-Убава Mr. Green

Вержи май предпочитам по грозничка на 18 от колкото хубава на 30  Crazy  Whistling еееех старост - нерадост

Напротив,30 е новото 20 Laughing Мен пък повече ме кефят жени на 30 и...защото точно в тоя възраст жената става по-хубава /и в някои случаи по-умна/ Peace
Деси,ми то си беше за завиждане Laughing Деската е супер готина,а Самуил е тоооолкова сладко бебе,такива муцки прави,че направо да го изядеш...Много ми харесват тия срещички.Много е хубаво да се видим очи в очи...

И аз искам да знам повече за нац. среща,защото трябва да се подготвим малко...И както някои мами споменаха ще е хубаво да се съобразим с всички чужбински мами,затова нека те да кажат до кога ще са в България.

# 32
  • Мнения: 115
Хайде и аз да се запиша.
Нашият тати в събота имаше рожден ден и аз най-егоистично му подарих цифров фотоапарат. Просто имах нужда от нова техника, за да правя хубави снимки и клипчета на Дими. Получи се добре - хем той доволен, хем и аз!

# 33
  • Мнения: 356

Ами това си правим ние в парка  Embarassed Embarassed Embarassed

# 34
  • Мнения: 24
Нещо да се посмеете и специален поздрав за Алхимика   Hug
http://kotki.hit.bg/
Наиема то вие хич не сте за мислене направо да му се доразхожда на човек из парка  Joy

# 35
  • Мнения: 360
цоп в новата темича и аз Теди  bouquet
k.penkova  Hugмного са сладки и аз си ги амам ама без описанията Laughing
мен цял ден ме цепи ужасно тиквата дано да оцелея до утре на срещата,днес се боядисах и като реших да се изправя (да съм убава утре в центъра)наведох се че ми е по лесно с надолу главата и ми се зави свят направо се тръшнах по колене на земята.излезе ми и вода през носа абе голяма гадост.
Така като ви чета скак захранвате май и на мен ми се прииска.вчера бях нарязала диня и малката така примляскваше пак гледайки ни ние как папаме и няколко пъти и натопих бибата,ей щеше да си я глътне от кеф.
Момичета аз пак се присетих за тифани мишел,тя нали имаше една приятелка дето влизаше при нас да ни казва как са,ама не мога да се сетя как и беше ника да и пиша на лични.
айде лекичка и до утре

# 36
  • Мнения: 356
Ето ме на бала!
  

И като малка

# 37
  • София
  • Мнения: 311
Naiema Simple Smile Добре се забавлявате в парка двечките.
Много хубави снимки качвате. Трябва да взема някоя и друга от майка ми, да ви се покажа и аз в по-млада възраст.

# 38
  • Мнения: 2 829
Ето ме и мен в новата тема!

Момичета, тези от вас които смятат скоро да отбиват-ако имате нужда от помощ с отбиването пишете ми, то отбиването си е част от кърменето, аз и за отбиване чета и се уча да помагам, отбивала съм и аз...
И както и друг път съм писала, аз се старая да помагам всяка майка да кърми КОЛКОТО ИСКА, а не непременно супер дълго...

През почивните дни брат ми беше на гости, запознах се с племанника, много е сладък! Само месец и 20 дни е по-голям, но има голяма разлика Simple Smile
Правихме барбекю, разхождахме се в парка, беше хубаво Simple Smile

# 39
  • Мнения: 140


Добро утро на всички!!!    bouquet Мале, Диде толкова ме е страх от мишки, хамстери и по- едри плъхове #Crazy Викай наистина ХЕИ да ги изтрепе,че като изчистите апартамента пак може да ви превземат от мазето Rolling Eyes
Миленка мами и бебета знаят защо... каменица  Mr. Green
Ето ние какво четем

Нещо мн бавно ми зарежда форума и дава грешка, по- късно пак ще пиша Flutter
Честито на празнуващите днес! Gift
Усмихнат ден на всички мами и бебчета!!! Hug

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 07:57 от kamelllia19

# 40
  • Мнения: 236
Преди малко се бях притеснила, че няма още никой във форума, ама Ками станала-нестанала веднага наготви и сервира за хапване.
Дидерончо, искрено ти съчувствам за гадните мишки, аз бих откачила в твоята ситуация. Обаче май най-добре е да напръскате с нещо подходящо, а ако трябва таткото да ви закара някъде за ден-два. Това устройство, дето работи с ултразвук е временно решение. Ние на вилата с такова гонихме слепи кучета(това даже не знам как изглежда), обаче след определено време нямаше никакъв ефект. Та, мисълта ми е, че така няма да ги убиете, а само временно ще ги прогоните. Знам, че по начина, който мисля Уандъртеди7(ако се не лъжа) предложи с гипса, преди години във Варна прочистиха мазетата от плъхове. Така че... fingerscrossed ...късмет за решаването на проблема.
Между другото, какво става с твоето здраве?

# 41
  • Мнения: 263
 Много хубаво подхванате темата за баловете, момичета. Аз наскоро си мислех след има-няма 18 години какво ни чака  Laughing Сега като ги гледам какви майнуми са, тогава сигурно пера в ушите ще си слагат  Whistling Аз на моя бал много исках да имам поне един ръкав с боди арт, ама нейсе - нито тяло имам за това, нито такива професионалсити наоколо (художници бол - факултет си имаме, ама всичките са мат пияни 90% от времето) .Ето малко фотоси и от моя милост:
  - стари градски песни style  hahaha  - ама пък само аз имах шапка  Flutter
- втората вечер, на Албена сме. Под ръка съм хванала един съученик, а кавалерът ми (друг съученик) е този съ скръстените ръце и оранжевата риза зад нас. Ама нека му - първата вечер във ВТ ме заряза като краставица, за да търчи подир една друга фуста  #Crazy

 СЛънчев ден на всички!  Hug

 

# 42
  • Мнения: 649
Добро утро ,

Ками мерсаж, както винаги на линия

Вержи, Деси, Миленка страхотно снимки. Вержи ми то Гошето ми се вижда по-голем от Самуил. Ти защо се притесняваш , че детенцето бавно расте  newsm78

ladymax добре дошла на българска територия

Момичета а зтака и не успях да хвана броиката кой ще идва и кой не на срещата. Аз мисля да намина , но малко по-късно. Преди това имам малко друга работа, която се надявам да приключа най-късно до към 2, но дали ще открия някой пред Народния  newsm78
Вие какво планувате за днес? Бързо кафе и по домовете или стабилна разходка навън?

# 43
  • Мнения: 236
Десика, срещата винаги  се проточва, защото закъсняваме повечето. После кафепием и така поне 2-3 часа. Не се тревожи, ще те изчакаме на сянка, ощше повече, че днес дават 31 градуса в София. Ще е топло и трябва да пазим бебоците на сянка.

# 44
  • Мнения: 242
Добрютринка,милички Hug

Изпих си кайвенцето,пушнах цигарка,врътнах прането,врътнах и дупето за събуждане и сега съм шест отвсякъде.Само трябва да издебна кога да си хвърля един душ.Трябва да пусна муз. играчка на децата.Така си печеля поне 5-10 мин свободно време Mr. Green
Днес пак ще е топло.Не ми пречи,де,напротив..Обожавам лятото и се радвам,че най-накрая се завърна Mr. Green

Десика,точно за това щях сега да пиша..След сутрешната гимнастика на Жорето го измерих с шивашкия метър и се оказа,че детенцето е високо 67см.След малко ще измеря и Насето като се събуди...Знаех си аз,че нашата докторка не ги мери както трябва,ами само набързо,щото "кво значение имало",ама досега не ги бях мерила лично.Та сега си ги меря и виждам,че всичко е наред.

Вчера на предпоследното хранене в 20ч дадох на мъниците по 50гр бананова каша и 120мл АМ.След това към 0.00ч ядоха по 160мл АМ и си спаха децата цяяяла нощ.Чак сега се събуждат.Та незнам дали това се дължи на кашата или просто е единичен случай newsm78 На каквото и да се дължи здравия нощен сън-хареса ми Mr. Green

Днес към 11 пак ще се видим с Лейдимакс и най-вероятно пак ще си направим 2-3 снимчици,така че очаквайте включване Flutter

П.П. Ха,измерих и Насето и се оказа,че е по-висок от Гошко с половин см...А иначе доки го изкара по-нисък с 1 см... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт