Гука и се смее МАЙското дете, а мама е на седмото небе. Тема №9

  • 12 429
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 172
Здравейте,момичета  Grinning
Не съм писала от доста време,но няма с какво толкова да се похваля,а и съм една унила,че нали диетувам за морето  Rolling Eyes Също така ходих и на 4 опреснителни часа по кормуване и вече си шофиркам из града  Sunglasses .
  Бебо е добре.Много е послушен.И от два дена ми прави приятни изненади.По принцип го храня последно към 00:00 и после чак в 6:00 ,но онзи ден последно беше ял в 21:30 и хич не ми се чакаше до 00:00 и си викам
лагам и толкова.Като ме събуди събуди.И о,чудо,събуди се чак в 6:30  Shocked  А снощи последно го храних в 20:30 и днес си спа до 7:30 сутринта.Така ми се иска тази тендеция да продължава  Praynig
  По принцип е на фризовом,защото много повръща(и от кърма и от АМ) ,но последно във вис виталиса нямаше и по принуда му взех фризолак.И се оказа,че не повръща от него(поне засега) и се засища много повече при положение,че дори изяжда по по-малко от него  Thinking А доколкото прочетох за фризовома,бил по-лек(въпреки гъстотата му и калориите),заради коликите и затова бебо все яде по много.А с фризолака няма такова нещо  Rolling Eyes Знам,че млякото не е от най-хубавите,но само то му понася  Crazy
 
  Няма ли майчета от Бургас  Rolling Eyes Че ще мърдаме към Бургас през август(без бебо) и ако има някоя мам от там може да се видим  Grinning

# 241
  • Мнения: 110
Ееех, втора тема вече се каня да пиша и все не успявам, дано сега се справя преди Дундел-Гундел да е писнал. Възхищавам се на мамите с по 2 деца, как се оправят и с тях, и къща и разходки, пък в темата редовни. Сигурно е въпрос на организация, аз обаче съм силнУ зле - и прането ми неогладено, и кухнята развърлена, а за да мога да напиша някой ред съм вързала леглото на Сами с връвчица и го полюшвам като се размърда. прилагам снимков материал  Mr. Green

http://media.snimka.bg/3701/013656458-big.jpg

брат ми дойде, после пак ще пиша

# 242
  • Мнения: 310
Да почерпя моето пиле прави ДВА МЕСЕЦА ДНЕС!


# 243
  • Мнения: 66
ВАРНЕНСКИ МАЙЧЕТА -  сега говорих с BELLAA . Хайде утре към 18 да се съберем. Мястото на срещата е на главната алея пред тенискортовете. СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ? Ако някой има притеснения, да дава предложения!

Essivessi - на лични ще ти пратя тел.

# 244
  • Мнения: 10
Здравейте майчета.
Мадленка нямаме нищо против Алекс да е в нашето албумче.Wink
Що се отнася до нощните паузи,Ради също прескачаше в началото в 12 и се събуждаше в 3.Събуждах го за да яде,но после пак си се размърдваше и пак си ядеше.Така че го оставих той да реши и така малко по малко си измести храненето.Вече 2 седмици и повече заспива в 21 и се събужда в 6.30-7.Дори днес спа до 8.Сега имаме проблем със въртенето в кошарата,а не ми се иска да слагам обиколниците,но.....мушкаме си краката и ръцете между решетките.Мами,вашите бебоци спат ли вече по корем?Мен все още ме е страх да го оставам така,но когато го оправя той пак си се обръща.
Бела,честита ви месечинка.Да расте здрава и много щастлива малката госпожица.
Лек ден от нас.

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 14:48 от stela74

# 245
  • Мнения: 781
Честит празник на сладкишчето на Белла. Да расте здраво, много щастливо и усмихнато Grinning
Относно нощните паузи, ние сме като часовник - 00.00 последно и 06.00 първо. Но пропускаме в 09.00 и ядем в 12.00 Общо 6 пъти хапваме. Аз от седмица имам друг проблем - все по-малко спим. През деня около 3-4 часа, по един между храненията, дали е нормално....

# 246
  • София
  • Мнения: 193
Нашето последно хранене е в 21 ч след баня. После бебка се събужда чак в 5:30 - 6 ч. Напоследък в жегите не яде много, а иска повече вода да пие. И тя не е от най-поспаливите бебета. Като ядем сутрина в 6ч заспива чак на обяд. Сигурно и на нас през деня ни се събират 3-4 часа сън. Проблемът е че иска все някой да е при нея като е будна иначе е голям рев, играчките са и интересни само 10-15 минути и после и омръзват.

# 247
  • Мнения: 66
Този малкия господин на кого е  newsm78 http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13659751

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 9
Минолтичка, получих Simple Smile

аз съм за срещичката, ще дойда!

нашата мома след нощното похапване сега спи - което е рядкост - и при мен все по-малко спи, повече опознава света  Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 367
И аз ще дойда  newsm10 но със Сиси ...

# 250
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Това май е младежа на Елфичка.

Ето и аз да ви покажа пресни снимки на г-ца Мърморанка. Започнала е вече и да позира Simple Smile
http://picasaweb.google.bg/razsadova/sIIzwG#5359877466449464178

# 251
# 252
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Здравейте!  Heart Eyes
Аз тъкмо да се похваля, че Бела от няколко седмици пропуска храненето в 0 или 1 часа (но не пропуска в 3-4) и тази нощ тя ме опроверга - събуди се да хапва първо в 1,30 и после в 4,30  Crazy Не знам, може би е заради жегите, защото през деня не яде много Thinking Иначе спи само в количката през деня, сега с 300 зора я приспах на спалнята до мен.
И да се оплача - 4-ти ден не е акала. Снощи пробвах с дръжка от мушкато, но без резултат. Ако до утре няма нищо, ще звъня на педито ...  Confused
Минолтичка, и аз качих 2 снимки на Бела в албумчето, но не съм ги намалила, дано няма проблем.

# 253
  • Мнения: 221
Белла да ви е жива и здрава и много да ви слуша  Heart Eyes
На нас ни сложиха Пентаксима в четвъртък,нямаше странична реакция,освен сънливост   Wink Качили сме 700гр и цели 4см  Flutter
Днес за първи път спи в люлката,дори не се е събудила за храненето в 15 часа.
При вас появиха ли се стрии по корема?Ползвате ли някакъв продукт в момента и има ли ефект  Rolling Eyes
Ето ни и нас :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=402098  Hug /как да кача снимка за албумчето и колажа  Embarassed/

# 254
  • София
  • Мнения: 5 247
Честит малък РДЕН Белла!Да сте живи и здрави!
А ние днес много добре си изкарахме на срещичката с Плами, Бубчето, Бани, Платина и Мадленка! Божко беше във възторг от всички и раздаваше усмивки!
Лек ден на всички!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт