ЮЛИ 2007

  • 9 842
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 414
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕРОНИЧКА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИРИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМКО!

Кирова Честито и на теб!

С ангина е Ники,не смея да кажа нищо,чукам на дърво.

# 286
  • Мнения: 616
Честит рожден ден на вече порасналите Никола (на патеричка ) Ири ,Вероничка , и Мимко   bouquet bdbaloni baloni
Не съм чела на зад че тези два дни у нас е лудница утре ще ви изчета и пиша.
Благодаря за пожеланията сега се почерпете следобедно и от мен
 cook beer  party023  food010

# 287
  • Мнения: 766
Честити 2 годинки на Вероничка  nbirthday newsm67
Честити 2 годинки на Ири newsm59  ura 
Честити 2 годинки на Мимко  Tada  party002
Да са много здрави и тримата рожденика и много радост и щастие да ги следват
Честит празник и на родителите им   bouquet  bouquet  bouquet
Кирова Честит Рожден Ден и на теб - от късмет, здраве, щастие да не се отървеш  hbday
Иве  Hug
Бяхме малко в Зоо-то. Нямаше много хора, но пък Ина ми скъса нервите с капризи  Angry и бързо се прибрахме Sad
Хубав следобед от мен  Hug

# 288
  • Мнения: 329
момичета имам някаолко въпроса към вас
Имат ли вашите дечица бели петънца по зъбките?
Чели ли сте нещо за флуорозата??
И накрая да ми препоръчате добър детски зъболекар в София?
 Hug  Hug  Hug

# 289
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ками при флуорозата зъбите потъмняват, поне така си мисля newsm78, а за бели петънца незнам Thinking. Добър зъболекар Яна ще ти каже тя нали води малката при една и е много доволна  Hug, понеже успявала да предразположи дечицата, а и работила добре!  Hug

Да поздравими най важният рожденик в групата днес, как пък го забравихме! ooooh!

Мимко да си здравичък и много палав, много да радваш мама и тате, весело и щастливо детство изпълнено с радост и весели игри! Мими весел празник и на вас!    bouquet nbirthday newsm67 nbirthday

Кирова и ти от здраве да не се отървеш, много щастие на теб и цялото ти мъжко съсловие, много да те слушат всички и на ръце да те носят Wink Весел празник и на теб!   Tada party023  Tada

# 290
  • Мнения: 1 098
Честито на Ири! Нека бъде все така сладка и нежна Heart Eyes
Честит рожден ден на Вероничка! На нея пожелавам много, много здраве Praynig
Честито на Мимко! Нека бъде мн. здравичък и да радва мама и тати  bouquet
Кирова, честит празнек и на теб! Много щастие ти желая Hug
Айка, явно му се вижда края Wink
Ние днес сме самички и лудеем здраво Crazy
Иве Hug

# 291
  • Мнения: 329
Дани, първоначално може и да са бели петънцата  PeaceДоста се зачетох в този проблем.Ева има такива петна, искам да установя обаче дали е флуороза или недостатъчна минерализация.
Вилма, има петиция във Варна за спиране на даването на флуорно мляко в детските градини.На Нелия дават ли такова мляко???То всъщност нали си е обикновенно пр.мляко ,но слагат флуорни таблетки  Thinking

# 292
  • Мнения: 1 098
Ками, аз от малка на един преден зъб имам такова петънце. За около 20 години изобщо не се е променило и си стои там.
Забравих да ви разкажа, че и Дели тази нощ повърна веднъж. Веднага си помислих, че се е разболял от студената река. Дадох му ентерол и едни хомеопатични капки. На сутринта си стана супер жизнен и все едно не е било. Храни се добре и засега нищо. Дано е било еднократно Praynig

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 16:33 от borianna

# 293
  • Варна
  • Мнения: 204
Мисля, че самото мляко е флуорирано, а нищо не му се слага. И по магазините продават такова обогатено с флуор, не се сещам кое беше обаче, то си пише на него.Добре, че ме подсети да питам в детската ясла на Нелия. Тази петиция я има отдавна/освен , ако не е нещо ново/. Но в градината на Преслав преди година или малко повече събираха специално разрешение от родителите да дават такова и се разписвахме на разни списъци.Един ден като питах една от госпожите тя ми каза, че са спрели да дават вече такова мляко заради исканията на родителите/поне в неговата градина/. За Нелия сега предполагам, че някой трябва да ме пита все пак  Thinking.Като разбера ще докладвам  Peace
Дано нищо му няма на Дели или с това да си е минал вируса по реда  Praynig

# 294
  • Мнения: 1 814
Иве, бързо оздравяване на Ники  Hug

В 168 часа четох една статия за кравето мляко (или по-точно против него), за трети път попадам на твърдения, че млякото не е полезно, даже вредно, но самата статия е много шокираща и  добре аргументирана  ooooh! а аз се скъсвам да ям млечни, и татко беше така и съвпадение или не си имаше всички проблеми, които в статията се посочва, че консумацията на мляко предизвиква  Sad

Бубе, добре  ли е Дели?

Ходихме до Панчерево днес и наистина е по-хладно, а за въздухът да не говорим

# 295
# 296
  • Мнения: 3
Здравейте от нас.Малко по-късно,но бихме искали да се присъединим и ние към юлските бебета макар и да сме вече на цели 2год Grinning Нашият голям мъж се казва Уалид-за по-накрадко Додо и е роден на 19.07.2007год.Надяваме се тук да намерим много нови приятели Hug

# 297
  • София
  • Мнения: 568
Здравейти, Уалид и бебе Додо!  Hug Добре дошли. Заповядайте в другата тема тази вече я изписахме:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415516.new#new

Общи условия

Активация на акаунт