Наше ЮЛЧЕ сладко, през март ще става батко !

  • 10 351
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Не , само офиса.
Закриха нашия отдел , мен ме оставиха да се боря сама с всичката работа , която е за трима и ме прехвърлиха в друг офис.

За кроксове ли говорите ? Как ги различавате кои са хубави и кои не струват , или всичките са еднакви?Аз цяло лято не купих на Тедо джапанки за под душа , чудех се за тези , ама съм ги виждала в магазин за 1 лев и това ме спира.

# 286
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен tooth
Аз си вися в офиса и се наслаждавам на спокойствито (шефовете няма да ги има цял ден) кееффф  Crazy
Изпратих сутринта моите мъже на морето. Ще седят цяла седмица.
Аз нямам нито настроение нито поне някакъв мерак за море...или поне за почивка....не съм хич наред  Confused
Успокоявам се, че поне те ще си починат и Макс ще се забавлява, но не мога да спра да се притеснявам. Сигурно ще побелея от мислене докато се върнат...

Мисля тази седмица да си разнообразя максимално ежедневието, защото в противен случай главата ми ще гръмне. Все едно буца ми е заседнала в гърлото и това е доста време вече....  cry

Гери, ще покажа нови снимки на Макси ама като се прибера, че на този PC нямам.
Като ходя тези дни към Красна поляна ще ти звънна ако си свободна да пием кафенце.

# 287
  • Мнения: 4 300
За ей това чудо говоря аз, не можах да намеря по читава снимка. Във Варна ще ходим на море, ако не намеря преди това тук, ще погледна и на Албена ,  и без това ще ходим до Балчик.
Мерси за линка за хармониката, ще поръчам.
За игрите ще пиша довечера, че трябва да си събера акъла, а точно сега ми е невъзможно:)
Иначе аз имам нещо като кроксове, десетина лева струваха, розовки, на Ранърс или някаква подобна фирма. Оставила съм си ги на вилата и там шляпам с тях, но Никсъна не ги харесва ( питала съм го в магазин дали иска да му купя). Иначе скоро четох във Фейсбук, май на стената на Любен Дилов, че фалита на компанията, която произвежда кроксове, било доказателство, че добрият вкус не е изчезнал:))))

# 288
  • София
  • Мнения: 3 414
http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=1183_1339
Хриси виж дали имат отзивчиви са,купувала съм от тях неща

# 289
  • USA
  • Мнения: 559
Марти, и Криси има такива пъпки от време на време. От насекомо е, минават за 1-2 седмици. Нещо пълзящо ще да е, защото обикновено са на редичка. Не се притеснявай.  Hug
Деси, много хубави морски снимки. Аз пък не мога да ги сбъркам твоите момичета, на мен ми се струват много различни, въпреки че си приличат.
Мимко от малък очарова дамите. Защо сте го остригали?
За кроксовете мога да кажа, че надхвърлиха очакванията ми. В Щатите това са най-носените обувки, особено за деца. Взех му на Кристиан за джапанки, и са му много удобни. Много ги носи, абе доволна съм много. Много ще се учудя ако фалира компанията, както казах, това в САЩ са най-носените обувки, което е доказателство, че удобството там е доста по-тачено от красотата.
Рокси, това което ти търсиш на английски се казва reef shoes.
Били, дописвам за кроксовете. Нашите са си крокс, от другите гледай да са леки и да е мека гумата, трябва малко широчки да му идват и на копчетата да не е му убиват.

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 14:12 от Winx

# 290
  • София
  • Мнения: 3 524
е хайде ДД и от мен
ЧРД на патерици на Раян, Кая и Николета! Да бъдете здрави мили деца, много усмихнати и по малко послушни!
ЧРД на патерица и на подмладилите се мами Ива и Ани!  bouquet
Били, ако е за честитене- честит нов офис, пожелавам ти да успееш да се справиш с работата Peace
Мимоза, съжалявам и аз че мъжа ти се е блъснал, но идиотите-шофьори са навсякъде, да не се обезкуражава! и много хубави снимки от РД на другарчето  Grinning
Страшно са сладки на снимките и рожденниците Инка и Никола  Grinning
Пак от снимковия материал, Евенце-бебенце е като рекламно лице на нестии  Laughing, Галена е с много интересен тоалет за РД на Кая, както и малката рожденничка разбира се  Hug, Дели как хубаво се вози на въртележката, коки хич не иска да стои, а има мерак, много сладурски морските снимки на Дес, и коки има такъв басейн, а там където си снимала как спи малката с вдигнати ръце, просто е сладур  Laughing

аз съм от днес на работа, не ми се идваше много, хем ми липсваха колегите ама... Rolling Eyes

скоро ще кача и нашите морски снимки, хем да видите малкия плувец, хем да ми видите и новия бански bowuu и един бейлис-поздрав от морето за всички ви  Grinning

# 291
  • Мнения: 766
Хриси в Метро ги имаше подобни чепички
Аз взех от там на Ина зимния вариант за градината  Peace

# 292
  • Мнения: 1 896
не знаех, че тези отвартителни обувки се наричат кроксове Уинкс, тези които се продават в Щатите едва ли имат нещо общо с китайските боклуци за 1 лв които са основен асортимент на всяка сергия.
Рокси, аз имам такива, много са удобни за ходене, но ако решиш да ги ползваш като джапанки и случайно да ги мокриш  Naughty

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 16:23 от марисса

# 293
  • София
  • Мнения: 3 524
Ели, аз съм си още вкъщи (3 седмици), а ти още си мълчи  Peace
няма шанс да кажа мартенце, спокойна бъди  Hug ще те чакам като си дойдеш  Hug

а аз тези обувки за срам не съм ги виждала.  Blush  къде ги има освен в метро? Thinking

# 294
  • Мнения: 1 098
Мъжът ми имаше такива на времето на Найк, сега и другите спортни фирими са ги изкарали. Дават ги за вода, за сърф особено. И аз съм ги виждала в Джъмбо.
Никка, намери си нещо, което ти носи удоволствие Hug И аз съм имала такива моменти, и то не малко Wink

# 295

Общи условия

Активация на акаунт