ЮЛИ 2007

  • 9 836
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 204
Недей , моля те  Hug Сладоледа те чака вкъщи  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 786
ами Били, то не може на сто човека работата да вършиш, как ги виждат тия  Confused

# 32
  • София
  • Мнения: 3 414
Не върви темата бъбривките са на море.
За съжаление аз преядох адски,лошо ми е отивам нананана както казват зверовете.
Само ако някоя  каже че е бременна мога да се надигна.
Марти много се радвам Десо как се чувства?

# 33
  • Мнения: 910
Честит рожден ден на Кати!Да е здрава и много щастлива!  bouquet
Марти, честито!Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 34
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Честит рожден ден на Кати  bouquet Да е жива, здрава и много да радва мама и тати!
Ние днес цял ден бяхме на Владая. Дели много добре се чувства там. Вече все по- често мечтая за къща там.
Марти, вчера забравих да ти кажа и аз моето пожелание за момиченце, но каквото и да е все е голяяяяяма радост Heart Eyes
Били, разбирам те, доста е неприятно. Почвам да се чудя дали работодателите не злоупотребяват с тази криза. Притискат хората, създават напрежение и след това ги експлоатират. Ужасна работа Close
Лека вечер на всички  bouquet

# 35
  • Мнения: 984
Чудесно начало на новата тема  Heart Eyes
Марти  Hug стискам палци за лека бременност и здраво бебче като му дойде времето  Hug
Бубе и вие да вземете най-доброто за вас решение по въпроса  Hug
Мен пък са ме налегнали едни черни, депресарски мисли... и се чудя с бира ли да си удавя мъката или с шоколад....

# 36
  • Мнения: 1 098
Защо, бе Майче? Недей така. Имаш много неща, за които да се радваш. Хапни един шоколад и си помисли последните две години какви красиви неща създаде Hug
Забравих да кажа, че взех на Дели мн. готини гумени ботушки от Комсед на Руканор  за 21 лв.

# 37
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро !
Честит рожден ден на Ивчо  newsm59 !Да е много здрав и умерено крив !

Малко ми просветна , ама докога ли ще е.Точно така е , Бубе , за кризата , аз лично много си изпатих от тая криза.Заплатата ми е в застой , работата ми е три пъти повече и все кризата е оправданието.Лошото е че напоследък е свръх възможностите ми и не мисля , че си струва.Но ще се оправим де , обаче няма да ви се размине без да мрънкам.

Мая , защо ?

# 38
  • Мнения: 984
Честит рожден ден на Ивчо и от нас  nbirthday
Още ми е криво след снощи, но тази сутрин малчо сънен и рошав ме намери в коридора и като каза мамо и ме гушна и.... знаете какво е  Heart Eyes
А снощи конкретно изчиствах служебния компютър и телефон, за да ги върна днес и си припомних последните 4-5 години... От проектите по които съм работила до смс-ите за раждането на малчо и всичко останало. Сякаш се разделям с гадже  Embarassed такова е чувството. Хем не искам да го виждам повече, хем сме имали и хубави моменти  Rolling Eyes И като се добави и чуденето дали някога пак ще работя подобно нещо или това ми беше върхът в програмистката кариера... Луда работа.
По този повод.. който ми има глобулския номер да знае, че вече не е актуален. Оставам с мтел-ския.

# 39
  • Мнения: 389
4естит рожден ден на Ивчо!
Марти,4естита бременност,по-хубава новина от това няма Hug

Да по4ерпя,4е и МАрти е рожденик днес

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 235
Благодаря  Hug ние утре ще празнуваме но това не пречи да ви почерпя с бъдещата утрешна торта


Честито и на мъничкото буболече Марти, да расте здрав и много щастлив   bouquet а на майка му пожелавам да забрави старите навици и се научи да пише правилно, че ако и се наложи някога да работи някоя секретарска работа не я виждам  Mr. Green  Hug

Били  Hug свиркай си и гледай напред, ще дойдат и по-добри моменти. И нашите заплати не са мръднали, да не казвам че и летвата беше супер свалена докато бях в майчинство. И при нас е така, нали сме строителна фирма, и много им е удобно на всички като почнат да се извиняват с кризата, едва ли не трябва да ги потупаме по рамото и да кажем "ти сега не се притеснявай, ние ще си почиваме тука, нямаме нужда от работа, ние не ядем, нямаме заеми, не се кахъри" Имаме много познати фирми които ей така - освободили са хората и като се оправи положението тогава ще почнат (и ние почти сме в това положение) Tired Мъжът ми се принуди и си намери другаде работа само и само да не останем и двамата без работа. Така че свиркай си, имаш работа, гледай си детето и се радвай на живота.

# 41
  • Мнения: 766
шушоната Честит празник   bouquet  bouquet
Много щастие и веселие на Ивчо   bigdance2  party002
bubulechkata Честит рожден ден и на Марти  newsm59   Party Time
Мая  Hug неприятно е определено  Rolling Eyes Но това ти дава много други възможности   bouquet
billie  Hug
Аз се чувствам като минала през центрофугата на пералнята  ooooh! Tired
Ужасно ми е уморено искам 3 дни да спя, без да има никой около мен - ама няма как да стане  Confused
Мрън, мрън, мрън ............................

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 235
Ивчо получи авансово подаръка от баба си ето тази пързалка
малееее, няма да ви казвам каква радост настана, пък каква играааа  Crazy с главата надолу, с дупето назад и след два часа ме дърпаше да ходя да го къпя да си ляга  Mr. Green

# 43
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Шушонче , а откъде е ?Много ми харесва.Не помня дали ви казах , че Тедо се пуска на една пързалка дето е бая висока и отстрани ограничителите са много оскъдни.Като камикадзе е.Хем ме е страх да не се претрепе , хем ми харесва , че проявява смелост.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 235
Взех я от Хиполенд-а за 52 лв. иначе сега я видях в кикиморско царство ми тя цената ..... заболя ме главата  ooooh! А е много стабилна и компактна, аз я харесах за село, но и в апартамента не заема място, установих че идеално пасва на масата за хранене на височина  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт