моля ,помогнете ми... Хроничен цистит и бременност

  • 1 619
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 757
Не пий нищо без консултация с гинеколог.Билките могат да ти помогнат,но не всички са безопасни в твоето състояние!

# 16
  • Мнения: 934
Аз съм пила антибиотик през ранна бременност, предписан точно за цистит. Нищо друго не помогна. Вреда никаква не съм забелязала.
Попадала съм и на лекарства за цистит, които могат да се пият по време на бременност, но не през първите четири месеца, така че внимавай.
За мечото грозде си пише на опаковката, че не става.

# 17
  • Мнения: 1 164
За цистита на мен гинеколожката ми изписа Мечо грозде (на таблетки) и бусколизин - бях в 4-ти месец. Верно е, че на листовката пише, че е противопоказно. И на моя приятелка скоро и изписаха Мечо грозде (в 3-ти месец). Повечето лекарства не се препоръчват при бременност, но въпреки това се изписват.
Довери се на гинеколога си.

# 18
  • Мнения: 9 451
Най-сигурно и вярно ще ти отговори специалист.

# 19
  • Мнения: 34
 Simple Smile неоринал пия аз

# 20
  • Мнения: 12
благодаря ви ,момичета за съветите Hugможе би трябва да се обърна към истински Специалист,не като тези нашите провинциални шарлатани Crossing Arms        На вас-успех и сбъднати мечти Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 735
Отиди на уролог.Той ще ти изпише адекватно лечение.Но не си предписвай нищо сама.Аз пих април месец Неоренал и направих алергична реакция.Така че не е казано никъде,че и Неоренал и уринал може да пиеш просто така.Лекар най-добре ще прецени. Peace

Общи условия

Активация на акаунт