Клюки(щастлива,тъжна днес) 4

  • 10 474
  • 230
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 990
Ми не...вдигната глава, когато я има  Laughing, напоследък главата ми се търкаля някъде... Laughing
И всъщност, щом съм тъжна-не се справям.То там е разликата, че не искам да се справям  де...
Мерси за потупването по рамото все пак. Hug
ПП.Вени, натъжи ме това, че преди 3 години ли беше, не помня, започнах да пиша тук.Семейна съм Все още.И продължавам да пиша Тук. Thinking

# 196
  • Мнения: X
Снощи вече загубих всичко - родителите ми вдигнаха ръце от мен, брат ми явно също, защото той винаги застава зад майка си. Явно, когато съм добро дете и слушам всичко е ок, ако проява собствено мнение съм грешна и тяхното разочарование. От дете ме смятат за слабохарактерна и сега затвърдих мнението им. Незнам дори каква фамилия да имам след развода - мъж ми не м дава неговата, моминската ми явно неподхожда вече също. А незнам да има практика при развод да си измисляш нова...! Боли много, да те изоставят най-близките ти хора, май боли повече и от това да те изостави любимия. повтаря се история от преди 15-тина години, когато искаха да скъсвам с едно гадже и единствения ефект, който постигнаха беше....
никога не съм била във върхови отношения с родителите си
и с течение на времето се научих, незнам на кой как ще прозвучи и ми е все тая, но започнах да 'използвам', да си взимам това, което може да се вземе, без особено голяма доза 'обичане' в ситуацията
те ме научиха, оттам натам си знам хората, от които мога да 'взема'
а пък кой какво си мисли, хич не ме е.е, то си е негова лична работа. след 6 месеца самотна бременност, илюзиите ми се изпариха. още тогава. ама в резултат мога почти всичко .  Wink
помисли и от тази гледна точка
и още - колкото по-трудно живееш, по-борбен и справящ се ставаш. тук съм им благодарна, че не са ми поднесли наготово почти нищо и в резултат, викнах неволята, та - сама. за емоционална подкрепа - никога в годините от родителите си не съм получила. вече ми дреме на ....... шапката  Wink

# 197
  • Мнения: X
....че съм абсолютно независима от никого, финансово също, и всичкия търпеж, който проявявам, се дължи единствено на добрата ми воля.
ами, ако щат да разбират, за какво ти е да разбират, нали ти си се разбираш  Wink
не разбират, ами - толкова могат, и търпежа - при мен поне е на база на 'толкова могат' и оттам голяма доза съжаление има.. мдам.... Как да накараш някой да разбере, като той е 'ограничен' от някаква посока и тези неща просто са му непознати.
а добрата воля - там ти е силата
но недей забравя, че за добра воля наградата е тиквен медал. та и прекаляването с добрата воля не води до никъде. и на нея й наложи граница!

# 198
  • София
  • Мнения: 3 648
Пенелопа, ужасно, направо изглежда непосилно, стискам палци да се справиш! Кажи за изпитите!
А за другото, че пишеш - май това си е най-подтискащото! поне за мен би било.

# 199
  • Мнения: 6 442
Добро утро!
Голямо затишие днес Simple Smile Спите ли още?
По едно кафенце от мен

# 200
  • Мнения: 910
Днес моето момченце има рожден ден. Черпя

# 201
  • Мнения: 9 990
а, не...бачкам, че искам да отметна до обяд всичко.Ще тичам да взема децата от градина, последен ден им е и са ваканция.Обещах да ги взема на обяд. Mr. Green
честит петък  Whistling
и честит рожденник!жив и здрав и само радости!  bouquet

# 202
  • Мнения: 1 317
Честито на порасналите дечица  Hug Да са живи и здрави и да слушкат много   bouquet
Уф, днес ми е последен ден на тази работа. Шефовете ми решиха да затворят магазина, та ще е голям екшън днес - ще издаваме, монтажниците ще товарят врати, до 23 часа не ни мърда да висим тук.
А утре съм на сватба и ще водя церемонията по посрещането, че и цялата сватба след това, та и там ще е интересно Crazy

# 203
  • София
  • Мнения: 3 648
Честито на порасналото детенце и на мама!

Аз съм тук и поглеждам.

# 204
  • Мнения: 2 011
Уи уи.... Hug Да ти е жив и здрав сладура !!   bouquet Много да те радва и да си горда винаги  с него!  Hug Peace  bouquet  bouquet smile3525 newsm59
Здравейте на всички , честит Ви петък - ден на майстора дет се  вика .... bowuu

# 205
  • Мнения: 589
Честито на рожденниците днес и на патерица на вчерашните! Живи, здрави и щастливи да са всички! Hug
Благодаря за вчерашните поздравления!Мярнах се снощи тъдява, ама ме забляха в скайпа и не успях да се включа...
На мен ми е предпоследен работен ден,утре пак съм на линия, но послееее, после цяла седмица почивка! toothА след това пък- в командировка 10 дни на Слънчев бряг( кой като мен bowuu)
 Уиуи, весел празник!На останалите- прекрасен уикенд!

# 206
  • Мнения: 183
Днес моето момченце има рожден ден. Черпя
Честито на сладура  bdbaloni и на мама  bouquet

# 207
  • Мнения: 1 507
Честито на рожденика! Heart Eyes

# 208
  • Мнения: 1 258
Уиуи,честит рожденник!

Весел празник и на теб!  bouquet

# 209
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Уиуи,да ти е живо и здраво миШлето Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet.Аз само това Ще ти пожелая Wink,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО....другото..........другото няма зна4ение Wink

Общи условия

Активация на акаунт