Клюки(щастлива,тъжна днес) 4

  • 10 493
  • 230
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
Добре дошли в новата тема!




Ето и линк към старите теми:
Щастлива,тъжна днес 3
Щастлива,тъжна днес 2
Щастлива,тъжна днес 1

# 1
# 2
  • Мнения: 1 317
Хооооп и аз тук  Simple Smile
Ние довечера тръгваме за Поморие с малката маймуна, майка ми и баща ми. Нямам търпение вече.
Пате, моят е същият - вчера му казах поне 50 лева да ни даде за морето - оооооооо, нямам аз толкова пари. Естествено, че няма, не съм се и съмнявала. Не че ще ме оправят 50 лева, знам, че ги няма, ама въпроса е принципен.

На всички пожелавам усмивки, слънце и красиви мигове с дечицата  Heart Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 1 258
Искам и аз на морето вечееее!Ама ще ми се отвори парашута чак края на юли Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 507
Аз пък ще изляза тази вечер. Както разбирате, се предполага да съм в депресия, така че ще я лекувам на любимия си морски бар. Имам нова рокля и добри очаквания за вечерта.
Гаджето ми ще мине по-късно, за да говорим Confused

# 5
  • Мнения: 2 011
Ида , ида ...и аз да цопна тука !  Party
Манди - честит ти имен ден!!! жива и здрава и много щастлива!!!  Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 613
Да се запиша в новата тема с един въпрос - някой знае ли къде изчезна един подфорум...беше зелен на цвят, с рецепти за феновете (като мен) на всякакви зелени неща, спанал, лапад и пр.?
Нещо не го виждам вече  newsm78

Манди - честит имен ден   bouquet (така и не разбрах кой обаче Simple Smile )

Пате и Елеонора - съчувствам ви. Не съм наясно какви и до колко са точно промените в новия закон, но ако са "заели" и малко от законите на запад, нещата относно издръжките ще се оправят постепенно. Тук при неплащане се отива в затвор. Интересите на децата са протектирани максимално.

# 7
  • Мнения: 2 011
Манди  е Марина всъщност  Peace Днес е Св. марина  Peace

# 8
  • Мнения: 1 258
не знаех че днес е света Марина!
Манди честит имен ден!всико най-хубаво ти желая!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз пък току-що разбрах, че и този уикенд ще е смеен ергенски сексуален... Майка ми заминава утре сутринта на екскурзия до Алпите, пък баща ми хваща към връх Ботев, а детето го пращам при дядо му и юхуууууууууу

и благодаря ви на всички за хубавите пожелания, аз не го празнувам, щото никой не ми го знае, та ми е приятно за разнообразие да чета пожелания в моя чест Simple Smile

# 10
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Лято,много ми е мь4но,4е така се полу4ава с приятеля ти Confused,наистина жалко......А като се има в предвид ,4е аз сьм по4ти на сьЩия хал Confused,по4ти...заЩото моят си иска сериозна врьзка ,НО...до там Confused.
Ние сме заедно от 3 години,и аз специално много трудно преживявам всеки такьв момент между нас ConfusedДо сега винаги ги преодолявахме,сега....не зная.
Жалко,4е ни се слу4ват тези неЩа Sad,след сватба,развод.....след време друг,....и след време...пак сьЩата история.
Както и да е,представям си те в бара на морето Hug Hug Hug с новата рокля Laughing.
Искам и ааааааааааз Rolling Eyes.

Манди,4естит имен ден Hug,празнувай го Wink,излез купи си неЩо,изя един сладолед и се усмихни Wink,не ти трябват други хора за да ти е хубаво Hug.

А младежа тази сутрин,беШе с подвита опаШка,на мен ми смежно а той се срамува hahaha....преди малко ми прати пак едно такова "нежно" смс Joy,ихххх деца Blush

# 11
  • Мнения: 2 011
А бе момичета ....много ми е жежко нещо ....  ooooh!
Сипах си мента + спрайт = чудно питие   Yum newsm74
Наздраве!   bouquet
Лято  бе ....не му мисли сега такива неща ! няма да  съжаляваш за нищо !!! Живей си живота , мисли  за мъже , мисли за .... мъже ..., помисли малко за хубави мъже ... , сещай се и за ....мъжете  дееее ! Peace

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
ХАХАХАХА, клин клин избива Laughing,,,....истина е Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 254
Почти умрях от жега, пиша от смъртното легло...

Вал, чудя се, сега след като си била с този човек 3 години и ако се разделите, какво става с детето, то губи още един близък на него и на майка му. Аз не си представям нашия Иванчо-Бананчо да изчезне някой ден и на Ивайло да не му пука и да не се сеща, те са толкова залепени един за друг.. И всъщност се оказва, че детето е пречка да се разделиш с някой, който не му е баща и положението е още по-тежко, защото този втория човек, който детето обича.. То няма да ходи да го вижда и просто ще го загуби, а баща си вижда, да речем.. Тежка тема, ама се замислих..

# 14
  • Мнения: 4 458

Жалко,4е ни се слу4ват тези неЩа Sad,след сватба,развод.....след време друг,....и след време...пак сьЩата история.

Ми хората не на празно казват че колелото на живота се върти  Grinning


Както и да е,представям си те в бара на морето Hug Hug Hug с новата рокля Laughing.
Искам и ааааааааааз Rolling Eyes.


Tук се присъединявам  Peace  особено за новата рокля  Grinning

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 09:45 от kiara

Общи условия

Активация на акаунт