Клюки (щастлива тъжна днес) 3

  • 13 650
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 507
Вени, ще бъде в града през целия август. Ако през това време мога да ти помогна с нещо, свързано с  ориентиране в местните потайност или каквото друго ти хрумне - не се притеснявай да се обърнеш към мен bowuu

# 286
  • Мнения: 6 441
 Joy Joy Joy
Ще ме скъсаш.По-точно обяснение едва ли има  hahaha

А за морето-не се и съмнявам.Сигурна съм.  Party

Е, Пате, това какво общо има. Ти може и да си милионерка, той пак си дължи издръжката, егати!
Е,няма,ама мъжка логика.Изобщо и не се надявам сам да се сети.Досега и стотинка не ми е дал(откакто сме се разделили,за преди това-почти същото).Само чакам да влезе новият закон и няма да му се размине. Naughty

Лято,а юли къде ще си?Защото мисля като се прибираме да отскоча до Варна да видя априлчетата от отчетната.Да знам и твоя график.Да ми покажеш къде има хубави рокли и обувки  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 1 507
И юли съм тука, бре.
нали ти казах, че чак през октомври ми е почивката в Турция с гаджето. Ама както е тръгнало, и тогава да имаш път насам - пак ще се видим Grinning

# 288
  • София
  • Мнения: 3 648
Лято, мерси за предложението. То аз със Варна съм наясно в общи линии, щото там прекарах три години летата. но ще ти кажа, ако нещо ми трябва.
А как така нищо не ти е дал до сега, Пате? И аз съм априлка, ама една година по-рано.

# 289
  • Мнения: 6 441
Така,нищо.Нито ме е питал,нито съм му искала.
Такъв беше и преди,не съм очаквала нищо различно.
Като му поисках за нещо пари-нали съм вземала майчинство,да се оправям.
Вече 3 месеца сме разделени.

# 290
  • Мнения: 1 258
Надявам се да не ми се сърдите,но пуснах нова тема.тази стана много дълга.
Ето и линк към нея
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт