Клюки(щастлива,тъжна днес) 4

  • 10 471
  • 230
  •   1
Отговори
# 210
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Уиуи, честит рожден ден на детенцето ти! Много здраве и много щастие ви желая!

Момичета, мерси за пожеланията за вчера. РДто въпреки всички трудности се получи много добре. Децата играха и се веселиха на воля, а и тортата беше много хубава!
 А иначе дойдоха и баща му и моя приятел  Mr. Green Видяха се, ама не ги запознах, че щеше да е малко странно - приятно ми е бившия, приятно ми е настоящия (по-скоро неприятно ми е, ама айде). Та така. Малко кофти се получи понеже баща му на Георги седя в общи линии като наказан, ама аз какво да направя, като се има предвид как ми скъса нервите преди това изобщо не ми се занимаваше с него.

Пенелопа,  Hug

# 211
  • Мнения: 910
Е, мина рождения ден. Изкарахме добре, детенце е доволно и щастливо. Благодаря на  Hug Hug Hugвсички за пожеланията

# 212
  • Мнения: 1 258
Не съм,а снимки? Flutter

# 213
  • Мнения: 2 011
И аз питам за снимки! Flutter

# 214
  • Мнения: 6 442
УиУи,честит ти рожденик на патеричка!Да ти е жив и здрав!
И днес затишие  Whistling

# 215
  • Мнения: 1 258
Вярно е затишие.Чудя се какво да готвя.Имам наденички(домашни)но не искам да ги пека на скарата.Писнало ми е.дадоха ми идея да ги направя по ловджийски...някой да има друга идея?

# 216
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
Надявам се съм добре дошла във вашата компания  Hug

# 217
  • Мнения: 589
Здравейте момичета!
Надявам се съм добре дошла във вашата компания  Hug
Абе бихме искали да не ставаме още и още на брой, ама щом е дошло и при теб това на дневен ред- Hug Hug Hug

# 218
  • Мнения: 7
Да,по-добре е да не сме повече на брой,но..понякога е по-добре да са разделени родителите вместо децата да живеят в скандали и прочие.. Rolling EyesБолезнено е и трудно..но така се получава понякога..

# 219
  • Мнения: 7
А какво е БНД  newsm78

# 220
  • София
  • Мнения: 3 648
Бащата на децата!

# 221
  • Мнения: 1 258
Каролина,добре дошла! Hug

# 222
  • Мнения: 7
Мерси  Wink

А момичета,имали ли сте такива моменти?
Аз сега малко се поразвеселих тук(срещнах доста цветущи изрази  Joy) и ми стана едно такова мъчно..щото си спомних хубавите моменти..а наистина сме имали такива..е,доста отдавна не е имало,но все пак е имало.
Не ме мислете за някаква,моментно решила и после се събрала с мъжа си..не,категорично съм го решила.
Ако някой ми беше казал преди 2 години,че ще изпадна в подобна ситуация..сигурно щях да му се изсмея..защото си мислех,че ако двама души се разделят,са виновни те,че не са били съвсем искрени(под това разбирайте единият примерно да замълчи ,за да не се карат..или единият да е сърдит,а да не казва за какво..).Но сега разбирам,че не е така..толкова пъти съм се опитвала да говоря с БНД,но той не се оказа човек,с който можеш да говориш нормално..а преди всичко беше толкова розово-идилийка.. Rolling Eyes

# 223
  • Мнения: 589
Имали сме, имали сме...всякакви моменти сме имали...Но счупеното колкото и да лепиш, все има белег...

# 224
  • Мнения: 7
Да..съгласна съм..знам,защото сме опитвали,но..
В началото аз се чувствах виновна и все се извинявах..колко глупава съм била..После,когато той се осъзна малко и започна да се държи по-добре,осъзнах,че нищо няма да е същото вече..не изпитвах тази любов,която беше преди..

Да-счупеното винаги има белег..

Общи условия

Активация на акаунт