С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони!

  • 18 544
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 258
Фетица,снимките ми искат парола.И съм потребител и пак не мога да ги видя.... Thinking

# 256
  • Мнения: 564
Фетица,снимките ми искат парола.И съм потребител и пак не мога да ги видя.... Thinking

хмммммммммммммммм  Thinking Thinking Thinking Thinking Ще поразцъкам настройките  Hug

Би трябвало да се виждат сега   bouquet

# 257
  • София
  • Мнения: 3 928
Честит рожден ден Ния!
Да си жива, здрава и много щастлива!




Честит рожден ден на Божидар и Яна!
Да са здрави, весели и много усмихнати дечица!


Морска, да ти е жив и здрав рожденника nbirthday. Стискам палци на Теди да не е вирус и бързо да се оправи Praynig.
Лу, Или, много са хубави дечицата Heart Eyes.
Фетица, за съжаление не мога да видя снимките Sad.
Ади, дано притесненията ти се окажат напразни Praynig.

Тази сутрин се събуждаме и "изненада". Глезенът на Дани два пъти по - голям от другия. Той пищи, че го боли, аз се опитвам да разбера дали е ухапан или се е ударил, след като не успях, отидохме в спешното и се оказа, че някаква гадина го е ухапала. Сложиха му една инжекция "Урбазон", изписаха му една торба лекарства и сега ще трябва следобед да пазим апартамента и да го лекувам. Ама така е, като казвам да не ходят в тревата, няма кой да ме слуша Twisted Evil, сега поне той ще се пази.
Приятен следобед на всички   bouquet.

# 258
  • Мнения: 467
Фетица, чудесна торта и прекрасен рожденик, да ти е много послушен тази година  Heart EyesА пък ти си толкова младичка. Сега разбирам защо студентите ти те вземат за една от тях  Wink
Марти, добре че е само ухапано, че какви работи четох за подути стави  ooooh! Пиши дали бързо спада оттока от инжекцията и лекарствата.

# 259
  • Мнения: 1 554
Марти,много неприятно,разбрали се от какво насекомо е бил ухапан Tired

# 260
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Малко позакъсняло, но от сърце...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА И БОЖИДАР! ДА РАСТАТ ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ, И ДА СЕ РАДВАТ НА ОБИЧТА НА СВОИТЕ БЛИЗКИ!


НИЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДЕ ОБИЧАНА И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВА!


МОРСКА, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕНИК! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, И МНОГО ХУБАВИ ИЗНЕНАДИ ДА ПРОДЪЛЖАВА ДА ТИ ПРАВИ![/size]


Или, прекрасен Яни си имаш.  Hug
Фетица, аз пък не мога да видя снимките. Sad Хлип, хлип...

Момичета, благодаря за хубавите думи за Теди и Сашко.  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 21:40 от lulumba

# 261
  • Мнения: 243
Ето ме пак  Hug
фетица не мога да позная Неди. Много е пораснал и е станал прекрасен!  Heart Eyes Ама и ти хубавееш с него   Flutter Партито изглежда е било много забавно  Party
На нас ни се очертава тихо и скромно празненство  Blush
Ментина на Троян като бяхме улучихме само един слънчев ден- през останалото време валеше  Tired Затова пък наваксахме с барбекюто  Mr. Green

Момичета, забравих да ви питам - днес видях, че м/у безимения и кутрето на крачето на Яни има нещо като гъбички - имате ли идея с какво мога да го намажа  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 20:52 от *ИлиЯна*

# 262
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Или, за гъбички най-добър е дактакорт, но незнам дали става за толкова малки деца.  newsm78

Само аз ли не мога да видя Неди... Sad На мен ми иска парола и т.н. Аз обаче нямам регистрация във фейсбук, та може и затова да е. Thinking

# 263
  • Мнения: 1 258
И аз не мога да видя снимки Rolling Eyes Как си се регистрирала там?като те открия ще ми е по-лесно да ги видя Hug
Марти,ужасно неприятна история.Надявам се бързичко да му мине на юнака.Аз също си патя от разни гадове.като сме си на село,една бълха да има в цяло село на мен ще се лепне.И от мен отива и на детето.Като си бяхме там преди няколко дена дупето,кръстчето и крачетата на Пламен бяха станали като швейцарско сиренце.Добре че минахме само с Фенистил Blush
Или идея си нямам. В тази жега как се спарват крачетата ooooh!

# 264
  • Мнения: 243
Или, за гъбички най-добър е дактакорт, но незнам дали става за толкова малки деца.  newsm78

Само аз ли не мога да видя Неди... Sad На мен ми иска парола и т.н. Аз обаче нямам регистрация във фейсбук, та може и затова да е. Thinking
Точно това ми беше въпроса - какво става за толкова малко дете  newsm78
А за фейсбука - не можеш да видиш без да влезеш - трябва да се регистрираш.

И аз не мога да видя снимки Rolling Eyes Как си се регистрирала там?

Като кликнеш на адреса, който е дала фетица иска и мейл и парола... отдолу пише "регистрирай се"  Peace

# 265
  • Мнения: 1 258
Че аз имам регистрация там.но пак ми иска да си влезна в акаунта.А като влезна ми излиза началната страница на профила ми.

# 266
  • Мнения: 243
Че аз имам регистрация там.но пак ми иска да си влезна в акаунта.А като влезна ми излиза началната страница на профила ми.
Thinking Thinking Thinking и аз така влязох и ми отвори направо снимките  Thinking Не знам защо така Rolling Eyes

# 267
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Уф, май все пак ще трябва и аз да се регистрирам най-после в този фейсбук.  Thinking
Или, нямам идея тогава за лекарство.   Confused
Марти, стискам палци неприятностите да минат по-бързо.  Praynig

# 268
  • Мнения: 1 554
Добро утро Crazy

сервирам го силно,имам нужда Tired

# 269
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Днес пак имам повод да почерпя - добричкият ми лъв остаря с още една година /за мъж ми иде реч, да не се чудите  Mr. Green/. Вземете си за негово здраве:


Аз успях да разгледам снимките на прекрасния Неди  Heart Eyes ФетицаHug

Общи условия

Активация на акаунт