С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони!

  • 18 527
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Благодаря за пожеланията... Hug Hug Hug
Хайде, сега да почерпя за порасналото ми момченце. Толкова ми е светло днес, че не мога просто да го опиша.  Party Саши вече си получи единия подарък рано сутринта, след което сам откри другия и с грейнал поглед обясни: "Това, това, има и тота". Grinning



И ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА АСТРАЛНИТЕ НИ БЛИЗНАЦИ АЛЕКС И ЛЪЧКО! ДА РАСТАТ ГОЛЕМИ И СИЛНИ МОМЧЕТА, И ДА БЪДАТ ГОРДОСТТА НА СВОИТЕ МАМИ!


Анаморф, страхотна новина!  Hug

# 286
  • Мнения: 3 388
Честит рожден ден на Марти, Лъчко, Алекс и Сашко!   bouquet
Да са здрави и усмихнати, лъчезарни и обичани!


# 287
  • Мнения: 467
честит рожден ден на малките сладки момченца Алекс и Сашко ! Да растат здрави, умни, послушни и жизнердостни деца и да носят много радост на мама и тате. Големи прегръдки и на двамата от мен  Heart Eyes Heart Eyes
Анаморф, много се радвам за добрите новини. Това е най-хубавото, което може да ти се случи няколко дни преди голямото събитие, за да се отдадеш на приготовленията със спокойна душа.
Няма да пиша повече, защото днес ни пистигат скъпи гости и до четвъртък ще се занимаваме само с тях. До тогава мислено съм с вас  Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 3 872
Ира, много се радвам и за двама ви Grinning. Браво на Алекс smile3501. Сега вече ще си отдъхнеш, че всичко е наред със сладура Grinning.

Да ви питам. Вашите хлапета спят ли с някакви играчки? Ани като тръгне да заспива си взима Мечо Пух, Тигър, Прасчо, една кукла и едно куче #Crazy и така ляга, ако нещо от тези изброените липсва не иска да легне. Сещате се какво й е в кошарата Mr. Green. То за голямото животно няма място, а какво остава за останалите, но така е решила и не отстъпва от своето. За РД си е поръчала Йори и голям Тигър и ако реши и с тях да спи... ooooh!.

# 289
  • Мнения: 530
честит Рожден ден на Алекс,Лъчко и Саши.Много здраве и много щастливи усмивки.



Анаморф страхотни новини.
За заспиването Ицко има две малки колички които разнася на всякъде и заспива с тях.

# 290
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САШКО, АЛЕКС И ЛЪЧКО! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ БЛИЗКИТЕ СИ!

Анаморф, браво за хубавата новина  Hug
Марти, Ния 2-3 любимци, които търси според настроението си  Mr. Green

# 291
  • Мнения: 1 258
Честит рожден ден на големите-малки мъже!Присъединявам се към пожеланията по-долу!

Честито и на щастливите мами!

# 292
  • София
  • Мнения: 5 738
Честит рожден ден на САШКО, АЛЕКС И ЛЪЧКО!
Да растат много здрави и щастливи деца!

# 293
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт