LaRedoure.fr - 124 - Всичко за поръчката или краят на намаленията!

  • 57 855
  • 1 164
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 695
Зи

Преди време писах жалба до Бг Пощи - след като го пратих около 7-8 пъти и след като накрая се обадих и по тел за да разбера защо след 1 месец чакане още нямам отговор... ми бе обяснено любезно:
относно 4-те лева - били ги взимали защото колетите минавали на скенер.
Там им бях писала и за измисленото раб време на митницата -  щели да вземат мерки.
Така и не получих писмения отговор, но утре така или иначе пак ще си говоря с тях, та ще им го поискам -  бяха казали че на специално заседание са обсаждали моята жалба, и че отговора им е подписан от самиа шеф.
Там ги питах и за тези измислени 1.15 който взимат за информация......
Да ги купят по-скоро Австрийците ... че ми писна от некадърници....  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 22:33 от vanina_nina

# 46
  • Мнения: 0
http://www.laredoute.fr/vente-coffret-de-jeux-de-societe.aspx?pr … &numberpage=1

някакви отзиви за това и какво по-точно включва???

# 47
  • София
  • Мнения: 8 283
Хайде един глас от мен в подкрепа на БГ-пощи и обърканите адреси.
Случи ми се така че 1 поръчка беше разделена на 1: дрехите пристигнаха в София, а хлебопекаранта ми в провинцията.  В момента на получаване на митническо известие се писаха на Сабинето да питам 3теми поръчки, къде са пратени закле ми се че са в София, да да ама не ... при втори митническо известие вече и сканирах етикета... преди това ми се кълнеше че не можело да бъде да са в София... сканирах й втория етикет, й иго пратих... отговор не получих.... ами единственото което можех да направя в този случай е да си променя акаунта и да не фигурира никъде Софийския ми адрес...
и в 2та пъти етикетите бях сгрешени от Редутците.  

тази ризка съм я взимала за сестра ми, тя си я хареса (с малък бюст е.), отговаря си на номера, 34 мисля беше нейната

# 48
  • Мнения: 320
Мерси за новата темичка  bouquet
Да си побутна въпроса от предишната, че се каня утре сутрин да пусна една поръчка:
Цитат
Девойки помагайте, искам за подаръци да взема някой неща за баща ми, знам му мерките (извънгабаритни са) и не мога да се ориентирам във френската номерация. Височина 190, ГО 115, Т 125, Х 120. Висок и едър човек е, с коремче, та ще бъда благодарна, ако някой ми помогне в оразмеряването за блузи, тениски, ризи и панталони.

# 49
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
 Hug
в очакване на по- големи намаления

# 50
  • Мнения: 452
Като цяло като ви чета,то почти всяка поръчка е с проблем #Cussing out

# 51
  • Мнения: 796
Момичета,може ли някой да даде размери на 102 или 94 на този сиутчър:

# 52
  • Мнения: 514
И аз да се запиша тук Laughing
Някой от Пловдив получил ли е на митница поръчка от 07.07.2009?

# 53
Здравейте, може ли някой да ми даде размерите на размер 94 на това панталонче Praynig
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-enfant-fille-transformabl … &numberpage=2

# 54
  • Мнения: 112
запис и от мен Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 178
Зи
...относно 4-те лева - били ги взимали защото колетите минавали на скенер.
Да ги купят по-скоро Австрийците ... че ми писна от некадърници....  Crossing Arms

Главното е, че няма никаква необходимост колетите от ЕС да минават през РПС при Митницата, и да ги получаваме от там, таксата е отделно нарушение.  MoneyТова се случва само със софийските колети.  Naughty

Не минават на скенер  Laughing, просто едно от обясненията им.  #Cussing outКак пък само софийските колети минават на скенер, а пратките за страната пътуват директно към пощенските клонове след Враждебна.

На миналите намаления имах колет, който беше във вътрешният им склад, точно до X- Ray помещението и трябваше а да вляза да го взема от там.
 Има една поточна линия- преди да съществува Сортировъчния център, там са се разтоварвали всички колети.
 Та, влизайки там, веднага забелязах рентгена и възкликнах- Я! Рентген!  Joy БЕз да имам нищо предвид, а момичето ми каза- Ааа, френските не минават от там.  Wink

И разбира се, че не минават. Това са медуобщностни пратки- все едно да сканират колетчетата от Пловдив до Русе.

  ooooh!

Разменмната пощенска станция при Митницата трябва да работи само с пратки подлежащи на митнически контрол, такива идващи от страни извън ЕС.  Peace

# 56
# 57
  • Мнения: 277
някой да е купувал нещо на фирмата matin blanc. да сподели как е качеството

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Имам известие от митницата за последната поръчка. Уж само няколко неща, а пак до митницата ще ме разкарват.  newsm78  Ако не е над 2кг ще се разправям.
Така както ви чета утре и аз ще поискам обяснение за какво ми таксуват 4лв.

ПП.Вижте какво пише тук http://info.mitnica.com/index.php?p=coment65 Информацията е на агенция митници.
"За получена пратка се получава известие от митницата в два случая. Когато за нея се дължат мито и ДДС и когато тя е в рамките на безмитен внос, но митническите органи изискват проверка в присъствието на получателя, поради някакви съмнения. "

Какви са тия съмнения?

# 59
  • Мнения: 5 790
Имам известие от митницата за последната поръчка. Уж само няколко неща, а пак до митницата ще ме разкарват.  newsm78  Ако не е над 2кг ще се разправям.
Така както ви чета утре и аз ще поискам обяснение за какво ми таксуват 4лв.

Веднага ще ти кажа: за да може кирливите им шефове да си возят тлъстите задници в лъксави лимузини и да търкат скъпите столове на луксозните си кабинети!

Общи условия

Активация на акаунт