Сладко МАРТенско човече за море мечтае вече!

  • 9 451
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 734
Ха здравейте и от нас, аз докато ви изчета............ и забравих какво щях да пиша  Crazy
Nagaina, страшно боди, вземи прати някоя и друга снимка как седи облечено  Sunglasses

Аз да ви споделя, от няколко дни Лора откри, че може да ръмжи като мече. Е голямо ръмжене пада  Mr. Green , тази сутрин така ни събуди рано-рано, по някое време преграква и се чува едно закашляне, после почивка и пак наново. Явно си мисли, че е мече... друго обяснение нямам  Laughing

За ваксините, Лора на първия Пентаксим проплака малко, после нищо и нямаше, а на втория дори не реагира. Дано и третия да мине така успешно. Аз с нищо не съм я разсейвала, само и държах крачето докато доки си върше работата.

За темата за захранването, ами актуална си е, за това се връщаме периодично на нея и така ще е още дълго време.
То е ясно, че всяка майка си решава, няма какво да се коментира. Аз за себе си да споделя, купувам предимно готови пюрета. Не знам защо така се получава, с баткото повече се старах и държах почти всичко да му е домашно приготвено, май сега нещо ме мързи... вие смятате ли да приготвяте домашни пюрена или ще заложите на купените?
 

# 241
  • Мнения: 267
Сиа, аз мисля да правя вкъщи. Единствено ме е яд, че с нашето късно захранване, ще пропуснем пресните плодове. У нас няма място, а и вероятно ще се местим, не мога и да замразявам. Чудя се дали да не накарам майка ми. Как би трябвало да се замразят плодовете - изчистени и на резенчета ли?

Абе имам един може би глупав въпрос, ама....

Дариян се забавлява доста добре сам, сякаш дори предпочита да лежи по гръб, отколкото да го оставя седнал или облегнат някъде. Повече движение има като си лежи. Проблем ли е, че не го оставям от време на време да посяда в шезлонг или столчето, т.е. това го правя само, ако му доскучее и го взема при мен някъде, но иначе съвсем сам си се оправя на някое легло да си ирае и да гледа. Просто като гледам снимки, повечето деца са сякаш все в шезлонг и оставени някъде да зяпат напред, а той все нагоре зяпа. Нали не го ограничавам много така? Все изхождам от това, че нещо, което работи да не го развалям, та щом му е приятно и в леглото, да не го курдисвам на друго място newsm78

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 12:37 от Nagaina

# 242
  • Мнения: 222
Привет  Hug
да взема и аз да се включа най-накрая. Онзи ден на прегледа пълен провал - развален им бил електронния кантар и се мерихме на механичен, който видите ли давал по-малко. То това хубаво, ако си на 26год. и си родил и не си свалил още кг  Mr. Green ама на бебко му отчете само 100гр че е качил. Сестрата каза, че следващия месец ще се разбере колко е качил, като си го премерим как трябва. Аз бях сигурна, че е качил поне 500гр, щото вкъщи на обикновен кантар се мерихме първо с него, после  и без него и го изкарвах точно 8кг. Като се прибрахме вкъщи, болния мозък на баща му реши да го премерим на домашно кантарче  Embarassed(от онези с кукичката, дето се окачват разни неща на тях, до 10кг  Embarassed) Та облякох аз отрочето с едно гащеризонче и го закачихме на презрамките и кантара си показа - 8, 100 кг. Crazy Като казахме на бабите как сме го мерили, така ни се смяха Joy А иначе е пораснал с още 2 см и вече е 66 см.

Малееее, а в събота го дават над 40 градуса  #Crazy #Crazy #Crazy

# 243
  • София
  • Мнения: 1
Привет  Hug
 Като се прибрахме вкъщи, болния мозък на баща му реши да го премерим на домашно кантарче  Embarassed(от онези с кукичката, дето се окачват разни неща на тях, до 10кг  Embarassed) Та облякох аз отрочето с едно гащеризонче и го закачихме на презрамките и кантара си показа - 8, 100 кг. Crazy Като казахме на бабите как сме го мерили, така ни се смяха Joy А иначе е пораснал с още 2 см и вече е 66 см.
Grinning Grinning Grinning Grinning Да вземем да ги съберем твоя и моя човек, че и двамата очевАдно са пълни с гениални идеи. Знаеш ли какъв мозъчен тръст ще се получи?!

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Вие къде хвърлихте пъп4етата?
На Митко ще го хвърля на стадиона (когато имам път натам) още го пазя, а на Симона го завързах на една роза да е красива като розата
Малееее, а в събота го дават над 40 градуса  #Crazy #Crazy #Crazy
аз ще съм на язовир и ще хващам риба под дърветата  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 288
Светлето,гледам,че и вие сте на плодови като нас.Ама защо да може само тези 3 плода-слива,ябълка и круша? newsm78 Алекс вече яде бананово,мисля да включа и шипка,череши,вишна.Праскови и кайсии вярно са мъхести.Гроздето е алерген също Thinking И пюре с дюля има,дали става? newsm78 Аз мисля да въведа колкото може повече плодове и после вече да захранвам с другите видове.Бавничко ще стане,ама ... Peace
Kikoikris,ентусиазъм от Алекс за каквото и да му се купи-нула!!! Rage Аз съм му единственото развлечение!
Много е сладък Крис на бънджито. Hug
А пъпчето хвърли тати му на един стадион във В.Търново,че още преди да се роди ни орисаха големи футболисти като Стоичков да станем. Mr. Green Дано само да не псуваме толкова!

# 246
  • Мнения: 3
Здравейте,да се разпиша и аз набързичко Simple Smile Вчера с моето мъжле имахме годишнина( 2 години от както сме заедно ) и + това 1 година от както видяхме  EFP : newsm44 , та така де... беше двоен празник,оставихме дребната при баба за няколко часа , отидохме да хапнем в китайския в който вечеряхме вечерта преди да се роди маймуната ( че по този повод се сетих... хванаха ме мен контракциите и му викам на мъжо... :"Мило,май ще раждам" ,а той :" абе глупости бе,от китайското е, иди до WC-то и ще ти мине" )  newsm62 , та така де,а вечерта отидохме в едно клубче на Златните,където всъщност излязохме за първи път като двойка Simple Smile Добре си прекарахме
dobro nastroenie ,хапчетата се казват Лида Дайдайхуа ,въпреки многото противоречиви мнения за съставките им и за положителния и негативния ефект,който оказвали в/у организма,аз си направих мое проучване,като преди да започна да ги пия,ги тестваха 5 мои познати и резултата беше поразителен... та така... рискувах и съм доволна Simple Smile може да прочетеш за тях в нета Simple Smile

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Днес научих, че детенцето което падна от 5 етаж миналата седмица е оцеляло, НО е в гипсово корито!

# 248
  • Мнения: 0
slancetoo   дано се оправи миличкото Praynig  Praynig  Praynig

# 249
  • София
  • Мнения: 49
Мамчета, един въпрос от серия тъпи, ама ще ме прощавате, Вики ми е първо детенце  Embarassed
Педи ми каза, да й давам по 30-40мл сок. Правя така - 20мл преди обяд и 20мл следобед. Кога мога да увелича количеството и до колко? Благодаря ви предварително   bouquet

# 250
  • Мнения: 74
Мамчета, един въпрос от серия тъпи, ама ще ме прощавате, Вики ми е първо детенце  Embarassed
Педи ми каза, да й давам по 30-40мл сок. Правя така - 20мл преди обяд и 20мл следобед. Кога мога да увелича количеството и до колко? Благодаря ви предварително   bouquet

Моята ми каза всеки ден се увеличава  по-малко докато се достигнат 50 гр ,щото сме в 5 месец -2пъти на ден-демек 100 общо.Като сме в 6 -по 60*2.Разбра ли нещо?

# 251
  • София
  • Мнения: 49
natsti мерси, разбрах те, но ние сме на 4 месеца дали да не изчакам още малко и тогава да увелича newsm78 Между другото, ние не сме пробвали пюренце досега, ако това има някакво значение

# 252
  • Мнения: 1 906
Лелеее като ми влезе муха в главата  ooooh! става страшно, докато не излезе  Mr. Green . Вчера цял ден и даже през нощта  Rolling Eyes се рових в нета за колички. Оказа се, че май ще купуваме даже две  Shocked . Имаме си и при свекитата, но мама ми каза, че тати бил много нещастен, че не може да си разхожда внучката. Предложи те да й купят количка и да си седи при тях като им ходим на гости, за дане влачим и количка. Само дето се чудя тези бъгитата дали няма да са по-удачни за там  newsm78 .
veselina_s_p, количката лесно ли се качва на високи бордюри и друса ли много? Нашата в момента е с гуми с диаметър 30см, което си е почти двойно на тези на Бъгстър-а  Thinking

# 253
  • Мнения: 74
natsti мерси, разбрах те, но ние сме на 4 месеца дали да не изчакам още малко и тогава да увелича newsm78 Между другото, ние не сме пробвали пюренце досега, ако това има някакво значение

и ние сме на 4, но във 5тия се води че сме влезнали,ние също не сме яли пюрета.

# 254
  • Мнения: 267
Инкогнито,кои колички хареса,я дай насам,че и аз това гледам от 1 месец  Mr. Green
Аз спирам с кашата,другата седмица ще го пробвам с морков,като гледам какви физиономии прави,не знам как не еповърнал още  Sick
Ох някава умора ''лятна'' ме е налегнала  Laughing,многооо ме мързи,нищо не ми се прави  ooooh!
Мънки,ако успееш с превъзпитаването  Mr. Green давай насам начина,че побърквам се вече,днеска бяхме на кафе с на Били мадамата,ми тя се държа като голям човек,седи си гука,изпи си мялкото,пее,нашия добре че спеше,иначе кафе нанай  Whistling
Музикалното килимче е супер,Ели вие пробвахте ли го,аз съм доволна,Крис още не знае какво да натиска,ама се радва на звуците  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт