Отчет на набор 2003!

  • 21 467
  • 427
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 125
Момичета, давайте акъл как да се справям с акането в памперса newsm78 Sad Само там иска и никъде другаде...пишка в тоалетната като мъж, сам, пуска си водата, обува си гащичките и панталонките и тича да играе...
Но акането... #Crazy стиска и когато сложим на обяд или вечер памперса - за 2 минути свършва работата там ooooh!. Не мога още да му го сваля, защото много пишка и при следобедния сън и вечер и просто е рано да го свалям. Обяснила съм му къде акат големите деца, той го знае и винаги, когато направи ако в памперса ми казва: "Знам мамо, големите деца акат в тоИлетната..."
Вече не знам какво да измисля, за да го накарам да се престраши на гърне или в тоалетната Thinking Tired

# 421
  • Мнения: 816
Аз, разписала ли съм се във вашата темичка newsm78 май съм пропуснала.
Ми, приемате ли нови 2003-ти членове?
Голямата ми щерка - "Ева Маринова Гуляма" (има се предвид голяма) е родена на 23-ти януари 2003-та година в Шейново, София.
Сега е едно лудо, щуро слонче, тежащо 17кг. Много е немирна, само пакости знае да прави, но е много умно и будно дете.
Ще се радвам да ни приемете  bouquet

# 422
  • Мнения: 14 133
Приемаме ви и още как!!!Ох, за това пишане в гащите още съм отчаяна, а до градината остава около месец. Обяснявам, че големите деца си казват, ама нищо... Май ще ходим с цял сак дрехи за преобуване на градина, УЖАС #Crazy

# 423
  • Мнения: 22 867
Имахме този проблем.Един ден му казах,че повече няма да му слагам памперса и ще се наложи да ака в гърнето.Стиска се 5 дни и се наака в гащите.Няколко пъти се стискаше така и после,като видя,че няма повече памперс,започна да си казва и сам да си носи гърнето.Сега имаме друг проблем-не иска да ака никъде,освен у дома и при майка ми,в гърнето.Стиска,докато може.Преди 3 седмици ми се наака в пробната на един магазин,защото отказваше да ака в тоалетната на КФС преди това.Ужас,ама какво да ги правим.Говоря,говоря,дано има ефект.Иначе вече и по заведенията държи да си ходи сам до тоалетната,за да пишка.Дано и с акането ни мине скоро.

# 424
  • Мнения: 14 133
Ние сме без дневен памперс от началото на април, ама ефекта с казването за пишането е нулев. Поне не се нааква в гащите.

# 425
  • Мнения: 2 732
Ние сме без дневен памперс от началото на април, ама ефекта с казването за пишането е нулев. Поне не се нааква в гащите.
Ха , значи Сашко си казва за акането ,а за пишането не иска  Rolling Eyes

# 426
  • Мнения: 14 133
Не, просто за него явно си стиска и ака само на гърнето. Всичко е чиста случайност.

# 427
  • Мнения: 7 821
Момичета, май е време за нова тема тази е вече 22 стр.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111248.0 - Отчет на набор 2003 - 2

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 19:25 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт