Вие бихте ли се навили?

  • 2 302
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Дано само не ви попаря всички, но разликата между мен и таткого който си плю на петите беше 38 години. Всичко беше в особенно розов цвят, докато не се оказа, че бебка е на път. В един момент се оказа, че е стар, че има вече внучки, какво щели да кажат хората и сина му и т.н и т.н. Краят на историята вече е ясен .................. той си живее живота с нова млада мацка, и дори не е пожелал да види дъщеря си, а аз си гледам моята принцеса.
Така че мила непозната, много добре си помисли, и много сериозно си поговори с него, дали наистина го иска това бебче. И бъди гонова да го отгледаш самичка. Дано не ти прекърша желанието, но при мен това е реалността. Не се оплаквам, защото таткото ни е за съжаление, на мен бебка ми носи само щастие и радост, да ми е жива и здрава

# 16
  • Мнения: 3 394
Знаеш ли, Краставичке моята майка ни е отгледала сама въпреки наличието на родителско тяло....С една дума ввсяка жена мобе да се справи малко или много.....

ето ,ти сама си отговори на въпроса и притесненията  bouquet

# 17
Благодаря ви момичета за милите и окуражителни думи....Помогнахте ми да си отговоря на някои въпроси и да имам повече вяра в бъдещето.....

Поздрави

# 18
  • Мнения: 2 759
thumbsup Аз съм твърдо ЗА. Всяка голяма любов трябва да остави следа.. balloon

Общи условия

Активация на акаунт