Слънцето силно пече ли пече, МАРТенчето мисли вече за море!

  • 9 798
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 222
Айде и аз да се разпиша, преди да сте изписали и тая тема  Mr. Green
Слънце   bouquet bouquet bouquet
Честити месечинки на бебоците от днес  Hug
Ей, много жега навън, ние поне успяхме за два часа сутринта да се разходим и сега Борката спи блаженно на хлад вкъщи. Прикарала съм и един вентилатор за следобедните жеги, че тогава ще огрее в стаята. Ако все пак навън може да се диша, и ние може би ще излезнем след 18ч  Peace
Маймунке, ако вземе да си съберем накуп мъжете, направо не ми се мисли каква магария ще измислят  ooooh!  Когато беше разказвала, как твоя е будил Илийката с рев, нашия реши, че трябва да го пробва тоя номер някога  Mr. Green само че нещо не му се свиди, като спи да му реве над главата, ама като е буден и мрънка, той отива и почва да реве с него и Борката ей така  #Shocked

# 31
  • Мнения: 1 906
Хоп и ние в новата тема!


Днес бяхме на разходка от 9:00 до 12:20  и действително е адска жега. Преди да тръгнем винаги включвам климатика и с прибирането го изключвам. Така става по-поносимо вкъщи, че иначе е нетърпимо.


Днес разгледах едно списание и там все едно аз бях си написала за болежките в мускулите. Оказа се, че е от недостиг на магнезий и сега съм се зачудила дали да не си купя Thinking . Някой пие ли?


Айде ние отиваме да спинкаме  Laughing

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте милички. Ние днес ставаме на 5 месеца и започваме 6-ти. Немога да повярвам че измина половин година чак ми е мъчно. Искам времето да спре за миг и да остави малко повече време Ивко малко бебенце  smile3518
 По този повод  cook  newsm38 за друго нямам акъл да ви сложа Embarassed

ЧЕСТИТО И НА ОСТАНАЛИТЕ ОТ ОТБОРА 24 МАРИЯ,ИЛИЯНА,АЛЕКС, ВИКТОРИЯ, МАРТИНА, ИЛИЯ И ДАЛИЯ !!!
 Аз също не се сърдя на хората с които не сме на едно мнение. Даже и спора с Добро настроение който беше не отдавна не ме е накарал да имам нещо против нея или да я игнорирам примерно. Аз съм прям човек и с приятелките ми сме така. Когато не сме съгласни с някоя си казваме мнението и според нас къде греши. Но това в никакъв случай не ни скарва а напротив. Показва ни колко чисти и НЕлицемерни сме една към друга Peace
 И като стана дума за Добро Настроение снимката на Марто наистина ме разби Joy Няма такъв образ. Ама нали си е мартенче  newsm53

# 33
  • Мнения: 288
Ха добър ден.
Ревливо ми беше много тази сутрин,може от хормоните да е,че снощи най-накрая и аз се оциклих. Rolling EyesИ тази сутрин един комшия ме настъпи по болната тема-защо бебето ми ревяло все.Не съм ли го водела на доктор (т.е.за консултациите имаше предвид Tired)и като му казах,че естествено го водя"Ами какво му има". ooooh!Ще кажеш,че детето ми е ненормално като плаче и трябва да се оправдавам.Много криво ми стана.Всички около нас са ей такива разбирачи и като заплаче Алекс направо ми иде да го скрия вътре. no Абе обичайните квартални простотии-само клюкари и "доброжелаъели".А преди малко баща ми ми каза,че пак ни били обсъждали,че "какво било това име Алекс?!Децата му с какво бащино име щели да бъдат..."Направо незнам защо са станали такива злобни хората.Майната им.Здрави да сме. Tired
Иначе да се похваля,купихме си кола-пежо 405.Е моя купи,аз разбрах за тези намерения чак като я докара пред дома. Crossing Arms Е не е последна мода,но определено много се кефя,защото в първия свободен ден на моя си хващаме пътя и малко ще релаксираме от тукашните олигофрении. Mr. Green
И така.
Светлето,аз бях с пюренцата.Има 2 с череши на Ам-ам "пролетни плодове асорти" и "плодово пюре асорти".
С вишни е на Овко "асорти градински плодове". Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 673
Запис и отивам да спя, че днес сме станали в 5, излезнахме в 8 и се прибрахме в 10.30. Ужасна жега е

# 35
  • Варна
  • Мнения: 58
Здрасти и от мен.
Ние сменихме количката и се родих. Едно, че е 2 пъти по-лека, второ, че и Ния вече не ври и е много по-щастлива по разходки, което пряко се отразява на моя душевен мир Simple Smile Взехме Chicco Lite Way  в зелено.

Хехе, Никита, добре напредвате със запиването, пардон, захранването  Mr. Green  Mr. Green Тъй де, да намаже и малката едно разхлаждане от на татко биричката.

Елуинг, до вчера и ние бяхме така - нито се обръща, нито нищо. И за 1 ден детето ни порастна.
Снощи се прибрахме и стоим с баща й пред количката и нещо си говорим. В следващия момент се разнася най-невероятния кикот -  малката решила явно, че сме много смешни и се залива. Беше направо невероятно!  Няколко минути се кискахме тримата, ние двамата щяхме да ревнем от кеф. А тази сутрин ни посрещна в леглото по корем - обърнала се е за пръв път заедно със спалния чувал. Но не сме я видели Sad   Вчера пък ме гледаше как ям сладолед и си смучеше долната устна, взе да се надига и на коремна преса .... Май сме готови за захранване, но ще почакаме до следващата консултация поне. Засега сме си само на кърма. И така - за един ден сума ти нови неща.

Хихи, и аз обмислях смяна на ника, че този го плеснах ей така, за да питам нещо в една тема, докато бях бременна.
Есме, радвам се да видя стария ти аватар Simple Smile

Честити месечинки, днес са много бебоците с празник. Да са здрави и весели!

# 36
  • Мнения: 267
Абее днес пиша,пиша пък забравих да честитя на месечинковците днес   Party Time,много да ви слушат и радват  Hug
Алекс-мама,спокойно мила и при нас е същото,хора всякакви,минавам и заминавам покрай тях  Crossing Arms.И за името е същото,като ни питат какво било това само Крис,защо не бил Кристиян,еми на така,така ни е харесало с таткото,така сме го кръстили  Twisted Evil,хич не им се вързвай  Whistling.Като те питам що пак плаче,кажи,че го щипеш,затова  Mr. Green
ааа и честита ви придобивка,леко и безаварийно шофиране  Hug
Бухта и на вас честито,много мислих и аз за тоя модел,но не знаех,че я има в зелено,иначе синьото не ми харесва,когато имаш време ще качиш ли някоя снимчица  Praynig
Ние днес си хапнахме 2 лъжички морков,много му хареса,запърви път се засмя,после си поиграхме с омазаната лъжичка,голям смях падна  Joy

# 37
  • Мнения: 1
Привет и Честити месечинки !
Ей,за пръв път оценявам по достойнство нашата схлупена къщурка-квартира!Навън Пловдивското слънце напуква тротоарите,ноо при нас си е хладничко.
Алекс-мама,хич не ти е лесно,напълно те разбирам!Честита нова кола,да си я ползвате често и със здраве!
И на мен ми е ревливо днес,обаче се въздържах да хленча във форума сутринта и сега вече взе да се прокрадва една срамежлива усмивка.Уф,много ми писна вече от самота-с таткото почти не се виждаме това лято(все пътува,а и с тоз огромен ремонт в Ст. Загора...).Иска ми се вече да приключваме,да се нанесем и да заживеем happily ever after.
Аз тотално се обърках-бях решила да почваме с оризова каша(съгласувано с педи),но мойто гюлле съвсем ще се ошишка,а аз вече трудно го вдигам.От това колебание ще се побъркам и естествено непрекъснато отлагам Големия ден.Някоя от вас има ли практически наблюдения по отношение на безглутеновите каши и килограмите?

# 38
  • Мнения: 2 495
ronja77, бяхме те питали преди със Слънцето, ама сигурно не си видяла....в кой квартал ви е апартамента в Стара Загора?

# 39
  • Мнения: 288
Ronja77 spoko  Hug
Kikoikris Hug Hug Hugбраво,че му е харесало морковчето на Крис.Явно оризовата каша е била твърде безвкусна и те си имат претенции. Mr. Green
Ние пък днес за пръв път успяхме да изядем цяло пюренце от 125мл. CrazyИ сигурно скоро няма да стане пак това събитие.Но ние сме специални,компания трябва да има и да е забавно иначе не ще и се нерви,по простата причина,че откача като го сложа да седи сам.Нали сме сиамски близнаци,как така ще се отдели от мама.Пюретата добре,някак ще успея,ама пустото седене,сякаш трънчета има в дупенцето. Rolling Eyes Та понеже в момента сме в една къща със сестра ми и племенницата(на 2 годинки),слагаме ги едно до друго и се почва цирка. tooth
А за хомеопатичните свещички вибуркол,бях писала и аз преди.Снощи като видях зора сложих и май имаше ефект-поуспокои се и почти не се е будил тази нощ.Наспах се чаааак до 6.30!!! newsm44

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
ronja77, бяхме те питали преди със Слънцето, ама сигурно не си видяла....в кой квартал ви е апартамента в Стара Загора?
ами тя писа но ти сигурно не си прочела - на Севера им е апартамента  Peace

# 41
  • Мнения: 151
Специално към добро настроение се обръщам
Снимката наистина е уникална ! Как така си успяла да запечаташ момента незнам.Сигурно често прави така.Страшна прилика има с Дж.Никълсън. Crazy голям образ е този твоя мъничък бебок:))))))))))

И въпрос към всички - с колко дупки е бибироната която ползвате?
Ние все още се храним с 2,защото с 3 дупки се изпива млякото за минутка-две.

# 42
  • Мнения: 2 495
ronja77, бяхме те питали преди със Слънцето, ама сигурно не си видяла....в кой квартал ви е апартамента в Стара Загора?
ами тя писа но ти сигурно не си прочела - на Севера им е апартамента  Peace
Извинявам се тогава Embarassed...отивам в ъгъла за наказание  Twisted Evil

Специално към добро настроение се обръщам
Снимката наистина е уникална ! Как така си успяла да запечаташ момента незнам.Сигурно често прави така.Страшна прилика има с Дж.Никълсън. Crazy голям образ е този твоя мъничък бебок:))))))))))

Еййй, верно бе, невероятна снимка! Crazy Laughing

# 43
  • Мнения: 69
И въпрос към всички - с колко дупки е бибироната която ползвате?
Ние все още се храним с 2,защото с 3 дупки се изпива млякото за минутка-две.

с 1  Rolling Eyes на НУК М размер

# 44
  • София
  • Мнения: 459
И въпрос към всички - с колко дупки е бибироната която ползвате?
Ние все още се храним с 2,защото с 3 дупки се изпива млякото за минутка-две.

Аз преди 2 дни сложих 2ка, щото почна много да се успива с 1, суче по половин час и накрая заспива преди да си е изял порцията. С 2 му е ок сега. Авент ползваме, ако има значение.

Общи условия

Активация на акаунт