Отговори
# 375
  • Мнения: 2 448
Мислиш ли че ми се е случвало да искам някой мъж и да не го получа?

Мен не си  Mr. Green Mr. Green

Борка не заблуждавай хората, всички знаят, че си нещастно влюбен в мен.  Mr. Green

Кои всички бе Вълчо, ти да не се мислиш, че си ми в желания списък? Много си смел, признавам ти го.  Laughing

# 376
  • Мнения: 4 585
Не, не мисля, все ми е тая, но видах, че се обиди че не си в моя.
Не отричай, не ме карай да ровя из темата назад.

# 377
  • Мнения: 2 448
Беше иронично, не се ласкай.  Wink

# 378
  • Мнения: 4 892
Изтрещехте яко фини и префини, пухкави и надарени фройлайнхен и по некой хер за цвят!
И доколкото виждам не на сексуално, а на ментално ниво!
Като залади ше ви дойде ищаха и наместо да пишете, ще изтрещявате - който както му е удобно - слаби, тънки, пълни и пищни!
Ше си проличи тогава по броя и големината на постовете  Laughing
А аз приканящо ще ви питам - трещите ли, трещите ли....

# 379
  • Мнения: 2 792
 Движението на кантара, не ми определя сексуалността.Другото е проблем на другите.

# 380
  • Мнения: 4 585
Беше иронично, не се ласкай.  Wink
Добре, на красивите и стройни е позволено да се гъбаркат.

# 381
  • София
  • Мнения: 2 840
Темата изисква анкета за хора като мен, които влизат късно и се боят да не отслабнат драстично поради изчитане на твърде обемен текст.
Или, не дай си, боже, да надебелеят.
Кошмар!

Някой да обобщи, щото около мен сума мацки са на диета и ако отслабването води до сексуална агресивност, да взема мерки овреме.

# 382
  • Мнения: 4 892
Някой да обобщи, щото около мен сума мацки са на диета и ако отслабването води до сексуална агресивност, да взема мерки овреме.

Вие се предадохте в другата тема. Споко. Нема нужда значи от резюме.  Grinning

# 383
  • София
  • Мнения: 2 840
Някой да обобщи, щото около мен сума мацки са на диета и ако отслабването води до сексуална агресивност, да взема мерки овреме.

Вие се предадохте в другата тема. Споко. Нема нужда значи от резюме.  Grinning

Анджък, от това се плаша, да не ме нападнат твърде агресивно. Аз имам нужда от дълго ухажване, все пак.

# 384
  • Мнения: 17 546
Ти къде беше до сега,  ми пристигаш на 20 и намсикояси страница!?... Crossing Arms

# 385
  • София
  • Мнения: 2 840
Морска бях.
И пак поемам, но наминах и - о - шок!!!
Лесбийски повик за разкрасяване чрез секс и опасност от връхлитащи заслабнали жени.
Леко съм в стрес. Crazy

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Темата изисква анкета за хора като мен, които влизат късно и се боят да не отслабнат драстично поради изчитане на твърде обемен текст.
Или, не дай си, боже, да надебелеят.
Кошмар!

Някой да обобщи, щото около мен сума мацки са на диета и ако отслабването води до сексуална агресивност, да взема мерки овреме.
Обобщих!

Общи условия

Активация на акаунт