Жената ЛЪВ - IV част / Рожденната ни тема /

  • 14 400
  • 455
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!  Hug
Хайде на по чашка кафенце

# 451
  • Мнения: 851
Добро!
Дай едно, моля, че smile3524, пък съм на работа...

# 452
  • Мнения: 3 894
ДобрЮтрУ. Тц. Тц. Свършиха се рождените ни дни. Скоро и отпуските ще свършат на всички. Най-много до месец.

Но да свършват. Важното е да се работи, че тая криза... от сега при нас работата е лабава, представям си есента, какво остава за зимата...

# 453
  • Мнения: 9 776
Добро утро и от мен! Hug

Вени, мерси за кафето  bouquet!

Моята отпуска смятам да продължи поне още година Wink. Ех, ако можеше и повече Rolling Eyes...Сигурно ще ми писне, ама хич не ми се връща на работа. То надали ще се върна и на старата. На смени е, с нощни, с малкото дете ще ми е почти невъзможно да се върна там. Пък една година ще изтече като пясък между пръстите, като утре ще дойде Cry. Направо не ми се мисли за после Rolling Eyes.

Дайте някоя темичка да нищим.

# 454
  • Мнения: 156
Момичета, заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422636.new#new
Лаишка работа, ама ми е за пръв път Embarassed Ще ни заключат иначе...

# 455
  • Мнения: 6 323
С оглед по-лесната модерация, моля всички, които публикуват новите отчетни теми да използват функцията "Информирай модератор" за старата тема, за да известят модераторите, че темата е вече за заключване (в полето за коментар е достатъчно да напишете "за заключване").

По този начин ще помогнете за по-лесното модериране и прегледност на подфорума, както и за избягване на възможността модераторите да заключат все още активна тема по грешка.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт