Жената ЛЪВ - IV част / Рожденната ни тема /

  • 14 399
  • 455
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
“Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”

Луис Карол



Зодия - ЛЪВ /23.07-22.08/
Девиз - "Аз съм" или "Аз искам"
Планета - Слънце
Стихия - огън
Качество - активност
Принцип - неподвижен
Метал - злато
Цветове - жълт, оранжев, червен
Управлява 5-ти дом
Известни личности - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др.



Събрали сме се тук 72 ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...

Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рожденни дни:




sisi_8227
Brittany


TessaMon


Джуличка
Madam Stasita
M_Nik
Diana
passion


AIR
olimpiia
сладката мими
galq_j82


margo**


Persia
kemi
.♥.Прасковката.♥.
stefka.k


Mira 1919


 




hayasy
Niya_Petrova


tediko
marvele


МамиБлю


Лилянчо
Дю
Witchy
 

addrianna
diana78
Cherveiche


didiana
Tssvety


паца–маца
wee.jess


Mина
лилянчето


nuclearbaby
нади_миши
avalena
vili_d


Naomi
benighted


Izida
OOGAN
Xриска


ДАН
Lord of the Dark
Cattt
Sassie


Янче-то
Simma
malachika


Kamence
barabana
Гергина
chocha
.:Little Miss:.


polin_a
еva_merry
jabata_dil
kikoimery


Бенджи 2710


darusha5K
Sienna
tini-mini



Дариии


Чили


Вени***


Тарталета
lulumba


Зукини
мистерия


monda
cikoni

 

Старите ни теми:
1;2;3;

Полезни връзки:
ЛЪВ - 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп:Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
Линда ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцендентa

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 13:04 от Гергина

# 1
  • София
  • Мнения: 6 210
Гери, мерси! Отново си чудесна   Hug

# 2
  • Мнения: 668
Гери, супер   bouquet Много ми хареса пожеланието  Hug

# 3
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
  bouquet за хубавата тема Grinning

 
baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, AIR, olimpiia, сладката мими, galq_j82 baloni

Бъдете щастливи и винаги много обичани!

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 16:06 от Izida

# 4
  • Мнения: 3 891
Преселихме се значи. Ами да ни е честито.

Любимите ми цветове се променят. Преди не носех зелено например. Сега все в него ми е окото, което между впрочем не е зелено та  newsm78 се чудя и аз от къде на къде, но.... Ето напоследък много нося сиво също. А това хич не  е
свежарски цвят, обаче аз съм си внушила, че на мене ми ходи. Обичам да имам всякакви цветове в гардероба си.

О, извинете ме... Май се нанесох с този си коментар като слон  в стъкларски магазин. Но ми се строри, че това обсъждахме преди да се пренесем.

# 5
  • Мнения: 9 776
 smile3525Гери, благодаря за труда Hug!

Цветове обичам свежи. Зелено, оранжево, червено, синьо, жълто. Все такива. И децата си така обличам.

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Аз обожавам червения и белия цвят Grinning Иначе ми отива и оранжево и жълто Grinning..Това лято съм се отворила на кафяво баче.. Rolling Eyes..имам вече сигурно 4-5 поли в различни тонове на кафявото, едноцветни, шарени.. Crazy

# 7
  • Мнения: 71
Само да цопна в новата тамичка (  Hug  bouquet Гери) , пък после ще пиша, че съм още в офиса и..............................  Mr. Green

# 8
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и аз да се запиша в  новата тема.
За  цветовете, и аз много обичам червеното, а дънките тъмно сини или черни. Но основно гардероба ми е бяло, черно и червено Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 708
Аз харесвам най-много розовото. Пък съм и блондинка.....  Laughing
Харесвам също черно, червено.
Бе нося всякакви цветове.

# 10
  • Мнения: 3 891
Когато гледам първата страничка не знам защо така, но рядко се зачитам в кои са известните личносто от тази зодия. И чак сега обърнах вминание докато разглеждах какво е направила Гери, че женифър Лопез е зодия лъв. Браво. Тя ми е любимка, идеал за жена.

# 11
  • Мнения: 71
Хмммм, рових в гардероба и се оказа - ха! изненада Laughing - бяло, черно ( кой каза пингвин  Whistling ), светло синьо и като че ли едва напоследък се появиха по-ярки цветове - розово, червено ( каза тя, след като в събота си купи поредната черна рокличка, черна пола и... едно такова горничко в тъмно сиво, преливащо до бяло  Mr. Green )

 ooooh! Ей този ми пост ако го разберете, моля уведомете ме какво точно исках да кажа  Thinking  hahaha  Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 6 210
.....( кой каза пингвин  Whistling )...........
Аз  Embarassed! Просто като си погледна дрехите и забравям, че съм лъвица  ooooh!. Ей така човек си променя ориентацията - събуждаш се лъв, обличаш се и хоп - превръщаш се в пингвин  Crazy. Кат' се опарича, ще си купя нещо оранжево  Crossing Arms.

Ма хора, аз съм била много скучна!!!Замислих се и установих следното: три черни роклелта с почти еднаква кройка; три черни потника за всеки ден; пет бели ежедневни панталона с дължина до под коляното... и тук няма голямо разнообразие на моделите, ужас  Shocked!

# 13
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Ей така човек си променя ориентацията - събуждаш се лъв, обличаш се и хоп - превръщаш се в пингвин  Crazy.

 Joy разсмя ме Hug..представих си го чак образно как един лъв се превръща в пингвин..като анимационно филмче Laughing

# 14
  • Мнения: 71
Вени***  Hug Нищо подобно! ( за онова с малките букви) с малко въображение, от което Лъвовете обикновено имат много Wink , можеш да се развихриш така, че никой да не те познае  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт