Жената ЛЪВ - IV част / Рожденната ни тема /

  • 14 407
  • 455
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 274
Малееее, изпуснах ви.  ooooh!


Честит Рожден Ден на всички, които пропуснах!
Честит Рожден Ден и на днешните рожденички!
Желая им много здраве, много щастие и нека всичко, за което за мечтали, се превърне в тяхна сбъдната мечта!!!


   bouquet  bouquet  bouquet

 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday

# 46
  • Мнения: 3 898
Стефче, влизаш с уиски и бадеми и бонбонки и ги напиваш от сутринта, че да нямат сили да ти се накарат. И пиши какво е положението.

Хубав ден.

Така влезнах.  Laughing Laughing Laughing Без уискито, че е забранено по устав. Обичаме да преувеличаваме, на важни да се правим и да хокаме. Обърката е голяма. Но до сега го мислихме от 8.30 сабахлента. Измислено е вече. Сума акробатики, но кой е безгрешен? Във всеки случай аз не съм.

Благодаря ви за съпричастието, то ми е по-скъп подарък от всичко друго. Подаръчета може да нямам точно днес, но то е само щото аз си ги взех по-рано - фотоапаратче и парфюм от батко и снаха ми. Моят винаги минава само с целувка. Но аз и друго не очаквам. И без това снощи ме разяри като започна да пророкува, че според него ся за наказание трябвало да ми заключат достъпа до интернет. Как го не беше срам! Дето има една дума... не знам дали сте я чували..."Ти на мен ли си приятел или на мечката?"


Честит рожден ден на Прасковката, Персия и Кеми.   bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 6 274
Аз пък забравих да се похваля и на вас.
"Консумирах"си подаръкът за Рождения Ден.  Wink
Иначе казано, вече си имам дългоочакваната татуировка и съм много щастлива.  Party
Нямаше мрънкания от страна на половинчо, даже я хареса.
Много ми е кеф.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 210
stefka.k, не я знам мечката, ти ме кефиш повече  Mr. Green! Радвам се, че днес звучиш по-бодро и си се справила с проблемите в работата! По вашия устав може и да е забранено уискито, ама по нашия не е  Whistling. Кой каза наздраве!?


Джуличка, браво и честито! Какво си татуира?

# 49
  • Мнения: 6 274
Джуличка, браво и честито! Какво си татуира?

Имената на децата.
От много отдавна си мечатех за това.
Но не исках да са само някакви дребни редици букви, като на Анджелина Джоли, а исках хем голяма, хем нежна татуировка.
Много си я харесвам, ей сега ще я сложа за аватар
.  Wink


Ето я.  Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 6 210
Уау, страхотно! Наистина е голяма, но ние, лъвиците, никога не играем на дребно  Naughty!
Одеве исках да питам не само какво, ми и къде си го татуира, но реших да не нахалствам   Embarassed!

# 51
  • Мнения: 6 274
Уау, страхотно! Наистина е голяма, но ние, лъвиците, никога не играем на дребно  Naughty!
Одеве исках да питам не само какво, ми и къде си го татуира, но реших да не нахалствам   Embarassed!

Почти на плешката е.
Маааалко по- нагоре.
И как може да си помислиш, че нахалстваш?!  ooooh!
Аз, ако не съм искала да казвам, нямаше да кажа изобщо.
  Hug

# 52
  • Мнения: 781
Да се запиша и аз в новата тема. Само прекрасни новини и много поводи за почерпка Grinning
Джуличка, страхотна татуировка. Аз съм им любител и имам три, но твоята е невероятна  Wink
Тъй като скоро ми правиха операция и ми отрязаха апандисита, мисля да си направа още една да залича белега Grinning и ти ми даде страхотна идея.
На днешните рожденици - честито. Весело изкарване и незабравими спомени 

# 53
  • Добрич
  • Мнения: 958
Благодаря за пожеланията, дано ви се връщат всички хубавини и много, много усмивки, настроение през днешния и не само, ден.



Честит рожден ден на: Persia, .♥.Прасковката.♥.,Stefka.k
Много здраве, любов и късмет!




Честит рожден ден и на вече отминалите рожденици!   bouquet

# 54
  • Мнения: 71
Ухааааа!
 

Но първо  Naughty :
 ЧРД на Persia, kemi, ♥.Прасковката.♥., stefka.k !!! Много щастие, най-вече здраве, поносима доза любов и малко късмет за вкус Wink
  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet



Та... Ухаааааа! Джуличка  Shocked ! Страхотна е!

И Стеф  Wink , 2-те невъзможни неща били:
1) да станеш от възрастен пак дете и
2) да влезеш там откъдето първо си излязъл Wink


# 55
  • Мнения: 6 274
Благодаря ви, момичета, много сте мили.  Hug

# 56
  • Мнения: 9 776


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  PERSIA, KEMI, ♥.ПРАСКОВКАТА.♥., STEFKA.K! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО КЪСМЕТ И НАЙ-МНОГО ЛЮБОВ! без последното ние, Лъвиците, не можем да съществуваме. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 57
  • Мнения: 9 776
Стефи, забелязала съм, че когато човек се подготви за нещо много неприятно, накрая всъщност минават по-леко нещата. Да не кажа, че направо съм се чудила после защо толкова съм се притеснявала. Наистина няма безгрешни хора. Понасяш си последствията с вдигната глава и толкоз. Весело празнуване!

Джули, страхотно тату Peace. Много стилно и красиво!

# 58
  • Мнения: 3 898
Стефи, забелязала съм, че когато човек се подготви за нещо много неприятно, накрая всъщност.........

И това го има. Но на мен щото от вчера та до тая сутрин ми завря казанът и взе лееекинко да ми писва това все "Ииии. Какво станало сега. Аууу, сега к'во ще правим. Такава грешка значи...Тц, тц. Утре не знам". За мен тоталитаризмът отдавна свърши в тоя му смисъл на усещания и когато някой ме кара да се чуствам по подобен начин някак се изнервям.

Като се набуря вътрешно явно почвам по някакъв начин и да го излъчвам и... Бе шъ им таковам аз таковата с техните стресове. Па, да, грешка е, ама какво?

Абе щом забравих да пусна еmail на една жена във връзка с нейно запитване към мен за едни парцели... Да забравя нещо свързано хипотетично с възможността да имам някое и друго ойро... значи много се  е бил затоплил казаня.  Laughing

# 59
  • Мнения: 9 776
В такива ситуации си казвам: Човек като не е умрял, значи не е толкова страшно. И като си помисля какви хора и с какви проблеми има Sad, пък аз за какво съм се затръшкала, е няма смисъл просто. Станалото - станало. Не можеш да го върнеш. Айде стига го мисли, гледай си празника Hug!

Общи условия

Активация на акаунт