Жената ЛЪВ - IV част / Рожденната ни тема /

  • 14 421
  • 455
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 939
Не го мисля вече. Виж, че цъфнАх  пак у форумО.  Laughing.

# 61
  • Мнения: 6
хайде и аз да се запиша в лъвската тема.ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЧКИ!!!!!Да си пожелаем всичко най хубаво!!!!!

# 62
  • София
  • Мнения: 6 210
roni.ss, добре си ни дошла!

Чакайте сега да ви разправям... Баща ми и съпругът ми купиха на детето АТВ. Е, верно, купиха му и каска, ама сега се чудя дали в Пирогов предлагат абонаментно обслуждане  ooooh!!

# 63
  • Мнения: 3 939
Вени***, нали уж са с огромни колела? Освен да се научиш и ти да сядаш при него на седалката.  newsm78 Бегай за още една каска в такъв случай. Hug

# 64
  • Мнения: 6 274
Няма страшно, Вени.  Hug
Нашият батко има от миналата година, но не сме имали проблеми.  Naughty
Не е падал нито веднъж.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 210
Бегай за още една каска в такъв случай. Hug
Joy  Joy  Joy няма да ми е излишна!

Джули, а специална каска ли купувахте? Аз гледам - то са шлемове, то са визьори, то са кросови каски... Сложна работа се оказа!

# 66
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Малееее  ooooh! колко сте изписалииии.
Минавам само да поздравя рожденичкитеее
Да ви е честит рождения ден момичета: Персия, Кеми, Прасковката и на тебе Стефкеееееее!!! Да не се отървете от здраве и веселие!
 nbirthday newsm59  party023  ura  ura Gift

Ще се връщам после да ви чета, че тия дни нямам никакво време. Преразпределят ме на друга длъжност (май наистина взе да се усеща кризата) и сега ми се струпа страшно много работа по преместването. Моля ви се стискайте ми палци (сигурна съм че ще ми помогне) да мога да се реализирам на новото място за да не се налага да ни съкращават.

Добре дошла на roni.ss! При нас е весело  Grinning

# 67
  • Мнения: 6 274
Джули, а специална каска ли купувахте? Аз гледам - то са шлемове, то са визьори, то са кросови каски... Сложна работа се оказа!

Не, не сме.

# 68
  • Мнения: 116
 Добър вечер момичета-кокичетаа  Hug

 Минавам само да поздравя рожденниците, че нещо го загазих на мирно време и изобщо не мога да стоя на краката си. Лепнах някакво вирусче и ужасно много ме болят гърдите, гърлото ме подлудява, не мога да преглъщам и се чувствам адски отпаднала. Confused
 
 Първо честит Рожден ден на вчерашните рожденници, а именно на margo**, мъжът на Kamence и майката на wee.jess. Живи и здрави и много късмет, щастие и любов. bdbaloni hbday

 Честит рожден ден и на Persia, kemi, ♥.Прасковката.♥., stefka.k. Много усмивки и приятно изкарване на празника. Наздраве!  baloni birthday baloni

# 69
  • Мнения: 2 274
Да 'зема да се запиша и аз в Лъвската тема  Mr. Green!
За протокола, августовска лъвица - 10.08  Mr. Green!
Честито на рождениците от изминалите дни   bouquet! Да са живи и здрави   bouquet!
Момичета, кажете как отслабвате? Аз не обичам да пазя диета, мързелива съм, а имам 4 кила в излишък  Tired! Явно на плажа хората ще трябва да преглътнат ужасния вид на целулитното ми тяло  Sick!

# 70
  • София
  • Мнения: 6 210
Гери, оздравявай бързо  Hug! Спомням си една година как се бях разболяла точно около рожденния ми ден. На вън дърво и камък се пука от жега, а мен ме тресе студ!!! Никой не ми вярваше, че съм болна  Shocked.

Джули, а специална каска ли купувахте? Аз гледам - то са шлемове, то са визьори, то са кросови каски... Сложна работа се оказа!

Не, не сме.
Моя хубавец е на вилата с дядо си и там ще кара АТВ-то. Днес са се разходили до близкия град и купили някаква за 20-тина лв. Сигурно не е най-добрата каска... но се надявам и двамата да са внимателни. Баси, днес гледах шлемове за по 600 до над 1000 лв  ooooh!, егати хобито, дет си го намери тва дете!

benighted, ми записвай се деее! Не знам какво да ти кажа за четирите килограма. Аз съм от обратната страна, гледам да кача горе-долу толкова  Mr. Green, че съм кльощава като щека. По тоя повод все ми харесват жени, дет си имат от всичко!

# 71
  • Мнения: 71
Гери, да се оправяш бързо!!! Никакви yu5 Hug

benighted и roni.ss  Hug Добре сте ни дошли  Wink Колкото повече, толкова повече, както казва Мечо Пух  Mr. Green

Lord of the Dark - късмет! Всички палци стиснати Wink


Аз - май си лягам... Thinking Лека

# 72
  • Мнения: 71
ЧРД на Mira 1919!   bouquet Много щастие и любов!

Хайде и на кафе, момичета Wink


# 73
  • Мнения: 699
Еййййййй, как надуших кафенцето. wee.jess мерси  Hug Hug Hug  bouquet
И днес си имаме рожденичка. ЧЕСТИТО Mira 1919 ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ ТИ ПОЖЕЛАВАМ ОТ СЪРЦЕ.

Добре дошли на benighted и roni.ss    Hug Hug Hug

benighted само 4???????? Та то не си личи, аз трябва да се преборя с 10 кг.  ooooh! ooooh! ooooh! Добре че морето ни отпадна. Съвет ще ти дам щом не искаш да спазваш диети, спри да ядеш бял хляб (и продукти с бяло брашно), сладко, газирано и яж редовно на 4-5 часа гледай да хапваш нещичко, за да не оставаш гладна и после да тъпчеш. А така премахваш и желанието за ядене на сладки неща.

Вени*** благородно ти завиждам за проблема с напълняването, хайде да се сменим, че взе да ми втръсва толкова години все да внимавам какво ям. Тая сутрин едва се нахлузих в един панталон и направо изпаднах в паника, но да мине утрешния ден и се стягам, че скоро ще трябва да ходя гола. Обещала съм на фъстъчка торта и да духаме свещички, та едва ли ще пропусна да си хапна.

Lord of the Dark Имаш силно стиснати палци и от мен. Сигурна съм, че ще се справиш, лъвиците сме оправни. Аз от 09.2008 съм също на нова длъжност и бях много ошашавена дали ще се справя, но видях, че мога и ставам все по-сигурна в себе си.

Желая ви хубав ден.

# 74
  • Мнения: 668
Добро утро и от мен. Благодаря за кафенцето
Честит рожден ден на вчерашните ни рожденички, че ги пропуснах  Hug newsm59
Честит рожден ден и на Мира /която ми е бивша съученичка от средното, разпознах я  Hug/ Мноооого здраве и любов и пожелавам   bigdance2
Малеее  4 кг. направо ти завиждам benighted аз имам ОЩЕ 15
Lord of the Dark с теб сме  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Гери, дано се оправиш бързо, че лятото е много неприятно да си болен  Hug и аз се опитвам да се преборя от седмица с едно възпалено ухо Tired

Общи условия

Активация на акаунт