Нормално ли е теглото ми?

  • 14 064
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
   Ето едно тестче, в което можете да видите отговора на този толкова често задаван въпрос: Дебела ли съм?

http://dieti.gbg.bg/index.php?option=com_content&task=view&a … =29&Itemid=50

# 1
  • Мнения: 1 844
според теста съм с идеално тегло. Whistlingа според мен трябва да отслабна поне още няколко килца,за да е наистина добре. Thinking

# 2
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 142
Според теста и аз съм перфектна , а всъщност не съм. 161- 57 кг. От днес се заемам по въпроса с излишното . Дава ми долна нормална граница 49 кг. Няма да съм максималистка , но поне 51- 52 кг ще гоня. Не се чувствам тежка , обаче като се погледна в огледалото ми се реве , като трябва да облека нещо от миналото лято , направо мразя себе си.

# 3
  • BG
  • Мнения: 2 217
Според теста, съм с нормално тегло 167см, 63кг. Най-добре се чувствам когато съм 52-54кг. Тъй като бях 88кг преди да родя и имайки предвид изходната точка, желаните килограми са доста оптимистични, но се надявам поне да ги приближа ...  Peace

# 4
  • Мнения: 1 629
И на мен ми дава нормално. При ръст 170см 63кг. Идеалното ми е 60кг, а минимума е55 кг, към който всъщност аз се стремя Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 599
и на мен даде  "  Вашето тегло е нормално!  Нашите поздравления. Вашето тегло е в здравословните граници " но трябва поне още 5-6 кг да отслабна, за да мисля и аз така  Blush

# 6
  • Мнения: 93
и на мен ми даде нормално тегло ама и аз не мисля така,едно 3-5 кила ще е хувабо да махна

# 7
  • Мнения: 4 806
хъм, на 200 грама от идеала Simple Smile
приех поздравленията
Нали сме наясно, че с три параметъра е невъзможно да се определи идеалното тегло?
Това си е просто една яко груба сметачка, но няма лошо ..

# 8
  • в моя свят
  • Мнения: 849
На мен ми показа,че съм много слаба и има риск за здравето ми  Mr. Green.....не мисля така просто съм си нормална-164см.-50кг. Минимума дават 51.1.а максимума 67кг  Shocked Ако стана 67кг. на моя ръст и структура ще съм като слон Joy

# 9
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Съгласна съм с теста, посочва ми идеално тегло 63,6 кг за моя ръст 1,74 и наистина, когато бях толкова, изглеждах и се чувствах добре. Имам да сваля 15 кг  ooooh!

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 380
Според теста, за да съм с идеално тегло, трябва да сваля още 1,300 кг. В момента съм 62 кг при ръст от 170 см и като цяло се харесвам, но бих се лишила от 2-3 кг.

# 11
  • Мнения: 1 763
Аз съм под нормата- 167см, 47кг. Според теста при мен съществува риск от клинични проблеми, каквото и да значи това. Аз се чувствам идеално с това тегло. Докато слабеех след раждането, имаше един период, в който бях 53 и тогава изглеждах най-добре, но явно организмът ми нямаше нужда от толкова кг и бързо свалих излишните.

# 12
  • Мнения: 62
на мен също ми дава, че съм в нормата, но за идеално тегло ми посочва 59 кг - общо взето точно към толкова се стремя сега и на това тегло се харесвам най-много Peace

# 13
  • Мнения: 41
И на мен ми дава, че съм с идеално тегло. За мен идеално ще е ако сваля 2-3кг.

# 14
  • Мнения: 348
Аз пък имам да свалям 5 килограма до горната граница  Crazy Никой ли с наднормено тегло не отговаря в темата  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт