Нормално ли е теглото ми?

  • 14 067
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Всъщност теста е ориентировъчен.При дадени килограми и височина всеки може да има различен процент мазнини и различен процент мускулна маса ,като втората тежи много повече .Така,че теста не е съвсем обективен. Wink

# 16
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И аз съм в нормата, чак съм за поздравления, но това не значи , че съм доволна от теглото си,без да съм максималист.

# 17
  • Мнения: 309
Всъщност теста е ориентировъчен.При дадени килограми и височина всеки може да има различен процент мазнини и различен процент мускулна маса ,като втората тежи много повече .Така,че теста не е съвсем обективен. Wink
Съгласна съм с kloie .

Според калкулатора съм слаба , а не мисля така - краката ми са дебелички . Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 224
Тестът наистина е ориентировъчен, не е съобразен и с възрастта. Не може да се очаква, че момиче на 25 год ще тежи колкото жена на 45, например. На мен ми показва, че за ръст 168 идеалното тегло е 59.3  Shocked. Та аз на 55 не мога да се понасям!

# 19
  • Мнения: 23
Всъщност теста е ориентировъчен.При дадени килограми и височина всеки може да има различен процент мазнини и различен процент мускулна маса ,като втората тежи много повече .Така,че теста не е съвсем обективен. Wink
Ето как приблизително да се сметнат мазнините: http://lubomirivanov.com/1322

# 20
  • Мнения: 288
Минимум: 56,2    идеално тегло: 62,1 (това, което искам да стана)   Максимум: 73,7

Вашият индекс на телесна маса "ИТМ"
(индекс на "Quetelet") e: 23,7
   
Коментар на Вашия резултат:

Вашето тегло е нормално!
Нашите поздравления. Вашето тегло е в здравословните граници.
 

# 21
  • Мнения: 621
Мдам хора разни, при ръст 168 на 64 се намирам пИрфектна, направо не мога да си представя как ще изглеждам под 60 кила, въпреки че ще се пробвам до 58 да ги докарам, ноооо под тези килограми със сигурност ще съм скелет  newsm78

# 22
  • Мнения: 112
На мене ми даде нормално при 155 см, 46 кг, но кажете не мислите ли че трябва да сваля 4-5 килца?

# 23
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Аз си знам, че теглото ми е нормално за ръста, ама ми е неправилно разпределено. Ако можеше от това, дето е под кръста, да се качи едно известно количество на "балкона", щеше да е супер.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1
Тая тема е пълна с дами с анорексични наклонностти.

# 25
  • Мнения: 4 678
Аз си знам, че теглото ми е нормално за ръста, ама ми е неправилно разпределено. Ако можеше от това, дето е под кръста, да се качи едно известно количество на "балкона", щеше да е супер.  Rolling Eyes
..разбира се ..тези тестове са много спорни...защотно жени на еднаква възраст,кг ,височина..може да са много различни..едната е спортна натура/с повече мускулни кг/..а другата  е наляла повече в дупето и талията...а тежат еднакво Peace
..гледайте огледалото..не кантара  Hug

# 26
  • Мнения: 228
Всъщност теста е ориентировъчен.При дадени килограми и височина всеки може да има различен процент мазнини и различен процент мускулна маса ,като втората тежи много повече .Така,че теста не е съвсем обективен. Wink

ЕГН- то също е важно , не може да се сравняват 20год. с  40год.

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
5 кг. ме делят от идеалното тегло Tiredточно толкова трябва да сваля и по моя преценка

# 28
  • Мнения: 1 843
5 кг. ме делят от идеалното тегло Tiredточно толкова трябва да сваля и по моя преценка
И мен също,но не мога да ги сваля тези 5кг. и това си е Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 647
Да, този тест винаги ме е изумявал. Според него съм в нормата, дори за да достигна идеалното тегло трябва да кача 1.5 кг. Всъщност аз искам да отслабна 2 кг......

Общи условия

Активация на акаунт