За косата на родилите мами

  • 1 974
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
И моята е дълга и не ми се ще да я подстригвам.
Веднъж ми се е случвало да имам як косопад, вследствие на стрес след една катастрофа- направо ми падаше с кичури, мислех че ще оплешивея, ама ми се оправи за няколко месеца с повече маски и подхранване. Simple Smile Не се наложи да се подстригвам, само върховете си взимах.

# 16
Znaya che Pantogar e dobar produkt i pomaga no dokolkoto mi e izvestno ne e evtin. Joy

# 17
  • Мнения: 2 274
Вече трети месец косата ми се сипе. Кошмарно е. Правя си маски със зехтин,  няк`ва оризова си клепам - нулев ефект. С толкова мъка я отгледах по-дългичка (много ме дразни, ей) и едва се сдържам да не отида да ме направят а ла гарсон.  Като се сетя, колко ще съжалявам, обаче...  ooooh!
Все още кърмя, но след първата ми бременност и 6- месечно кърмене нямах косопад (или поне не си спомням).
Дайте още идеи - готова съм даси сложа всичко на косата, само да спре да пада.  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 952
То какво да я  клепаш външно...., тва са си  хомонални промени .....,но поне за успокоение...нали казват ,4е щяло да мине..и да се възстанови ...ооооо    успокоих се....то ако не  се  възстановяваше представете  си след  3-4  деца какво ще  стане .... #Crazy   

 hahaha  шегувам се ....горе главите ...и двете ...опа! тук са само жени .... newsm78

 Peace

# 19
  • Мнения: 154
спасих си косата с ампулите "Клоран". Съдържат екстракти от много билки и поне при мен бяха доста ефективни. Имам останала 1 кутия, ако някой се интересува да пише на лични

# 20
  • Мнения: 6 155
Момичета, колко време след раждането е нормално да пада косата?
Според фризьорката ми - до 3год. след раждането  Close

# 21
  • Мнения: 1 735
Колкото и да не ви се иска да е така: най-ефективната маска против косопад е чесъна и външно(като маска) и вътрешно.
Голяма смрад,с гарантиран резултат! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 186
Колкото и да не ви се иска да е така: най-ефективната маска против косопад е чесъна и външно(като маска) и вътрешно.
Голяма смрад,с гарантиран резултат! Mr. Green

Стига бе! Чесън! Сефте чувам. newsm09
Само това не съм си клепала на косата още! Crazy
С тая маска със сигурност ще прогоня всички вампири от града и околията!  Mr. Green  tongue

# 23
  • Мнения: 7 186
Според фризьорката ми - до 3год. след раждането  Close

Ти съвсем ме отчая... Tired

# 24
# 25
  • Мнения: 3 777
Аз също се бях отчаяла.
Отидох и си купих от всички видове ампули за косопад и си слагагах през ден на измита коса.

Себорал форте, също помога.

Маска със зехтин, яйце и витамин Д - този бебешкия.

Шампоан Фитовал.

Много разтворими витамини, Калций, Магнезий, Цинк и фолиева киселина.

Изглежда много, но аз се бях стреснала. Сега косопада спря, ноктите ми се оправиха.
А имам коса до кръста почти и не ми се режеше.

Дано не съм пропуснала нещо Rolling Eyesако се сетя ще добавя.

# 26
  • Мнения: 2 673
и аз почнах Себорал форте и значително е намалял косопада , иначе беше ми писнало да чистя сифона в банята!

# 27
  • Мнения: 6 164
Моята косичка е с такъв тънък косъм, допълнително съсипан от третиране, че ако тръгне да пада, както го описвате, нищо няма да остане!  Shocked

Това за 3-те години е някакъв фантастичен нискобюджетен филм - изобщо не ми звучи достоверно! Crossing Arms
За няколко месеца до година с маски и витамини от храната ще се оправи, сигурна съм. Пък ако е зор има разни скъпи ампули продават, не може да не се спаси положението! Peace

# 28
  • Мнения: 579
Докато бях  preggo много ми капеше,направо ме беше страх да се реша,но

сега е видимо много  по-добре.Не капе толкова много,а и придоби малко блясък,

но разбира се пак е зле,не е като преди да забременея,но се надявам че скоро нещата

ще се нормализират.

# 29
  • Мнения: 6 155


Това за 3-те години е някакъв фантастичен нискобюджетен филм - изобщо не ми звучи достоверно! Crossing Arms


Естествено, че не на всички им капе косата 3 год. На едни може да е няколко месеца, на други година, но максимум  до 3год. е възможно /не задължително/ да има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт