Режимите на Ипократис 13

  • 70 165
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


 Вчера мислех да не правя сводният ден... но го направих. Не преядох , но не бях по режима. Вечерта като се прибрах съпругът беше направил вечеря и не ставаше да откажа. Но днес започнах и съм стриктна.

arksi_ много интересно ми звучи такава почивка... но и при мен не може да стане  Tired


Проки то лакомията май е при всички... ужас... Ако някой ни гледа отстрани ще се спука от смях -  hahaha мъжът ми и синът ми злояди а жената лакома . Да можех и аз като тях да бях злояда и да питам : Ама всеки ден ли трябва да ям??? (цитата е на синът ми  Joy )


Хайде много  Hug и се надявам да сте режимни


П.С. Гиги нали си режимна???

# 16
  • Мнения: 12
аз не съм твърде режимна, но нарушавам с диня - пак най-добрия от всички възможни варианти  Joy Joy
инак съм наред, поне засега .....

Айчо, много деца са така, да не ти казвам аз колко злояда съм била, майка ми тръпки я побиваха като си спомнеше ....а сега кво???

Гиги с тая сватба съвсем са отказа от дисциплината май .....

аз пък досега спах с дребния и съм хепи, то било добре да се наспиш като хората ....
ся ще пия кафе докато той още дреме, и после - ай марш навън по улиците ......

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте,
аз чета темата от около 8 месеца, но сега реших да се включа да споделя с вас моята история. Бях при Ипократис през ноември 2008 г и започнах режима му, ходих още около 5-6 пъти и спрях, защото нямах време, въпреки че си бях платила. За около 6-7 месеца свалих 7 кг, но последните месеци нито кг надолу и това много ме демотивира. Започнах да хапвам малко повече, но нито нагоре нито надолу. Имате ли режим, който д ами помогне в случая или споделете дали сте стигнали до това положение и вие и какво правите. За инфо започнах от 72 кг, височина 162 см.

# 18
  • Мнения: 12
Добро утро, момичета, хайда да пием по  Coffee и водица ...
как беше уикенда? режимен или вятър?
Айчо, за тебе знаем, че си стриктна, аз си имах редовните издънки - вчера половин сварена царевичка и повече диня отколкото трябваше, ама квото такова
чувствам се лекичка, ако и да ще ми идва до седмица, а и съм подута, така че това чувство за лекота е супер  Mr. Green

Ивелина7777, трябвало е да намериш време  и да отидеш на консултация при Ипократис. Той е диетолога, все пак. Аз не съм ходила при него, защото не живея в София и нямам възможност да пътувам толкова, но пък съм изчела много, включително и всички теми до тук, та знам, че режимите му са балансирани и идеални за трайно сваляне на килограми, е, не е лесно, ама то лесно няма
няма причина да не отслабваш, ако си стриктна и нямаш здравословни проблеми (например ако си в момента на хормонално лечение, силно се съмнявам, че ще свалиш и 2 грама)
калориите се движат около 1000-1200, толкова организма гори на ден за да диша и да поддържа дейността на вътрешните органи, така че .....
не знам, едва ли някой ще може да те посъветва нещо разумно
по-добре отиди при него, или пък щом си ходила вече, по мейл потърси консултация ....

# 19
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


  Събота и неделя бях режимна. В неделя имахме гости  Whistling колко ядене имаше и колко вкусотийки  Crossing Arms не ми се говори  Naughty но аз бях на шопска салата  Rolling Eyes и цяла вечер си хапвах салата. Най - трудно ми беше като сервирах сладоледената торта  Flutter но и на нея устоях. Днес ми е 3 ден от 2рата седмица и няма да се предавам (особено като видях , че нищо не ми става от гардероба освен 1 пола и 1 панталон)



Проклетница и аз като съм много гладна се залъгвам с диня. Не знам колко деца са злояди , но около мен всички много ядът и са доста пълни.... даже едното е с около 12 кг по пълно от синът ми  Shocked не че искам да е пълен ситния... ама ако може поне  hahaha 3 кг да му дам от моите  Flutter



Ивелина7777 добре дошла   welcome  Ипо започна ли да ти променя режима( да ти  увеличава храната)???? Със сигурност трябва да спреш твоя режим понеже си свикнала на него - единия вариант е да избереш някой   от нашите режими и да пробваш  с него ако не стане отиди най - добре при него.... Ти правиш ли свободният ден (7мият)

 Hug

# 20
  • Мнения: 4
Привет отново! Да ви кажа спрях да ходя при Ипо, защото нищо не променяхме по режима около 3-4 месеца, и последния път като отидох той ми каза, че нещата вървят много добре и дори ми махна част от храните, като остави празно място и каза, че аз ще избирам какво да ям. А за свободен ден си правя в събота, а не в неделя дори той каза, че обмисля да смени неделята, защото е по-лесно в първия почивен ден да си хапнеш добре и после неделята лесно се спазва след голямото ядене. Честно да ви кажа мисля, че се поотпуснах, защото реших, че и да ям и да не ям нищо. Може ли да ми кажете дали мога да си почна пак от първоначалния си режим. Честно казано не ми се ходи, не заради парите, ами като цяло разбрах, че за да отслабнеш трябва да внимаваш какво ядеш, да си правиш свободен ден и ако може и малко повече да се движиш.
Включих се също да ви кажа, че освен че сте много забавни докато си пишете /особено Прокли/, бях по-спокойна, че дори и да сгреша някои дни не съм само аз. Влизам чета, че пак някой се е издънил и си казвам, че не е толкова фатално...  Grinning

# 21
  • Мнения: 12
Добро утро, айде на кафетата   food010  food010
аз пък не мога да се стърпя да не се изфукам - вчера беше един съвършено, ама съвършено режимен ден!
е, по моите си стандарти де - хапнах си и малко диня бонус, но нищо повече, а и динята беше малко
лъжичката катран в меда е, че кантара не ще да ма уважава и не мърда, мамка му, ама то щото чакам червения период от месеца, а аз се подувам десет дни преди тва .......ех, няма справедливост на тоо свет

Айчо, ти си мойта пътеводна светлина!!!!  Hug
как няма да ядеш торта бе????? тц,тц, ти не си човек .... Mr. Green

Ивелина7777, ти си стигнала да нашата изпатена истина - НЯМА отслабване, ако не внимаваме кво ядем и ако не се  движим, хубаво, лошо -  тва е положението, демек никоя диета не е панацея, всичко ние си правим
аз и по чуждо ходих, дето ме занася Гиги, и пак се върнах с подвита опашка  Joy
тези режими са най-балансирани
взимай си първия режим и си почвай стриктна по него, нека видим кво ще стане за месец
ако не даде ефект - ще смениш, в старите теми има много публикувани режими на момичета, които са ходили при него

лек и режимен ден на всички   bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 599
   Здравейте момичета,


 След свободният ми ден вече видях 55.200 кг и съм много щастлива - 2 кг за 10 дни и един от тези 10 ми беше свободен  Flutter доволна съм... амбицията ми е пак да се видя много слаба Wink



Ивелина7777  има една малка грешка , която правим всичките -  след като ни постави на свободно хранене ние започваме да ядем каквото и колкото си искаме и от това качваме. Свободното хранене което ти е дал е означавало ти да избираш какво да ядеш , но подобно на твоя режим (например пилешко, телешко, риба със зеленчук  ;2 яйца с черен хляб и зеленчук, салата със сирене, кисело мляко със хляб и тн...  hahaha ех колко лесно било да съветваш  Laughing Моят съвет е да започнеш друг режим не твоя ... ти вече си свикнала на него... А иначе моят свободен ден никога не е бил неделя.... обикновено петък или събота  Hug

проки  благодаря за кафенцето   bouquet А иначе аз съм най - добре когато не опитвам сладкото  Whistling понеже опитам ли го  Sick никога не успявам както Ипо  ме съветва хапни едно парченце а не  Naughty по - добре да не опитвам иначе   chef всичко изяждам до край


Гиги къде си  Heart Eyes


 


# 23
  • Мнения: 4
Здравейте,
аз като написах свободно хранене имах вредвид, че се придържах по режима. Айчо, моля те изпрати ми някой от вашите режими, които мислиш че е подходящ за мен в тази ситуация. Незнам от колко си започнала , но 55 кг са перфектно постижение. като се замисля и разбирам, че като спрях да свалям и вече не ми се спазваше стриктно диетата ми. Ипо ми беше казал, че ще ме направи 58 кг, но аз и на 60 кг ще съм доволна.
Благодаря ти!

# 24
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета
вчера беше още един режимен ден, само динята в добавка, ама нея май вече няма и да я броя
така де, изпишквам я после ... Mr. Green
кантара не мърда, ама тва е от гадния цикъл, дето ще ми идва, щото пък се пъхнах таз сутрин в един панталон, дето ми беше опънат преди десетина дни, а сега си ми баш добре .... ура!

вие как сте, режимни????

айде, стриктни, добрички и слабички   bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 492
От утре съм при вас .

Килограмово съм на 10 кг от крайната ми цел , но в случая не килограмите са ми приоритетни .
Следя основно мерки и за момента съм повече от доволна ! Simple Smile

Взела съм си уникална вечерна рокля , след 2 години диетуване си я заслужих с право .  bowuu
На 15 ти съм на сватба , остават 9 дни , за които мисля да направя последен напън .

# 26
  • Мнения: 12
Пуки, ти много се измъчи, обаче пък и страхотни постижения   bouquet

айде, идвай, че тука много оредяха редиците   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 492
Пуки, ти много се измъчи, обаче пък и страхотни постижения   bouquet

айде, идвай, че тука много оредяха редиците   bouquet

Аз измъчена ...  Mr. Green
Ако можеше да ме видиш , никак не изглеждам измъчена .  Simple Smile
В момента бера плодовете така да се изразя на всяко едно усилие през последните месеци .

# 28
  • Мнения: 12
абе 2 години диета ......недей ти така, не е лесно   bouquet

# 29
  • Мнения: 910
Здравейте, момичета!
решила съм от понеделник да започна някой режим,но все още се чудя кой да е, а и смятам да започна пак да си спортувам(определено ми липсва)
може ли да помоля arksi_ и Прокли ако имат възможност да ми пратят някой
лек и успешен ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт