АВГУСТ започва в този час, радости да донесе за нас

  • 12 607
  • 332
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 574
честито момиче Глори ,да ти е жива и здрава малката мома много късмет на тей очакваното и желано дете  .от здраве и щастие да не се оттърва . Hug Hug Hug

# 16
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Честита дъщеричка Глори, да ти е много здрава.

# 17
  • Мнения: 3 621
Глори, да ти е честита жива и здрава малката Таня, да ви  донесе много щастие и усмивки

Хайде и аз да се запиша, и да пожелая много хубав месец на всички и много положителни емоции, а на малчовците да са здрави да слушкат да папкат и да щуреят
Иначе ние сме добре, вече го захранвам Шошко, но мноого неуспешно, отказва да яде каквито и да е пюрета, хапва единствено бананова каша другите ги плюе. Преди 2 дена падна от дивана, изкарах си акъла и ревах цял ден, а той дори и не заплака, явно като се е обърнал по корем са му виснали крачетата и му е натежало дупето и го намерих по корем, вече не мога спокойно нито да му измия шишетата нито нищо.
Аз нали съм малко параноича водих го и на кардиолог защото реших че има някакъв проблем със сърцето, като обясних какви са му симптомите лекарката много ми се смя, но все пак му направи ехография, доплер и всичко което се полага и каза че сърчицето му е отлично.
На 20 юли тежеше 7100 гр и 66 см, утре пак сме на консултация и ще видим колко е пораснал
Улях се ама нали ви обичам знам ще ми простите  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 493
Честито изстрадано щастие на мама Глори

# 19
  • Мнения: 7 114
Добре, че не изтървах тази прекрасна новина!!!
Глоренце, честито завърнало се щастие при теб! Да бъде жива и здрава перфектната Таня! Да сгрява сърцето ти и да по препълва от щастие и гордост!
На теб - бързо възстановяване!
   bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 959
Честито на мама Глория !
Нека малката Таня бъде много щастлива, много здравичка и добричка !


Ние сме добре, Мария изкара нещо вирусно, но вече е почти възстановена, само дето пропусна плажа  Wink Но пък за сметка на това ходи на плуване два пъти седмично  и се справя чудесно.
Ники расте и ме изненадва с нещо ново всеки ден  Simple Smile Започнахме бавничко да се захранваме, засега предпочита по-сладичките пюрета, за разлика от кака си .
Цунки на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 510
Честита дъщеричка на мама Глори,да ви е жива,здрава и да ви радва много!
 newsm51

# 22
  • Мнения: 3 091
Честита дъщеричка на Глори! Страхотна, невероятно радостна новина!
пожелаваме им много здраве, късмет и щастие!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 123
Честита малка принцеса , Глоре! Да ви е жива и здрава ,много щастлие ви желая !     bouquet


Ние се завърнахме снощи от Бургас ,изкарахме ужасно море. SadПървите 3 дни беше много хубаво,Жорко много хареса морето,едва го вадехме от водата.После обаче се разболя.Започна с 2 дни температура.След това започна по-голям ужас.Започна още през нощта в сряда с ужасен сън - оставих Жоро в количката на една поляна пред свеки и се качих до тях ,изведнъж заваня адски и изтичак да взема Жоро.Нямаше го в количката,лежеше в една локва покрит с вода целия,развиках се вдигнах го на ръце,не дишаше,беше лилав,със затворени очи......събудих  разтреперена.Сутринта реших да не ходим на плаж,макар че нямаше  вече Т.Отидохме на една площадка ,той подремна час  и реших да го нахраня.Отказа ми,но с упорство успях да го нахраня с половината поне.След 30 мин. както уж играеше дойде ,гушна се при мен и започна да помрънква,след малко повърна огромно количество на фонтани.Аз бях омазана от косата до чехлите,той също.След малко пак същото.Обадих се на мъжът ми да дойде да ни вземе.Гушнах Жорко на една пейка,а той бял като платно,отпуснат и леден.Моето щуро момче,което за 2 мин. не мога да го накарам да се спре,седеше неподвижно .Пред очите ми непрекъснато картината от съня ,как го държа в ръце отпуснат и недишащ.Не спирах да плача,умирах от страх.Прибрахме се и пак повърна,започна и разтройство - 5-6 пъти за час.Ядене никакво,течбности също отказваше.Успя да дремне 2 часа и после беше малко по-добре.Пийна водичка и спря повръщането,но не и дрискането.На следващият ден дриска 12 пъти.Днес тъкмо мислех,че се пооправя,защото ака 6 пъти само,но той пък отказа вечерята и повърна 2 пъти. SadУтре ще го водя на лекар пак , но то вече едвали има с какво повече да се лекува.Дано не ни вземат в болница и да ми се оправя бързо слънчицето ,че вече едва едва издържам,а то милото толкова е отслабнало.

# 24
  • Мнения: 3 166
Зоренце, съжалявам, че малчо е болничък.  Sad Изкарали сте много тежки дни. Искрено се моля утре Жори да е по-добре и да се събуди жизнен и свеж, та дано ви се размине посещението при доктора. Знам колко е мъчително за мама детенце да е болничко и да няма желание за игра, а просто да стои унило.  Sad Ти си знаеш, ама да си кажа - колкото може повече течности да приема, това, че не приема храна не е така проблемно. Мина времето, когато се считаше,че болният трябва да се храни, за да пребори болестта. Но тучности му трябват. Знам, че си го знаеш това. Вярвам, че бързо ще овладеете нещата. Пробва ли някакви бабешки илачи за разстройство? Гушам ви силно и двамцата. Hug

П.С. За съня не се тревожи. Знам, че е плашещо, имала съм зловещи сънища за Вики като бебе. Според мен просто в съня се отразяват страховете ни. Нищо не значи, милинка.

# 25
  • Мнения: 419
Честита радост, Глори! Да е жива и здрава малката принцеса Таня и да ви носи много щастие и усмивки!

Зори, миличка, съжелявам за огромната уплаха която си преживяла. Моля се Жори да оздравее бързо !  Hug
Светле, отначало не знаех много къде отиваме, ама по пътя разбрах че е близо до Карлово и започнах да уговарям милото да се отбием на отиване или на връщане, но не бяхме сами с нашата кола и нямаше как. За другия път обаче ми е обещал. На мен също много ми се иска да се видим. Толкова много съм се затъжила вече! Hug
Желая един хубав и слънчев месец на всички! Обичам ви! newsm51

# 26
  • Мнения: 1 369
 Новият месец е започнал с прекрасната новина за Глорето и Таня! Честито щастие на мама Глори! Дай боже Таня да расте много здрава и щастлива, да бъде усмихнато и весело дете и с много късмет в живота!!! Глоре, бързо възстановяване!

 Зори, бързо да оздравява Жорето. Имам разни познати, които не водят децата на море докъм 5 годишна възраст... Сигурно за да си спестят преждевременното побеляване... Всъщност не знам кое е правилното. Аз сигурно пак ще я заведа, ама тоя път с мнооого свито сърце. Догодина.

 Днес направихме прощъпулника. Може да нямаше много гости, но затова пък се бях постарала:) Нещо не прецених времето и погачата още не беше втасала, когато гостите се появиха. На тортата украсата се разтопи, но нямах време да я махам и се опитах да превърна дефекта в ефект, не знам дали се получи. Вместо цветни крачета- обувчици в цветни локвички:) Но пък беше вкусно и се изяде:)) Хайде почерпете се за бързоходните крачета:)
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187775&pid=13952461
 Бела много се забавлява, успя да направи доста бели, които по принцип не й се позволяват. Похапна си обилно:) Като я изправихме пред масичката с предметите, най-напред взе гребена и се среса, след това четката за зъби и си изми зъбите и после термометъра. Може коконката да ми наследи професията, знае ли човек:) След като извъртя предметите, свързани с медицината и козметиката, се насочи към адвоката и накрая към журналиста. Ама те не се броят, нали само първите 3. Няма значение какво, важно е да си обича професията,която ще избере, да й е на сърцето... и най-вече да ми е здрава Praynig

# 27
  • Мнения: 3 166
Може коконката да ми наследи професията, знае ли човек:)

Тъкмо това и аз си помислих.  Grinning Да ти е жива и здравичка, пък каквато и професия да избере все ще ви прави щастливи.  Heart Eyes Ох, а как ми се дояде от тази тортичка.. с какъв желатин желира и за колко време стегна - кажи  сега. Mr. Green А защо няма повече снимки от самия прощъпулник - тайно си порових из албумите ти, но не открих нищо.  newsm78

Електра, имаш си оправдание - признавам. Ама за следващия път няма измъкване. Успя ли поне да си отпочинеш? Heart Eyes Hug

# 28
  • Мнения: 1 163
Добро утро милинки

Зори,много лошо така като са болнички децата Sad.Дано бързо да се оправи сладурко Жорко Hug

Ники ти си невероятна кулинарка  chef,просто нямам думи.Всичко изглежда чудесно.А Белка хубавелка да ви е здравичка,пък времето ще покаже каква професия ще избере.

Лека седмица Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 7 114
Честит рожден ден, Красунче! Още мъничко остава до един много прекрасен подарък! Затова ти пожелавам за следващия ти рожден ден вече да нямаш никакви прегради за пълно щастие!    bouquet
Зори, да се оправя Жори.  Praynig Много целувки от нас и още днес да ти бъде "старото" щураче.  Heart Eyes
Ники, тази пита е прекрасна! Честит ви прещъпулник.  Grinning А за професията нали знаеш, че у нас имам един образ, който ще ходи да му видят зъбите, но при една страхотна млада стоматоложка с руси къдрици.  Mr. Green
Днес ще трябва да успея да напъхам два гардероба дрехи + количка и още сто неща в една малка кола. Дано не си забравя шофьора или бебето.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт