АВГУСТ започва в този час, радости да донесе за нас

  • 12 614
  • 332
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Айде :кой спревари - той завари. Mr. Green
Тъй то - като сте поспаливи, аз ще пусна темата.Заглавието е провокирано от факта, че  все още е първият час от месец август. С най-искрено желание месецът да е благодатен на прекрасни новини, емоции, много поводи за радост и усмивки за всички ни. Да ни остава време да поспрем и да се замислим за хубавите неща в живота си. Защото истина е, че ни е отнето много, но също така истина е, че сме богати на нещо много важно - близки и приятели, които много ни обичат и са винаги до нас в миговете ни на изпитания.  Peace

Да кажа ли, че много ви обичам? Ще се надуете, ама ай де, тъй като съм благородна душа - обичам ви! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много при това!

http://misli.hit.bg/hasanyonetoldyou.html - дълго е,но ще се радвам ако го изгледате докрай

Честит Рожден Ден, Ради! Жива и здрава да си - и ти, любимите ти хора! Искрено ти желая много поводи, които да извикват усмивка на лицето ти! И да знаеш -липсваш!

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 00:44 от svetlana_78

# 1
  • Мнения: 1 163
Добро утро,
пу втора Mr. Green в новата темичка,
нека този месец ни донесе само щастливи моменти,нека няма сълзи от мъка в очите,нека бъдем здрави и обичани!

Светле,аз просто нямам думи...................страхотно е,пък и добре си  Cry,нали съм на тъжна вълна........................
А,и да ти кажа и аз те ОБИЧАМ Hug Hug Hug Hug

 bdbaloni Раде,пожелавам ти много щастие и любов  bouquet

На всички желая един прекрасен уикенд Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 016
Привет и от мен! Ще се радвам в тази темичка да четем само приятни новини !
Лек  ден на всички другарчета!

# 3
  • Мнения: 510
Светле,благодаря за хубавата темичка,а това са любимите ми мисли,много са истински.
http://misli.hit.bg/dontever.html а това е любимото ми,четях го десетки пъти след като загубихме синчето си.И сега плача на него,но ме зарежда с много сили
Момичета и аз ви обичам  bouquet

# 4
  • Мнения: 493
Цоп и аз в новата темичка,дано ни е на късмет Hug  bouquetИ аз ви обичам много разбирасе,не знам ако не сте вие какво ще правя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • на дъното
  • Мнения: 1 551
Хайде да ни е честита новата темичка и само радости да споделяме в нея.Светле  Heart Eyes Hug
Честит Рожден Ден Ради!Много здраве ти желая и поводи за усмивки.
Денис белята малко е хремав,но ме съмнява да е от зъбите които напират с голяма сила да се покажат и скоро може да се озъбим  Laughing,но в понеделник сме на лекар та да видим какво ще кажи педито.
Лек ден на всички   love001

# 6
  • Мнения: 7 122
Честит рожден ден, Ради! Където и да отидеш да те съпътстват здравето и обичта на близките ти! Не сме ви забравили. Целувки на Вики!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хайде, записах се. После ще пиша в края на месеца най-вероятно.  Mr. Green Тези дни изчезваме на гости. При късмет и някой ранобуден шофьор може и до морето да стигнем.  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 166
Имам огромното удоволствие да ви съобщя, че снощи в 20,20 часа Глорето е станала мама на мъничката принцеса Таня - 3650гр. и 52 см. Мама звуи добре, каза, че раждането е минало леко и бързо, имат мъничко проблеми, но нещата са под контрол.

Добре дошла на белия свят, мъничка Таня! Вярвам,че ти ще успееш да върнеш усмивката на лицето на мама!



Глоренце, така съм щастлива за теб...  Hug  bouquet Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 377
Хайде и тук честито на мама Глория , newsm51  да е много здрава малката Таня и върне щастието в живота на мама!
Страхотна новина за началото на месеца и темата! Hug

# 9
  • Мнения: 1 163
Ех,че хубава новина Grinning
Честито на мама Глория  bouquet и бързо възстановяване
Добре дошла на малката Таня,много здраве и щастливо детство и желая Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 686
Честито мамо Глори! Добре дошло бебе Таня! Много щастие на всички ви!    bouquet
Най-обичам да чета такива новини и нека новата тема се пълни само с вести за зелени светлини, 2 чертички и бебчета Peace Късмет на всички!
Ради, честит рожден ден! Много здраве, любов и сбъднати мечти!   bouquet

СветлеHug чувствата ни са взаимни  Heart Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Чудесно начало на новия месец  Grinning
Честито бебе Таня на мама Глори! Нека да расте здрава и да озарява дните ти с много щастливи мигове  Heart Eyes


Съжалявам, че не можах да организирам среща, но нещо нямах сили. Бях се настроила положително, че всичко ще е успешно и това ще е последната ми манипулация, но уви. Психически съм изморена ужасно.
Хубав месец ви желая  Hug

# 12
  • Мнения: 1 008
Колко хубава новина!
Добре дошла мъничка дългочакана Таня! Расти здрава и усмихната!
Глори, да ти е жива и здрава принцесата и да ти носи много радост и топлина  Hug


Фивче  Hug Трябва всичкото това мъчение да има край ... успешен! Всеки на твоето място би се изморил  Sad  Кураж  Hug

Хубав слънчев месец на всички!   bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честито, Глори! Да ти е жива и здрава бебка Таня, да расте и хубавее, като слънчице да грее!



Честит рожден ден, Ради!   bouquet

СВетле, мерси за хубавата темичка, нека всички имат късмета, който желаят!  Hug

# 14
  • Мнения: 3 016
                  Честита дъщеричка ,Глори !!!-
   Пожелавам на малката Таня да расте здраво и палаво дете!
        Много да радва мама и да стопли  душата ти ,Глори!

            

Чудесен старт на новата темичка с тази новина smile3501.

Общи условия

Активация на акаунт