АВГУСТ започва в този час, радости да донесе за нас

  • 12 624
  • 332
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 016
elektra_86 ,моля се за малкото човече Praynig Sad.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Красуна, Честит рожден ден! Желая ти здраве и съвсем скоро да гушнеш живо и здраво твоето слънчице  Heart Eyes


Ники Бела както винаги е прекрасна и трапезата, която си приготвила е прекрасна. Да продължава да те радва и след време да се гордееш с професията, която ще си избере  Hug
Ронка спокоен път към морето и приятно изкарване.
На Жорко пожелавам скорошно оздравяване  Praynig

# 47
  • София
  • Мнения: 3 123

Жорко и след събуждането не пожела вода,само 2-3 глътки с 300 зора.Отидохме в Токуда,но ни върнаха,защото не приемат там такива деца,можело само през деня в някаква си стая,но по това време нямало как.Тръгнахме към Окръжна болница ,там ни прегледаха и лекарката прецени,че още не е обезводнен и е по-добре за него да не остава там,било пълно с цигани (и ние ги видяхме ,държат болни навлечени деца и им пушат в лицата) и щяк кой знае още с какво да се сдобие.Ако продължава обаче ,да се върнем утре.
Сега му дадох от обикновена чаша и имахме по- голям успех,явно с бебешката се страхува да няма нещо вътре.

Моля се за малкото момиченце,дано оцелее милото и стане малка здрава принцеса! Praynig

# 48
  • Мнения: 3 166
Зори, как сте днес? Мисля ви и ви изпращам много положителна енергия.  Hug

Електра, и аз се моля за мъничката принцеса.  Praynig

# 49
  • Мнения: 1 163
Зори,мила как е Жори? Hug
Дано днес е по-добре и пийва повечко вода Praynig

# 50
  • Мнения: 1 163
Най-накрая качих снимки от морето.На който му се гледа да заповяда:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334052&pid=13984871

# 51
  • Мнения: 419
Исе, страхотни снимки! Голям сладур е твоят малък мъж! smile3525
Зори дано Жори днес вече е по- добре!  Hug
Нашето първо ноемврийче вече си има именце  - Борислава! Дано малката принцеса  да е силна и борбена като името ,което носи ! Praynig
Ето и малко мои снимки от почивните дни
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=352879&pid=13964882
Светленце Hug А как са твоите двама прекрасни мъже? Някаква дивотийка от Вики да разкажеш? Heart Eyes

# 52
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
angels_zg дано Жорко вече е по добре и не се налага хоспитализиране стискам палци fingerscrossed
elektra_86 как хубаво си почиваш и имаш много сладко коремче пу пу  Hug
isepise много пораснало твоето момче и как само се е забавлявал браво на големия мъж да го гушнеш от мен Hug

# 53
  • Мнения: 3 166
Ех, Исе, ти си виновна сега - натисна ме една носталгия по морето и пак ми се доходи.  А този басейн къде е - питам не за водната пързалка, а за басейна в двора, към който има и детски такъв.

Електра, аз да си призная тайничко днес подничах във вашата темичка, за да видя как е мъничката борбена принцеса. Че така и снимките ти набрах  Embarassed. Държа да отбележа, че си много финна мама.  Peace

А за Вики - ами те неговите дивотии край нямат просто. Да ми е жив и здрав и Господ да ми го пази, ама е много щур. Раните му не успяват да зараснат, просто  защото ако успеят през нощта да хванат коричка на другия ден пак са разкървавени и гледката е потресающа.  ooooh!Имам чувството, че ще останат много гадни белези. Ама туй да му е кусурът. Peace

Дами игоспода, аз не могда не сепохваля - Дарето проговри. Имам предвид съзнателно. Защото досега казваше тати, баба, кака, да и не, ама без да знае какво значат - просто повтаряше след нас. От снощи обаче казва една дума, показвайки ясно,че я свързва със съдржанието й. Който познае думата - черпя виртуално.  Mr. Green

Силвинце, а ти що не пишеш как сте с малчо? Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 3 123
не знам и аз как сме днес.Дискал е 2 пъти,единият обилно,другият по скоро намазване на памперса само.Вода изпи към 200 мл. ,яде 5-6 лъжици попара и оризова каша от 60мл. вода и 2 с.л. каша.Ту е весел и играе ,ту се отпука и с часове се търкаля по-леглото.То и вчера така беше ,само малко повече вода пи днес.Вчера щом не сме били за болница според лекарите,днес пак няма да сме сигурно.Аз вече не знам кога да го водя.Казаха ако продължава с дрискане и повръщане,но той не е повръщал днес и акането за сега е добре.
На всичкото отгоре и мъжът ми се разболя и от снощи е много зле,не може да се надигне.

Исе,целувки на сладуркото! Heart Eyes

Електра,прекрасна си! Hug

# 55
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Браво на малкия Жорко ще се оправи щом е почнал и да поема течности няма опасност от обезводняване.
Светле честито ви съзнателно проговаряне.А ние как да сме по цял ден ме бабосва и  папосва,скача като пружинка а в паяка направо полудява от радост хремичката взе да отшумява,че каквато съм паника и аз.
Това е от нас щях да пускам снимки но нещо сайта за качването не ми зарежда чао и лека вечер на всички Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 3 123
уф,че съм патка.Светле,честито ви проговаряне! HugКазвай бързо коя е първата дума.Да не е "цици "  Laughing  Blush и да я е научил от бате си Вики. Joy

# 57
  • Мнения: 1 163
Радвам се,че малък Жорко днес е по-добре,а на мъжлето ти Зори пожелавам бързо оздравяване.

Абе да ти кажа Светле и аз си помислих,че е казал някоя от онези забранените думички Mr. Green
Много да го нацелуваш малък Дарко
А басейна е към хотела,в който бяхме отседнали,голяма игра падаше,но ме беше много страх като тича около него да не цопне вътре Grinning
Въпреки,че има тренинг от фонтана Crazy Joy Joy Joy
Електра изглеждаш чудесно-пу,пу,пу Heart Eyes

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Зори дано по-бърза да оздравяват Жорко и мъжа ти. Тези летни вируси наистина са много гадни.
Isepise, Elektra 86 страхотни снимки. Добре сте си починали.
Svetlana 78 честито ви проговаряне.
Дано малката Борислава се пребори. Praynig

# 59
  • Мнения: 419
Зоренце дано по-бързо оздравяват двамата ти мъже! Радвам се че Жори днес е по-добре, дано утре започне съвсем да отшумява вируса!  Hug
Светленце   Hug Честито съзнателно проговаряне на Дари! Думичката и аз точно за цици се сетих! Да не я чул от батко си! Mr. Green
А къде се загуби Рита?  search

Общи условия

Активация на акаунт