Идея за моминско парти

  • 37 899
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Бях кума преди две години и организирахме моминско и ергенско парти поотделно. За булката направихме пижамено парти. Събрахме се момичетата, всяка си носеше пижама/нощница. За булката бяхме купили предварително. Всяка си носеше гримове,маски, разни неща за разкрасяване. Падна голямо цапане, лакиране... Имаше почерпка, но бяхме ограничени,защото бяхме няколко мами с бебета и нямаше как да се вихрим по заведения. Момчетата вързали очите на младоженеца, качили го в една кола и го завели на басейн. Заблуждавали го по пътя, за да не се усети къде го карат и накрая го бухнали в басейна, като малко преди това му махнали превръзката. После подобаваща почерпка...

# 16
  • Мнения: 2 257
Бяхме около 10-12 луди девойки, взехме бъдещата булка от тях с лимо бъс, тя нямаше идея, когато се изсипахме пред тях, задигнахме я и запрашихме към Тампа (на около два часа от нас). Още на път за там започнахме с купона - една се беше погрижила за пиенето по пътя, друга за разните му там финтифлюшки - жартиери, фалшиво було, разни по-така аксесоари и т.н. Като пристигахме в Тампа лудяхме цяла нощ в едни барове - нещо като квартал само с барове и клубове, танцувахме, пихме, веселихме се и т.н., да не изборявам. Mr. Green Към 4-5 сутринта шофьорът ни взе и ни върна обратно. Всичко беше тип топ, много и хареса и на нея, и на нас.

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте! Омъжвам се на 26 септември и моите мили приятелки са решили да ми направят моминското парти някъде на Витоша: в хижа или хотел. Дайте моля ви някакви предложения за място, защото определно срещаме затруднения. Единственото условие е да има достъп с автомобил до там. Благодаря предварително!

# 18
  • Мнения: 674
Намерете някой хубав бар запазете двама яки стриптизьора и  готово.
Може някакви подаръчете за бъдещата булка да има шампанско торта секси бельо и други.

# 19
  • Мнения: 0
Двама са ни малко  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 7 947
Това с напиването на 10тина девойки и полицаи- стриптизьор ми е просто  Sick

Здравейте! Омъжвам се на 26 септември и моите мили приятелки са решили да ми направят моминското парти някъде на Витоша: в хижа или хотел. Дайте моля ви някакви предложения за място, защото определно срещаме затруднения. Единственото условие е да има достъп с автомобил до там. Благодаря предварително!
Хотел Кукери на Златните мостове е много симпатичен и евтин.
Защо точно на Витоша? Направете си една екскурзийка в чужбина /ако имате време разбира се/- в момента на цени около 100-150 евро има страхотни оферти за по два, три дена.

# 21
  • Мнения: 5 710
Хаха, бар, стритптийз ... може би лексикон:)

Аз ако трябва сега да организирам нещо, хващам 2-3 приятелки 2-3 дни преди събитието и отиваме в Катарино ( примерно) . На мен поне освен приказки с дружки, СПА  и леки коктейлчета друго не ми трябва, за да се сбогувам с моминството ....

# 22
  • Мнения: 202
"Максимус", да танцуват за нея.

# 23
  • Мнения: 0
В чужбина заминавам след сватбата и после пак ноември. За моминското парти отпада като вариант. СПА-то и леките коктейлчета също. Пием концентрат в литри до светло  #2gunfire . Как си ни представяте в джакузи с нещо цветно с чадърче в ръка. No way! За Кукерите благодаря като идея, ще го проверя. Точно нещо такова ме интересува.

# 24
  • Мнения: 7 947
"Максимус", да танцуват за нея.

по-голяма гадост не бях си представяла  Sick

# 25
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мисля,че идеята за група жени по пижами и нощници(като за булка са купили специално),с малко леки аперитиви и мезенца,малко женски приказки и лека музичка са достатъчни.Може и преди уречения час момичетата д аидат на спа процедури и да завършат вечерта с пижаменото парти.

# 26
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Аз ако трябва сега да организирам нещо, хващам 2-3 приятелки 2-3 дни преди събитието и отиваме в Катарино ( примерно) . На мен поне освен приказки с дружки, СПА  и леки коктейлчета друго не ми трябва, за да се сбогувам с моминството ....

Ето това ми харесва много и на мен като идея, другото ми е малко  Crazy в повече.

# 27
  • Мнения: 7 947
Мисля,че идеята за група жени по пижами и нощници(като за булка са купили специално),с малко леки аперитиви и мезенца,малко женски приказки и лека музичка са достатъчни.Може и преди уречения час момичетата д аидат на спа процедури и да завършат вечерта с пижаменото парти.

Абе много филми гледате нещо  Whistling

Моминското парти се прави така, че да го запомни жената, която след сватбения ден се предполага, че вече няма да може да прави същото  Naughty

# 28
  • Мнения: 1 749
Мъжки стриптийз задължително!
Идеята за спа хотел не е никак за подценяване!

Общи условия

Активация на акаунт