Плодове и чай с мед - 36 част

  • 37 621
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
здравейте,искам да споделя резултатите си от плодуването(започнах 55кг,висока съм 155см и след 10 дена гладуване+5 дена захранване -5кг) надявам се и аз да съм в помощ на всички решили да плодуват,пожелавам на всички силна воля и много минуси  Hug след 2 дена започвам пак надявам се и този път да не се издъна  Praynig успех на всички  Hug

# 16
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Поздравления за всички ветеранки, споделили впечатленията си Hug
А за здравето - от какви болежки се отървахте; или пък за визията, излъчването - ще споделите ли?
  bouquet Успехи на всички и много минуси  Heart Eyes

           П.П. Аз приключих яденето за днес с 500 мл фреш портокал. До заспиването минавам на  водопой   Simple Smile

# 17
  • Мнения: 49
А за здравето - от какви болежки се отървахте; или пък за визията, излъчването - ще споделите ли?

На мен ми намаля бялото течение, за друго не съм забелязала от здравословна гледна точка. За визия....еми всеки забелязва, че съм олабила положението..не се чувствах като плондер, наврях се в дрехи, в които отдавна не бях влизала  Laughing Преди това бях по-сдухана да си кажа, а сега определено самочувствието се е подобрило...въпреки, че имам още излишъци, се чувствам страхотно   Nature Sunny

# 18
  • Мнения: 1
Момичета имате ли нещо против да пиша какво съм яла през целия ден..смисъл и вие да го правите интересно ми е какви плодове ядете или какво ви е любимото  Rolling Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 657
Аз наблягам на праскови и диня.Това са ми любими плодове в момента.Като ми омръзнат минавам на ябълка с пъпеш.

# 20
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Bybity, добре дошла Hug , разбира се, че  нямаме  Simple Smile
Днес бях на 1 голяма чаша кафе за отскок , диня /количеството на око - приблизително 800 - 900 гр./ , фреш портокал 500 мл /защото ходих на солариум - 1/2 час преди това за усилване на тена  Joy/ и много вода   bouquet

# 21
  • Мнения: 1
lenny_pld  Кафенцето позволено ли е  Rolling Eyes  newsm78
а аз днес съм на 150 гр прасковка и около 300 гр пъпеш и 8 сливи   Mr. Green

# 22
  • Мнения: 32
Да се похваля с четвърти успешен ден. Все така ми е леко и спокойно, наспивам се бързо и почти не усещам жегите. Забелязали ли сте този ефект и при вас? Кожата на лицето ми вече се избистри, опъна, подмлади  Laughing  Неочаквано скоро този път!

# 23
  • Мнения: 49
Забелязали ли сте този ефект и при вас?

Определено по време на гладуването човек се поти по-малко и понася по-леко жегите   Peace Поне при мен и близките ми е така.

# 24
  • Universe
  • Мнения: 1 556
lenny_pld  Кафенцето позволено ли е  Rolling Eyes  newsm78

Bybity, ами според книгите не е  Embarassed, обаче не мога без него Crossing Arms        Добрата новина е, че винаги съм го пила черно и без захар  и сега нямам проблеми поне от тая гледна точка/ чай - истински и билков - не консумирам/

Volna, аз съм по-бодра и лягам по-рано  Peace За разлика от друг път налепите по езика ми не са така изразени.
И аз  понасям много леко  плодолечението:hug:, обаче за жегитееее - просто не сте в Пловдив  Wink

В четвъртък ще бъда само на минерална вода - има пълнолуние - най-много се сваля в този ден. Някой друг ще бъде ли лунатик  newsm78

# 25
  • Мнения: 1
Volna браво на теб  Hug  bouquet
lenny_pld  не съм лунувала никога  Embarassed но ще опитам  Peace значи в четвартък съм с теб  Peace Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 0
lenny_pld пълнолунието е от 03:55 на 6 август и продължава до 03:55 на 7 август .. така ли е или бъркам нещо  Hug  bouquet

Добро утро на всички   bouquet  food010 Coffee

# 27
  • Мнения: 49
lenny_pld пълнолунието е от 03:55 на 6 август и продължава до 03:55 на 7 август .. така ли е или бъркам нещо  Hug  bouquet

Точна така. И аз ще съм с вас тогава.  Mr. Green

Днес - 1ви ден, предвиден е един малък пъпеш за целия ден иии ако ми дойде музата и чай от липа ( не обичам чайове  Sick )

# 28
  • Мнения: 1
здравеите  Hug
Минавам да се запиша..трети ден  newsm18 newsm18 dance
Ето едно чайче от мен и малко плодове и мноооого   love001

# 29
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Hug Добър да е денят Ви, момичета!
Пети ден - самочувствие повече от нормално - да тук на кафе и минерална водичка.  Менюто за деня не е уточнено
tsvetomira, ooofff   ти е отговорила  Peace Значи който каквото яде - да бъде тая нощ до 4.00 сутринта и утре на течности - вода, фреш, чайчета, кафе   chef
Bybity, мерси за почерпката bowuu
Свалихте ли си програмата "Хармония", някакви отзиви  Wink
Пушите ли  newsm78

Гушки на всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт