Плодове и чай с мед - 36 част

  • 37 616
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 625

Свалихте ли си програмата "Хармония", някакви отзиви  Wink
Пушите ли  newsm78

Гушки на всички  Heart Eyes

За лунуването бройте и мен момичета! Hug
Лени, много интересна ми се стори тази Хармония. За цигарите помага ли? Мъжа ми е тежък случай, само хипноза не е опитвал...дими като комин!
Ако помага ще я слушаме заедно, аз за отслабване, той за отказване на цигарите!

# 31
  • Мнения: 0
момичета от утре мисля да започвам плодуване,но видях че някои са решили да лунуват и ми се иска и аз да се включа с вас,но имам едно въпросче: чаят които миже да се пие чист ли трябва да е или мога да му сложа и малко мед за вкус?

# 32
  • Мнения: 1
Цитат
момичета от утре мисля да започвам плодуване,но видях че някои са решили да лунуват и ми се иска и аз да се включа с вас,но имам едно въпросче: чаят които миже да се пие чист ли трябва да е или мога да му сложа и малко мед за вкус?

baby7o  Hug привет  Wink
За..чайчето можеш да му сложиш една лъжичка мед
Успех  Peace

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 15:36 от Bybity

# 33
  • Мнения: 49
Аз се провалих днес... да видим утре как ще е  Mr. Green

# 34
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Препоръчвам Ви следната руска рецепта за утре - за съжаление не можах да я намеря в нета, бях я преписвала от книга. Дава много евергия, повишава жизнения тонус, потиска чувството за глад и подобрява настроението, Peace
Не се препоръчва консумирането на повече от предложената доза, защото е силно концентрирана:
- 1 шепа плод от шипка се счуква в дървено хаванче и се поставя в термос / аз разрязвам плода на 2 върху дъска/
- завирате 1 литър вода и я изсипвате върху шипките.
- затваряте термоса и след 12 часа е готово за консумация.
Не я прецеждам на другия ден - пия я на 5 пъти по 200 мл - почте до вечерта е топличка. На вкус е нещо като разреден шипков мармалад.
Ако искате да Ви е сладка - подсладете с мед.


  Храстът на шипката - Rosa canina.  е цяла аптека . Полезно е всичко: плодовете , семената , цветовете , листата, корените и младите филизи. Растението е богато на витамините :С,В,Р,К,Е. Съдържа още - каротин, , ябълкова и лимонова киселина, дъбилни вещедства, етерични масла. От макроелементите е богато на : калий, калций, желязо.
От микроелементите - мед, цинк, кобалт, селен. Шипката съдържа 10 пъти повече витамин С , отколкото в плодовете на касиса и 30 пъти повече , отколкото в лимоните.. Изсушените шипки са незаменими през зимата като укрепващо и поливитаминно средство, като 1-2 плода осигуряват дневната доза от витамин С.
Пресните и сухите плодове на шипката укрепват имунната система , стопират простудните и инфекциозните заболявания. При редовната употреба на шипки се засилва синтезирането на хормони и регенерацията на тъканите, т.е шипките подмладяват. Това чудодейно растение помага при заболявания на стомашно - чревния тракт, дихателните пътища, остри и хронични инфекции. Освен това те се препоръчват при заболявания на бъбреците, кожата и кръвта , а така също за профилактика на сърдечни заболявания.



Значи към 18 - 20 часа трябва да си я приготвите, ако искате да сте подготвени за утреHug

# 35
  • Мнения: 1
ooofff   няма нищо миличка  Hug от утре  Wink   bouquet
lenny_pld това не ми се струва много хубаво..с тези шипки  Rolling Eyes Laughing

# 36
  • Universe
  • Мнения: 1 556
lenny_pld това не ми се струва много хубаво..с тези шипки  Rolling Eyes Laughing[/color]

Прилича на вкус все едно си разредила мармалад от шипки на сок, но ти си знаеш Wink
Със сигурност мога да кажа, че дава много енергия  Peace

   П.П. Bybity, - ами това си е чист чай, но поради факта, че стои цяла нощ е силно концентриран. За това не се препоръчва да се увеличава дневната доза   Naughty

ooofff, яла си нещо, различно от плод ли newsm78

anya,  - за мъжът ти и цигарите - дискът на Пол Маккена  Peace Иначе може да си слушате заедно програмата "Хармония", защото тя е за промяна на отношението към себе си и придобиване на здравословни навици  Peace

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 17:34 от lenny_pld

# 37
  • Мнения: 49
ooofff, яла си нещо, различно от плод ли newsm78

Ъхъ...няма да навлизам в подробности  hahaha

# 38
  • Мнения: 2 340
Добър вечер на всички. Твърдо съм решена от петък да се присъединя към вас момичета. Утре съм на лунна а след това поне 10-тина дена само на плодчета.

# 39
  • Мнения: 1
bebok_86  с теб сме   bouquet Hug Flutter
Аз да ви се оплача от сутринта с тази диняяя.. Mr. Green и малко прекалих  Confused изядох 1/2 от 7.5кг.   Embarassed макар че е с дебела кора но пак не ме оправдаваа #Crazy #Crazy #Crazy Sad но продължавам напред..  Grinning Naughty първо и последно прегрешение  Embarassed Rolling Eyes Hug ooooh!

# 40
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Bybity, в началото на престоя в клиниката д-р Емилова съветва пациентите си да ядат толкова, колкото искат, но ...само плод. Докато достигнат "лечебната доза"  Peace

bebok_86, чакаме те   bouquet Всъщност утре в темата се очертаваме доста лунатички  hahaha

aizinami, на мен Инхуа не ми помогна особено Wink И всъщност съм много против хапчетата за отслабване, но уважавам и различните мнения Hug

# 41
  • Мнения: 1
lenny_pld олекна ми  ooooh! ooooh! ooooh! Благодаря ти  Hug Hug Hug Peace Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet Embarassed но все пак не трябва да прекалявам  Laughing Embarassed
а за чая инхуа само ще кажа че според мен има приятен аромат.. и може би го докарва и на вкус   Laughing Laughing Laughing Joy hahaha

# 42
  • Universe
  • Мнения: 1 556
От книгата на Л.Гудман - "Звездни знаци"   Peace

Липсва цветова хармония и при пълните хора, които се мъчат как ли не да отслабнат, а пак си остават дебели, независимо колко ограничават калориите. Това е резултат от нарушеното равновесие между цветовете в тяхната аура, от недостига на червено - златистите светлинни лъчи. За да възстановят равновесието в своята аура, тези хора трябва да поемат през определен период - и по определен начин – златисто -червени светлинни лъчи.
Има методика с червени лампи и маршова музика, описани в книгата.
На Вашето внимание предлагам списък на храните за хора с наднормено тегло -  плодовете ги болдирах, а оставих всички  - да ги имате предвид при захранването  Peace

Цвекло
Червено вино
червени чушки
Червено зеле
Червено грозде
Манго
Ягоди
Сок от червено грозде

Бяла ряпа
Домати
Червени боровинки
Картофи, но не пържени
Червен кромид лук
Мляко – най-вече сметана
Тикви
Горчица
Нарове
Майонеза
Кетчуп
Малини
Кифли от царевично брашно
Голи праскови
Пуканки
Кашкавал
Череши
Папая

Сирене
Ревен
Кайсии
Тестени изделия от пшеница и овес
Репички
Банани
Праскови

Спагети
Царевица
Моркови
Чили
Пиле
Грейпфрут
Масло
Червен или бял сладолед, ако е с мед
Лимони
Яйца под всякаква форма
Ванилов сладолед с мед
Лимонада
Мед
Жълти чушки
Портокали
Червен хайвер
Ориз (не кафяв)
Дини
Пъпеши
Ананаси

# 43
  • Мнения: 49
lenny_pld, много интересни неща ни казваш   bouquet

Днес само водичка ме чака..дано издържа  Crazy Успех и на вас  Hug

# 44
  • Мнения: 39
здравейте моми4ета
имам следния въпрос
при 20 дни на плодове и чай колко дни след това е захранването? и мое ли поне сутрин да се пие по 1 чаша кафе
лек ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт