биричка?

  • 1 867
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 798
Как ще пречи?Я си яж и си пий каквото ти се иска!Аз си пиях всяка вечер,ии чаша бира,или чаша вино(ама точно от червеното пък имах яки киселини),или 25мл ракийка....Голям праз,я виж каква мома родих! Laughing

# 46
  • Мнения: 140
Ей,че хубаво ми стана,като изчетох всичко това!Ами съвсем в началото да не би пък...Де да знам newsm78Аз съм луда фенка на биричката,обаче малко се страхувам.Ама щом ветераните казват newsm24

# 47
  • Мнения: 588
Сакън,
без светло не можем!
Събират ми се по 2-3 бири седмично. Е, може некой път по повечко, ама рядко...
  superuu   superuu   superuu

# 48
  • Добрич
  • Мнения: 958
аз и салата и мелба ям с бира и виждам все повече последователи, най-вече за салатата. Все още не съм видяла друг да яде мелба с бира, но съм оптимист, че и това ще стане  newsm10

# 49
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
аз и салата и мелба ям с бира и виждам все повече последователи, най-вече за салатата. Все още не съм видяла друг да яде мелба с бира, но съм оптимист, че и това ще стане  newsm10
Яде,ядееее..........
А пък торта с бира колко е хуубавооо!  chef

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 958
А пък торта с бира колко е хуубавооо!  chef
smile3501 newsm44 съгласе

# 51
  • Мнения: 220
Докато бях бременна, нито ми се пиеше, нито ми се ядеше, от всичко ми ставаше лошо. Но откакто съм родила, всеки ден пия по една бира Becks, въпреки че кърмя. Не мисля, че вредя на бебчо по някакъв начин.

# 52
  • Мнения: 2 085
Az si pih prez cqloto vreme i ni6to ni nqma-nito na men nito na bebo!

# 53
  • Мнения: 54
Щом ти се пие пий. Аз също си пия по една малка биричка почти всяка вечер beer beer beer beer

# 54
  • Мнения: 1 440
Обичам бира и си пийвам.Е,не всеки ден и не повече от една.
 cheersХайде наздраве!

# 55
  • София
  • Мнения: 6 798
Егати алкохоличките сме се събрали тука! Crazy

# 56
  • Мнения: 588
Егати алкохоличките сме се събрали тука! Crazy

А НАЗДРАВЕ!!!   beer2
Днеска ще гледам мача и а познайте с какво пак  Wink ! Ми вече съм 41 !!!! седмица, пък така ми се ще да се налея като хората вече .... ама засега си позволявам по чашка.

# 57
  • Мнения: 207
Тъкмо днес докато се излежавах се сетих за мача довечера и заръчах на мъжо да ми вземе Mr. Green аз също много я обичам дори си имам бирено шкембенце Embarassed и като ми се пие си пийвам,макар че напоследък нещо не съм се сещала-чак си се чудя  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт