МАЙче гука и нарежда и в играчките се вглежда. Тема №12

  • 10 949
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 96
Аз съм много доволна от флашмоба. Браво на мама Bobito2  и мама Essivesela и на другите които не познаваме. Думите са излишни.  Ето ни в снимки
Супер сте! БРАВО   bouquet

Ето и запис от мен в прекрасната, както винаги, темичка. Благодаря Минолтичка
Изпуснах края на предната тема и началото на тази, но съм тук. При нас нищо ново, кризата като че ли я преминахме и сега има кърмица за момичето, обаче пък сега и е запушено нослето и много трудно яде сутрин. Тогава и додавам малко изцедена кърма от шише и ОК Peace Дано бързо се оправя и да си се "цицаме" само без шишето Laughing

Лека нощ мами и бебенца  Hug аз отивам да чета назад

П.С. Казабланка, и аз с каката бях така, цедих и давах от шише, защото не сучеше. Много е кофти и е много трудно, но пък може да изкараш няколко месеца така, особено ако помпата ти е хубава. Peace Важното е ти да се чувстваш Ок  Hug

# 46
  • Мнения: 265

Аз съм много доволна от флашмоба. Браво на мама Bobito2  и мама Essivesela и на другите които не познаваме. Думите са излишни.  Ето ни в снимки

Браво! Супер сте!!!!  bouquet

Минолтичка, пак си се погрижила чудесно за нас  Hug Поздравления и за първото място! Ама снимката е страхотна, щеше да е грехота да не я отличат! Как е баткото, оправи ли се?
На патерици Честит рожден ден на Мийка! Да си жива, здрава, обичана и обичаща!   bouquet
ЗайоооHug като си спомня какво преживяхте....  ooooh! Да са ви живи и здрави куклите и много да ви радват!

При нас няма нищо ново, Изабела се преобръща от известно време от гръб на корем, гука, усмихва, се търси контакт. С две думи - щастлива съм, че още мога по цял ден да й се радвам. За стравка - вчера трябваше да съм се върнала на работа, че тук майчинството е 10 седмици  ooooh!.

Ето малко снимки да ни видите http://victoriakransen.multiply.com/photos/album/44/44

Спокойна нощ

# 47
  • Мнения: 87
П.С. Казабланка, и аз с каката бях така, цедих и давах от шише, защото не сучеше. Много е кофти и е много трудно, но пък може да изкараш няколко месеца така, особено ако помпата ти е хубава. Peace Важното е ти да се чувстваш Ок  Hug
**Val4eto*** - Ами доволна съм от помпата - взех електрическата на Медела двуфазна, която уж имитира сукането на детето и стимулира кърмата, а другата ми ръчната е на Авент. При нас за съжаление стана така, защото беше болничка малката с много запушен нос, с който въпреки капките не можеше да диша и съответно да суче и аз се принудих да й дам да папа  шише.... и така Sad(((( Да ти кажа не съм много ок,защото на практика денят преминава в хранене, стерилизация и цедене, но в случая не аз съм важната, а малкото буболече и докато има кърма, ще се цедя и ще давам! Peace
Nijntje - снимките ви са страхотни, беше удоволствие да ги разгледам, да са ви живи и здрави принцесите! Hug

# 48
  • Мнения: 265
При нас нищо ново, кризата като че ли я преминахме и сега има кърмица за момичето, обаче пък сега и е запушено нослето и много трудно яде сутрин. Тогава и додавам малко изцедена кърма от шише и ОК Peace Дано бързо се оправя и да си се "цицаме" само без шишето Laughing

Браво, Валче! А за нослето не помага ли ако капнеш малко физиологичен разтвор?

# 49
  • София
  • Мнения: 52
zaiobaio когато прочетох публикацията се разплаках smile3518,радвам се че всичко е в миналото и се радваш на твоите съкровища(да са ти живи и здрави)! Hug Знам колко е тежко да поставят лоша диагноза на най-скъпото същество.Моето слънчице го държаха 13 дни в Пирогов ,точно след като се роди със различни съмнения ,всички налагащи операция......Това бяха най-трудните и тежки дни в моя живот smile3518 Но за щастие и при мен лошите диагнози не се потвърдиха и дано и занапред да не опираме повече до болници newsm17

# 50
  • София
  • Мнения: 52



Тъй като смятам, че възпитанието на един човек започва от зачеването исках да споделя с вас едни правила, които прочетох.

http://www.selfhelp.bg/life-management/deca/178-urok-za-roditeli.html


Има много смисъл в тях! Де да можеше да задължът всички родителите да ги спазват smile3521

# 51
  • Мнения: 21
Добър вечер и от мен.Малко ни нямаше,после пък интернета го нямаше.....та така.
Добре сме,затворени в къщи..... Thinking  задух,дъжд,жега.....от всичко по малко.
Варненки,браво много ми хареса инициативата ви.
Минолтичка честито за снимката,бях сигурна......
Ние в момента се кърмим и после Жожи ще спи,а аз даже кафенце си направих... newsm78
Cherymoya,Зайче напълно ви разбирам...отивайки да раждам Георги нямах и най-малка представа,че е бил на косъм.....ей така изведнъж.Важното е,че всичко е наред.
хайде лека нощ от нас!

# 52
  • Мнения: 68
Галя, малкия голям хубавец!!!  Heart Eyes да те добавя ли и във facebook-a?
Nijntje, страхотни снимки! Децата са прекрасни, а каката от сега умее да позира пред обектив, какво ли ви чака в бъдещe Simple Smile
Моля те сподели как се процедира при вас с кърменето, като се връщате толкова бързо на работа.
Аз вече повече от месец работя и пропускам едно хранене. Много искам да продължа да кърмя но идея си нямам как да процедирам.
Освен това ми предстои една командировка септември за 2-3 дни и от сега се чудя как ще се организираме.

И моя мъник е почти всяка сутрин със запушен нос. Слагам физиологичен разтвор и след това почиствам с клечки за уши. такива "чудовища" му вадя, че се изумявам как се побират в това малкото носле.

Зайче, и аз те давам за пример на много приятели.   bouquet Никога не трябва да се оставяме само на едно мнение на специалист!

# 53
  • Мнения: 849
Признавам - разбихте ме!!! Не очаквах подобни реакции, наистина.  Съжалявам, че съм ви разстроила, не ми беше това целта, в никакъв случай. Извинете ме!  Все пак, вие познавате историята ни доста добре и не подозирах, че може тепърва да ви просълзи... нали всичко ни се размина в крайна сметка. Всяка от вас би издържала такова изпитание, повече от убедена съм!!! Наистина, не е кой знае какво - нормална реакция на една майка. А тук сме само такива.  newsm51 smile3525
По-скоро исках да ви споделя първата ни медийна изява, както каза Кай Рен. И за мен поводът не е лош, защото изходът е повече от благополучен - имам две прекрасни зайчета. А за бъдещите ни изяви - колегите ми отдавна се майтапят, че малките като станат на 2-3 годинки и ще им закачат скритите камери да тръгват под прикритие Laughing.

Cherymoya, ralichkou   love001

# 54
  • Мнения: 11
Галя, малкия голям хубавец!!!  Heart Eyes да те добавя ли и във facebook-a?

Благодаря ти Нинче bouquet и да добави ме естествено  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 857
Добро утро!

zaiobaio наистина най-важното е,че сега всичко е наред и си гушкаш здрави двете малки зайчета! Simple Smile
Nijntje разкошно семейство сте,а Виктория ми е любимка,невероятна сладурка.
Варненки,браво!
Кай Рен като гледах снимки забелязах приспособлението за количката ти което е за Ого,за първи път виждам такова би ли споделила какво е точно и от къде го взе?

# 56
  • Мнения: 10
Добро утро и от нас.
Варненки,страхотни сте.Възхищавам ви се.Така ми се искаше и аз да кърмя Ради.... Cry
Заьо,важното е че всичко завърши добре и сега  се радвайте на медийната изява.Много сте хубави.
Сега да се отчета за вчерашния преглед.Оказа се ,че съм се сдобила с бактерии,които са попаднали в уреята и е започнала инфекция в бъбреците.Искаха да ме вкарват в болница,аз естественно отказах.Изписаха ми антибиотици и ако от тази терапия не се преборим с тях,няма да ми се размине престоя в болница.
Just_VANIA ,ще се възползвам от кафето.
Лек и усмихнат ден на всички.

# 57
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Казабланка, не е късно да върнеш бебка на гърда. Ако имаш желание да опиташ, пиши ми.

Ваня, това е buggy pod и го поръчах от английски сайт http://www.2became4.com/174/Revelo-Buggypod-Smorph.html. Идва за по-малко от 2 седмици, но в момента са във ваканция и нямам идея кога ще правят доставки.

Аз изчезвам, че малкия ще ми изяде вече ушите - иска си забавленията човека.

# 58
  • Мнения: 501
Добро утро момичета.Как сте днес?Времето тук е хладно,но всеки момент може да завали и не ми се рискува да излизам.Бебоците послушни ли са?  Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 9
добро утро, май-чета!

зайо, много сте хубави на снимката! аз не знаех за вашия случай, тк се включих във форума по-късно, но си представям как си се почувствала - и нас ни бяха отписали... и си мисля, че само нашата силна, майчинска вяра, спаси нашите съкровища - независимо в кой етап на развитието им... толкова изпитания преживяха и други майчета - и преди, по време на ражданията. да са ни живи и здрави рожбичките, да благодарим на Бог, че ги помогна да ги опазим!!!

ние сме добре, кактго видяхте на снимките - странното е, че дечицата съдействаха в мероприятието - и Бо, и Аничка спяха преди това, след много плач и вече нахранени, но като ги взехме и сложихме на гърда си засукаха спокойно... е, Ани след това си поплака пак, де Simple Smile
на нас вчера ни беше доста наситен ден - първо закъсняхме за срещата с Казабланка и Дидочка, защото с тати сме с една кола, после, тъкмо седнахме да се видим, други майчета, с които бяхме с общ подарък за един бебешки рожден ден, ме извикаха, че сме се събрали. отидохме на рождения ден и се оказа, че почти всички бебчета там се побъркаха - превъзбудиха от жегата ли, що ли, и постоянно бяха на ръце или с количките из ресторанта. и тъъкмо се успокои и отидохме на флашмоба Simple Smile
затова пък днес сутринта ми се усмихна, като се напапа и се разтопих  Wink
сега си играем с активната гимнастика  и се опитваме да се изакаме.
Казабланка, както се и разбрахме вчера, ние сме на линия днес - след 14-15 часа ще сме в Морската, около района на Спортна зала.Дано времето е хубаво.  newsm78
хубав ден на всички!!!


Общи условия

Активация на акаунт