МАЙче гука и нарежда и в играчките се вглежда. Тема №12

  • 10 953
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 849
Хееей, мацки, не ме карайте да се червя, моля ви  Embarassed Просто исках да споделя и да ни видите.
А иначе дай Боже всекиму тревогите да се оказват фалшиви, а всичко да върви като по мед и масло! За пореден път благодаря от сърце за подкрепата ви - в онези страшни дни ми беше безценна!  Hug Heart Eyes А иначе за възхищение е другата мама от статията, която е преживяла този страшен синдром наистина. Тя ми даде много кураж и благодарение на нейната история се надъхвах, че изход винаги има.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Зайче ти си мама героиня  Hug Hug Hug спомням си всичките ти тревоги и всички бяхме до теб и те подкрепяхме,молихме се заедно и всичко слава богу завърши добре.....Радвам се ,че всички заедно преминахме рамо до рамо през много трудности и перипети но мисля,че си заслужаваше сега си имаме най сладките съкровища на света  smile3522 Роси благодаря миличка за честитките вече сме на 3 месеца как бързо лети времето еххххххххх ще кажеш,че вчера бяхме  pregnant а сега не си представям живота ми без моето слънчице.......Честити месечинки и на мама Ваня1975 и бебка Белослава и Макси на мама Maria-Chiara да са ни живи и здрави на всички душичките Hug Hug Hug ние с Митко сме добре днес си направихме една разходка по хладничко но като напече хайде в къщи и на климатика сега спинка блаженно.....МИНОЛТИЧКА темата както винаги е супер -благодарим  newsm51 newsm51

# 32
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте мами!
Плами, мислех ви! Много се радвам, че сте минали успешно ваксинацията.
Зайче! направо се просълзих като прочетох интервюто с теб! Никога няма да забравя всичко, което преживя. Изключително много се възхищавам на начина, по който премина по целия път до ден днешен.  Давам те за пример на всичките си познати. Да сте живи и здрави! Трите с двечките ти рожбички сте златни!
А ние с Божко вече сме изцяло на  нова формула. Дано ни помогне. Дано не се налагат нови изследвания и моето съкровище се оправи.
Хубава вечер на всички.

# 33
  • Мнения: 66
Ама аз като казах активни нямах предвид с такива  лоши неща. Zaiobaio  то това наистина е голям шок, и докторите понякога могат да бъдат много "услужливи". Браво и на майката която е преодоляла този проблем и е вдъхнала кураж и на вас. Желая ви от сърце да се радвате на децата си сега  Hug , и дай Боже и на внучета един ден Joy. Стискам палци и на всикчи майки на които им се налага да продолеят това и други страшни изживявания.  И както казва Зайка - Да не губят надежда. 
 

# 34
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ей, ама тази седмица на кърменето държи да ни покаже всички кризи - вчера в Търновско пожари, днес в София ще ни издави, а във Варна земята се тресе.

Зайо, предполагам това няма да ви е последната семейна медийна изява Simple Smile.
Платина, при кърмените бебета е възможно да има такива периоди на неизхождане. За нормално се счита, ако те продължават до 6-7 дни. Ако е повече, вече се търси лекар. При нас този период отмина в момента, в който аз започнах да закусвам с мюсли. Не го препоръчвам обаче, защото при някои бебета може да се получат колики от овесените ядки, но може да опитвате с други разхлабващи храни - сини сливи, круши, киви.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте отново майчета,

Тъй като смятам, че възпитанието на един човек започва от зачеването исках да споделя с вас едни правила, които прочетох.

http://www.selfhelp.bg/life-management/deca/178-urok-za-roditeli.html

По принцип се наслаждавам на всеки миг от развитието на моята рожбичка и знам, че да си бебе е толкова за кратко и само веднъж и затова не искам особено да мине бързо това време ....

# 36
  • София
  • Мнения: 86
О,добър вечер дъждовничета!
Ей, днес няма никаква разходка ,гадно време.
Да се похваля,че онзи ден водихме Бубчо на разходка до Мальовица, малко след Говедарци добре му се отрази на детенце и на нас също.А там въздуха е приказен, страхотно е за дечица,малко само да поотраснат. Laughing Mr. Green Heart Eyes
И нашия мъник се обръщо от корем по гръб,ама обратно не иска още, а играчките ги гледа, радва им се и после вече им се кара с звуци ,като ай, ау, вика им, а те не му отговарят tooth
Честити месечинки на всички бебоци и техните мами!  bouquet
zaiobaio , браво на теб ти си смела и горда мама.
Лека вечер на бебоците , да спинкат хубаво. newsm46

# 37
  • Мнения: 11
Зайо, предполагам това няма да ви е последната семейна медийна изява Simple Smile.
Платина, при кърмените бебета е възможно да има такива периоди на неизхождане. За нормално се счита, ако те продължават до 6-7 дни. Ако е повече, вече се търси лекар. При нас този период отмина в момента, в който аз започнах да закусвам с мюсли. Не го препоръчвам обаче, защото при някои бебета може да се получат колики от овесените ядки, но може да опитвате с други разхлабващи храни - сини сливи, круши, киви.

Потвърждавам за овесените ядки=колики. От ден първи ги ям всяка сутрин за закуска, но днес в комбинация с пържената манджа за обед, бебо направо лудна от колики и ние покрай него  #Crazy едва към 18 заспа след почти 8 часа будуване.

А кенгуруто добре ли е за мъника имам чувстово че не му е много удобно в него, въпреки че един път даже заспа в него, но за съжаление го рабудих докато го извадя от него  #Cussing out

А ето малко снимки и от нас. Най-сетне успях да си организирам албумчето във фейсбук  Wink въпреки че все още липстат по-актуалните снимки, но може по късно тази вечер да ги добавя, ако Теди отмърка повечко:

бебе Теодор

П.П. Зайо
, чета статията и още не мога да повярвам, че Марков те изплаши така тогава. Особено начинът по който ти го е поднесъл направо ме учудва, а на мен ми се видя толкова готин  Thinking ... ама всичко това е минало заминало вече развило се по най-благоприятния възможен начин и двете ти шушулки да са ти живи и здрави, пък другото вече са далечни спомени  Wink

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 20:15 от Galia1982

# 38
  • София
  • Мнения: 86
Галя, ние като ходихме преди месец на ортопед, той каза че  е добре да се слага бебето в кенгуру от 2 рия месец, било добре за крачетата, в такава поза, като се носи. Не мога да видя снимките на Теди, не ме пуска. newsm78

# 39
  • Мнения: 11
Галя, ние като ходихме преди месец на ортопед, той каза че  е добре да се слага бебето в кенгуру от 2 рия месец, било добре за крачетата, в такава поза, като се носи. Не мога да видя снимките на Теди, не ме пуска. newsm78

Ей супер ще се носим по често в кенгуруто значи  Laughing

Иначе за снимките предполагам че ако нямаш акаунт във фейсбук няма да може да ги видиш  Sad Затова ще се опитам да ги кача и във снимка.бг и оттам вече ще ги видиш, но незнам дали ще е тази вечер много съм  Tired вече

Лека вечер от мен   bouquet

# 40
  • Мнения: 66
Аз съм много доволна от флашмоба. Браво на мама Bobito2  и мама Essivesela и на другите които не познаваме. Думите са излишни.  Ето ни в снимки

# 41
  • Мнения: 166
Еейййййййййййййййй,много сте хубави  newsm10
Страхотни сте smile3521 И мамите на земята -  smile3501
Така ме е яд,4е неможахме да се дотътрим до там ooooh! ама сме такава тежка гемия,4е... doh

# 42
  • Мнения: 397
Аз съм много доволна от флашмоба. Браво на мама Bobito2  и мама Essivesela и на другите които не познаваме. Думите са излишни.  Ето ни в снимки
newsm10 smile3521

# 43
  • Мнения: 68
Аз съм много доволна от флашмоба. Браво на мама Bobito2  и мама Essivesela и на другите които не познаваме. Думите са излишни.  Ето ни в снимки

Ей страхотни сте!!!!  bouquet

# 44
  • Мнения: 87
Здравейте момичета!Не съм писала многооо отдавна, но мъжо беше в отпуска и бяхме на почивка, обикаляхме по баби и т.н. След малко се връщам да чета назад. Минолтичка- поздравления за прекрасната снимка, с която си спечелила първото място на конкурса!!!  bouquet Снимките, на които кърмите с bobito и с essivessela също са страхотни!!! Peace
Малката ни душичка очевидно много ще й хареса да пътува, защото на почивката и по пътя само спинкаше и беше кротка като коте! /пу-пу да не й е уроки!/Иначе ние вече сме на хранене с шише Sad((;малката съвсем се отби, даже през нощта вече отказва да суче,а аз съм като лудите, само, за да не ми спре кърмата - цедя на 2 часа-2часа и половина през деня и то с две помпи. Вече ми се смеят хората- на едната гърда цедя с електрическата, на другата и ръчната!!! ГОЛЯМА хамалогия, ревах като магаре като започваше да плаче и не искаше да суче, Sad но какво да се прави, цедя, събирам и храня засега само с кърма!
В понеделник ходихме профилактично при д-р Райков - ортопеда, чакахме половин час,за да влезем,при записан час преди месец и половина, но Слава Богу всичко е наред с Жанетка. Иначе за спането вечер - явно и малката ще е като мен, да обича да поспива - обикновено последното ни хранене е към 20 ч и после се събужда чак към 5 ч. Момичета колко време според вас може да се поспива вечер,без цедене?Аз се цедя последно към 23-24 ч и после към 5-5.30 ч, но все още многооооооо ми се спи Shocked #Crazy
Ние също сме във фаза на неакане - малката ака през два дена, а не е от недохранване, защото за последните две седмици е наддала 500 грама! Имате ли представа от какаво може да е?
Варненки, аз вече съм си във Варна и почти всеки ден сме в Морската, затова звънкайте да се виждаме, ние днес се видяхме с Дидочка и еssivessela за малко:)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт